Domů Profil prodejce Respiro
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 19 hodin.
  • Ostrava, ČR
  • 212 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (65) 100%
Nadšenci: 427
Aktivita: aktivní
Prodáno: 212
Registrace: 13.4.2010
Město: Ostrava
Stát: ČR

Respiro

/ Prodávající
Novinky
255043
11.4.2014 Ahoj, kdyby Vás zajímalo jak je to vlastně doopravdy s UPCYCLINGEM tak zde je odkaz na diskusi u našeho blogu na toto téma. www.fler.cz/blog/vime-co-...

3 roky pracujeme na něčem, co nás hluboce oslovuje a co nám připadá jako směr, kterým bychom se všichni měli vydat. UPCYCLING je jinými slovy znovuobjevení něčeho co denně potkáváme a na co jsme si zvykli až do té míry, že to v nás nevyvolává žádné emoce. RESPIRO se rozhodlo to změnit, nacházíme věcem nový příběh, který nás moc baví...snad bude bavit i vás.

RESPIRO je ryze českou značkou oblečení, která se na světlo světa vyklubala v roce 2002, kdy jsme doma po nocích na koleni vyráběli exkluzivní trička pro partičku našich kamarádů a po čase i několik odvážných obchodníků.

Od té doby odteklo už značné kvantum vody a RESPIRO si postupně našlo cestu k hodně pohodovým lidičkám. Všem těm, kteří si dokážou užívat života plnými doušky, bez party svých kamarádů si nedokážou představit ani jeden den a zábava je pro ně nutným předpokladem existence. A o tom RESPIRO je!

 


Víme, že by oblečení, které nosíš, mělo být pohodlné a taky něco vydržet. U RESPIRO máš jistotu, že ať si pořídíš jakýkoliv kousek, tak se ti dostává jedinečného produktu té nejlepší kvality. Při výrobě produktů RESPIRO dbáme nejen na to, aby kvalita splňovala ty nevyšší nároky, které na ně zákazníci kladou, ale i na to, aby se dobře nosily a abyste s nimi byli více než spokojeni.

 

Do  naší nabídky jsme zařadili kromě tradiční bavlny, biobavlnu a také unikátní trička z materiálu BambooTech z bambusového vlákna. Jsou naprosto přírodní, ale svými vlastnostmi mnohdy předčí dnes tak populární termovlákna.

 

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučeně, baleno do obálek (80Kč) PPL - baleno do krabic (120Kč)
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Respiro

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--