Profil uživatele
Romušík
Prodávající
Zastávka u Brna
Registrace: 30.6.2012

Vítám Vás v mém shopíku :)

Mé jméno je Romušík a již od útlého dětství ráda jakkoliv kreativně tvořím.

Zde na Fleru představuji kolekce svých šperků. Tyto šperky vytvářím pro svou radost, ale také bych ráda potěšila svými výtvory i druhé.

Jelikož mám kladný vztah k přírodě a nerada nosím umělé šperky, rozhodla jsem se vytvářet šperky a doplňky hlavně z přírodních materiálů. Nejčastěji používám zbytkové materiály, jako je dřevo, kůže, vinyl atd.

Motivy, z kterých čerpám jsou hlavně z přírody a to fauna a flóra. Moje nejoblíbenější témata jsou kočky a ptactvo. Věřím, že se se budou motivy nadále rozšiřovat a já udělám radost nejen sobě, ale i třeba Vám :)

Dále se zabývám fotografií, hlavně street fotem. V galerii Street foto můžete nalézt zachycení cest, kde jsem zachytila vjemy a pocity z navštívených zemí. Mým srdcovým městem je Paříž, která mě okouzluje svym uměleckým duchem. Mou srdeční zemí je pro změnu Itálie, kterou si spojuji s temperamentem a veselostí italů a jejich stylem života, který je mi víc než blízký :)

Doufám, že Vám v mém obchůdku zalíbí a budete se sem nejen rádi vracet.

Přeji hezký den, s pozdravem

Váš Romušík !

Způsob dopravy
Česká pošta, cenný balík.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
91471
13.10.2012 Tak je rozhodnuto, Romušík se mění na Romuchique... ať jste prostě chique ! Jednoduché, prosté, snad se bude nový obchůdek líbit ! A to není vše, vyčkejte a těšte se na překvapení :)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím