Profil uživatele
Remedios
Prodávající
Úholičky
Registrace: 26.9.2010

Zdravím všechny návštěvníky,

jmenuji se Renata a jsem moc ráda, že jste navštívili můj obchod. Najdete zde plno pestrobarevných maličkostí pro radost, pletené ponožky, hračky, kapsičky, malované krabičky, pokladničky a především ručně malovaná trika.

Veškeré tvoření je mým velkým koníčkem. Miluju pletení, obzvláště nezvyklé barevné kombinace a změti vymyšlených vzorů. Nejraději pletu ponožky, hlavně od té doby, kdy jsem objevila to neuvěřitelné množství nádherných samovzorovacích a jiných ponožkových přízí. Moc ráda vymýšlím různá háčkovaná a pletená zvířátka (vše jsou mé vlastní návrhy). Děti snad moje odvážné kombinace sytých barev neodradí ;-)

Několik let vedu výtvarný kroužek pro malé i více odrostlé děti, od té doby se tak daleko více věnuji kresbě a malbě a počmárám cokoliv, co jde. V poslední době čmárám hlavně na trička, moc mě baví vymýšlet si neobvyklé obrázky, přestože někomu mohou připadat nesmyslné a poněkud extravagantní.

Miluji pestré barvičky a moje "úchylka" na vražedné barevné kombinace a vzory je zárukou toho, že vámi zakoupené zboží bude naprostý originál ;-)

NOVINKA: Na profilu mé kamarádky elliska najdete i pár krásných a úžasně pohodlných ručně malovaných sukní, které jsme společně spáchaly. Doufám, že se vám budou líbit.

Přeji krásný den a příjemné nakupování 8-D

Způsob dopravy
Zboží zasílám poštou (doporučená zásilka či balík) v bublinkové obálce či kartónové krabici ihned po připsání peněz na můj účet. S pražskými zákazníky a se zákazníky z okolních obcí se ráda dohodnu na osobním převzetí.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
156362
22.6.2013 Poštovné do zemí EU určuji až podle velikosti a váhy výsledného balíčku. Proto cena poštovného není u zboží uvedena.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.