Po dobu cca dvou týdnů (do 27.4.2018) bude omezena možnost využití PPL z důvodů stěhování provozovny. Je možné, že při výběru této dopravy by balíček odešel až po tomto datu. Děkuji za pochopení.
Profil uživatele
rozrazil rezekvítek
Prodávající
Železný Brod
Registrace: 24.3.2013

 

Zdravím všecny Fleráky, kterým se podařilo na mě narazit.

Znáte Hospodu na Mýtince od Járy Cimrmana? Hlavní hrdina odjakživa toužil stát se hostinským, ale nesnášel lidi. Já jsem odjakživa měla ráda keramiku, ale nesnášela jsem hlínu. Až moje holčička začala chodit se školkou na keramiku a po školce chtěla chodit ještě s maminkou. Tak jsem s ní vyrazila jako doprovod. Jenomže paní vedoucí kroužku mi přidělila hroudu a očekávala TVORBU. A tak to začalo. Já si začala tu odpornou, ruce vysušující hmotu nosit domů a po nocích, kdy ta má holčinka s bráškou spinká a manžel kouká na fotbal, ji vybalím v kuchyni a s nadšením tvořím.

Jo, tak to začalo, děti ale rostou, zájmy mají trochu jiné, ale mně nadšení neopustilo. A tak se stále snažím dát hlíně tvar, pak i barvu, ale ona si v peci žije tak trochu svým vlastním životem a výsledek je vždycky překvapením. Absolutní nejistota. A to mě na tom moc baví.

Nepoužívám hrnčířský kruh, vše je modelované z poměrně silného plátu a zpracované tak, aby byl buzen dojem, že to tvořily ruce předků. Mé výtvory jsou tedy poměrně těžké, poněkud šišaté a dost vydrží.

A pokud byste měli nějaké specielní přaní, které bych Vám mohla splnit, ráda vyhovím.

Hlína i všechny glazury, které používám jsou zdravotně nezávadné, kvalitně vypálené, leč vše tvoří mé neatestované tlapky, tudíž nemohu ke svým výrobkům napsat užitné, ač je vše plně funkční a dost trvanlivé. Pokud u mě nakoupíte, je na Vás, jak s mými výtvory naložíte.

 

Kdyby jste si chtěli přčíst více, rozhovor se mnou neleznete zde.

 

A co u mě najdete? Tady je jen malá ochutnávka z jednotlivých kategoríí.

Tak nejvíce babičkovskou-barevnou-keramiku

     

    

Ale i černobílou-klasiku.

    

    

Dále pak opravdu veselý a barevný Cirkus!!!

    

Pro milovníky levandule a modré barvy mám levandulovou.

     

Pro milovníky přírodního vzhledu nabízím procházku-loukou

    

Kdo má rád Vánoce a perníčky, mohlo by se mu líbit jako-z-perníku

    

Keramiku s motivy z rostlinné říše najdete v kategorii botanikus.

   

Pro staromilce by tu byla doba-bronzová, která nemá nic společného s pravěkem, ale je to jen experimentování se zlatobronzovou glazurou.

   

 

A s tímto jsem jednou vyhrála MAŘENU.

 

 

 

                   image

Jsem hrdou členkou klubu Zlatokopky, kde je spousta šikovných rukou, které patří milým a šikovným slečnám, paním, ženám :) rozhodně stojí za to, jít se k nim podívat na návštěvu.

 

Svítíčko sluní

Za svůj největší úspěch a velikou Radost tady na Fleru považuji setkání s paní Lenkou Osladilovou, která použila moje hodiny Spirála času-nástěnné hodiny na titulní stranu své knížky. Setkání s ní a přečtení její knihy Cesta rusovlasé Ann  mi navíc pomohlo něco pochopit, něco vyřešit, prostě je mi mnohem líp. Díky moc, Ann.

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou jako balík do ruky, nebo cenný balík, křehké, zabalené v bublinkové folii a pevné kartonové krabici vyložené papírem.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
713264
6.4.2018 Mám novinky https://www.fler.cz/zbozi...
Děkuji za nakouknutí a přeji krásný víkend:-)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.