Domů Profil prodejce Říše pohádek
Jitka Brožová
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Praha 7 - Troja, ČR
  • 216 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (62) 100%
Nadšenci: 346
Aktivita: aktivní
Prodáno: 216
Registrace: 11.10.2014
Město: Praha 7 - Troja
Stát: ČR

Říše pohádek

/ Prodávající
Novinky
1066386
19.7.2023 Líbila by se Vám slevička? A, co slevička ve výši až 1.177,-Kč? Tak neváhejte a využijte slevu* na Originály ve výši 30%.

Stačí pod objednávku zadat kód: DWH-SP3-KFS a je Vaše! :)

*Platí jen do konce měsíce v kategorii Originály.

  Byl nebyl svět fantazie, kde bylo dost místa a slunce pro každého. Byly nebyly dvě zakleté dívky, které si ten svět vysnily a po večerech tvořily. Byla nebyla Říše pohádek v jedné zahradě, kde bzučí včelky a v chaloupce bydlí plno zvířátek. Byla nebyla Říše pohádek a v té říši zastavil se čas, ale nakouknout může každý z vás.

  

  Jak vidno z předchozích obrázků, hrníčky jsou dílem mnoha kouzelných bytostí a tajemných tvorů, kteří využívají všechna svá nejlepší kouzla, aby tak prostřednictvím konečného výrobku přenesli dobrou náladu z Říše pohádek k Vám do reálného světa. Nikdy je neuvidíte. Nechtějí se ukazovat, protože jsou trochu víc ušmudlaní od hlíny a barev.

 

 

Navštivte také další mé dva obchůdky:

 a

  Nejsem plátcem DPH. 

  Fakturu v tištěné podobě zasílám pouze na vyžádání. Samozřejmě ji vystavuji ke každé objednávce a máte ji k dispozici v elektronické podobě přímo u objednávky. 

  Často se ptáte na možnost osobního předání. Z časových důvodů není možné. Pokud ale máte jen obavy, že pošta balíček nedoručí v pořádku, pak Vás mohu ujistit, že zboží balím opravdu hodně důkladně. 

  Něco jste si vyhlédli, ale zboží je již prodané? Nezoufejte, většina úspěšných produktů bude opět časem v prodeji. Nejlépe je nastavit si odběr novinek nebo přímo u požadovaného produktu hlídání vystavení položky. 

  Zakázková výroba zatím z technických i časových důvodů většinou není možná. Rovnou bych ráda zdůraznila, že cizí design nepřipadá v úvahu. Nežádejte tedy figurky z oblíbených dětských filmů ani kopie zboží jiného prodejce. Cena atypické zakázky se může vyšplhat na několikanásobek ceny běžně nabízeného produktu a bude na ní požadována nevratná záloha. Celá výroba je časově náročná, nejen že se jedná o ruční výrobu, ale hlína musí před výpalem důkladně proschnout, u větších kusů to může trvat i týdny. Dále pak ani výpal není zadarmo a tak se občas čeká, než se pec naplní. Proto tedy doporučuji vybírat si z dostupného zboží, případně si počkat na zopakování již prodaného produktu. Vážím si Vaší přízně a nechci nabízet nemožné.  

 

TOPlist

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně do vlastních rukou. Odesílám nejdéle do 3 prac.dnů po připsání obnosu k mému účtu.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Říše pohádek

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--