Menu
--
Profil prodejce Romana Kdýrová Domů
Profil uživatele
Romana Kdýrová
Prodávající
Odolena Voda
Registrace: 7.4.2009

Všem, kteří jste zavítali sem, přeji nádherný a krásný den.

Poté, co jsem dostudovala, rozhlédla se v práci, pořídila si děti, manžela a psa, jsem byla v roce 1999 absolutně pohlcena technikou paličkování. Od té doby pro mě nic jiného neexistuje. Tedy - mimo paspartování, kterým paličkovanou krajku doplňuji.

Moje prvotní pokusy byly takové ty klasické - obrázky, prostírky. Brzy mi to nestačilo a začala jsem hledat modernější zpracování krajky - to už bylo lepší. Jsem na dobré cestě, hurá! Nakonec jsem se pustila do vlastních návrhů a u toho jsem už zůstala. To mě ohromně baví a naplňuje.

Od roku 2006 se zaměřuji na paličkované šperky - náušnice, náramky, přívěsky, náhrdelníky, brože. Chci, aby šperky byly nositelné a příjemné. Snažím se do nich vložit kus sebe - svojí energii, touhu, momentální pocit...

Takže pokud je Vám s nimi dobře - tak je to moc dobře.

Mějte se báječně a přijďte zase :o)

P.S. Snad o něco málo více se můžete dozvědět v tomto rozhovoru.

O paličkování vám třeba krapet napoví video, které můžete shlédnout zde

Kdo by se chtěl podívat, jak vypadají moje ruce, tak prosím, račte vstoupit sem

 Avatar: foto - Pavel Novotný, kostýmy - Veronika Raubicová, maskérka - Kateřina Přeučilová, konzultace - klub MaŘeNa textilní sekce, úprava fotografie - Dobrunda.   Všem zainteresovaným děkuji Smějící se

                                                       

                                     

 

 

V novém roce 2020 Vám přeji hlavně pevné zdraví

 


Způsob dopravy
Zboží zasílám v bublinkové obálce Českou poštou jako doporučenou zásilku, případně doporučený balíček. Zboží je zabaleno do celofánových sáčků nebo pevných papírových krabiček, které lze použít jako i dárkové balení.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména, že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Romana Kdýrová IČ 74776924 prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/romana-kdyrova. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícímu.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena faktura. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u České spořitelny). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2014.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
883365
22.5.2020 A další nová - v jiné barevné kombinaci
https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím