Profil uživatele
Robert Gaviota
Prodávající
Praha 8
Registrace: 19.2.2010

Srdečně Vám třesu pravicí!

Jsem moc rád a děkuji, že jste navštívíli můj virtuální obchůdek, kde můžete vidět některé z mých postřehů při cestování a objevování našeho kouzelného světa.

S fotografií si hraju již od ranného mládí, kdysi jsem pomáhal svému tatíkovi vyvolávat fotografie ještě starou metodou, starým dobrým zvětšovákem. Několik let zpátky jsem si pořídil první pořádnou zrcadlovku a začal se  fotografii věnovat trochu více. Mám rád přírodu,detaily a strašně rád kreativně vyvádím.

Jsem hluboce inspirován Racky a jejich lehkostí letu tedy bytí, evokuje to ve mně neomezené pole možností a svobodu ducha, kterého je ke šťasnému životu tolik zapotřebí...napadá mě jako soli:-) Ostatně kniha Jonathan Livingston Racek od Richarda Bacha o tom pojednává, vřele doporučuji!

A taky je tady ještě to Cafe, to se tady občas prostě objeví, protože je součástí mé inspirace a mám ho strašně rád:-)

Tak přeji ať se Vám zde líbí.

Robert

 

ceník tištěné fotografie (základních formátů):

20x30    300kč

30x45    400Kč

40x60    500kč

V případě Vašeho zájmu o jiné formáty nic není nemožné:-) stačí mi napsat vnitřní poštou.

Tisknu v profesionální laboratoři na papír Canon a Fuji můžete si vybrat mezi papírem lesklým, matným a nebo satin (matný s vlastnostmi kontrastu jako má lesklý).

Tištěné fotografie pro Vás po dohodě individuálně vystavím na fler.      

 

Fotím také produktovou fotografii pro e-shopy.... nafotím, upravím a připravím na web, vše za rozumných podmínek a dobrou kávu:-)

V případě Vašeho zájmu mě kontaktujte vnitřní poštou. Mou práci  můžete vidět i zde na fleru CORSETLAND, KATY YAKSHANaHáčku, AHORA AQUI.

Způsob dopravy
Po obdržení peněz na účet posílám zboží Českou poštou. Balím podle velikosti výrobku do bublinkaté obálky, kam v případě potřeby vložím výstuhu. Vše posílám doporučeně a pojišťuji podle hodnoty balíčku.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím