Domů Profil prodejce rozrazil rezekvítek
Iva Vosáhlová
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Železný Brod, ČR
  • 7157 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (521) 100%
Nadšenci: 2071
Aktivita: aktivní
Prodáno: 7157
Registrace: 24.3.2013
Město: Železný Brod
Stát: ČR
Důležitá informace: Milé zákaznice a zákazníci, vzhledem k pracovním povinnostem prosím počítejte s tím, že se doba dodání u zboží, které není skladem, může trochu protáhnout. děkuji za pochopení.

rozrazil rezekvítek

/ Prodávající
Novinky
1054944
10.4.2023 Nakoukněte na profil mé dcery s roztomilými háčkovanými zvířátky a půvabnými náramky https://www.fler.cz/dream...

 

Zdravím všecny Fleráky, kterým se podařilo na mě narazit.

Znáte Hospodu na Mýtince od Járy Cimrmana? Hlavní hrdina odjakživa toužil stát se hostinským, ale nesnášel lidi. Já jsem odjakživa měla ráda keramiku, ale nesnášela jsem hlínu. Až moje holčička začala chodit se školkou na keramiku a po školce chtěla chodit ještě s maminkou. Tak jsem s ní vyrazila jako doprovod. Jenomže paní vedoucí kroužku mi přidělila hroudu a očekávala TVORBU. A tak to začalo. Já si začala tu odpornou, ruce vysušující hmotu nosit domů a po nocích, kdy ta má holčinka s bráškou spinká a manžel kouká na fotbal, ji vybalím v kuchyni a s nadšením tvořím.

Jo, tak to začalo, děti ale rostou, zájmy mají trochu jiné, ale mně nadšení neopustilo. A tak se stále snažím dát hlíně tvar, pak i barvu, ale ona si v peci žije tak trochu svým vlastním životem a výsledek je vždycky překvapením. Absolutní nejistota. A to mě na tom moc baví.

Z té mé holčičky je už slečna a teď propadla kouzlu korálků a má tady svůj obchůdek. Můžete k ní nakouknout TADY

Nepoužívám hrnčířský kruh, vše je modelované z poměrně silného plátu a zpracované tak, aby byl buzen dojem, že to tvořily ruce předků. Mé výtvory jsou tedy poměrně těžké, poněkud šišaté a dost vydrží.

A pokud byste měli nějaké specielní přaní, které bych Vám mohla splnit, ráda vyhovím.

Hlína i všechny glazury, které používám jsou bezolovnaté, kvalitně vypálené, leč v našich končinách, abych mohla ke svým výrobkům napsat užitné, bych musela mít atest ke každému z nich a do toho se zatím nepouštím. Tudíž k nim nesmím napsat, že jsou určené pro styk s potravinami. Pokud u mě nakoupíte, je na Vás, jak s mými výtvory naložíte.

 

Kdyby jste si chtěli přečíst více, rozhovor se mnou neleznete zde.

 

A co u mě najdete? Tady je jen malá ochutnávka z jednotlivých kategoríí.

Tak nejvíce babičkovskou-barevnou-keramiku

     

    

Ale i černobílou-klasiku.

    

    

Dále pak opravdu veselý a barevný Cirkus!!!

    

Pro milovníky levandule a modré barvy mám levandulovou.

     

Pro milovníky přírodního vzhledu nabízím procházku-loukou

    

Kdo má rád Vánoce a perníčky, mohlo by se mu líbit jako-z-perníku

    

Keramiku s motivy z rostlinné říše najdete v kategorii botanikus.

   

Pro staromilce by tu byla doba-bronzová, která nemá nic společného s pravěkem, ale je to jen experimentování se zlatobronzovou glazurou.

   

 

A s tímto jsem jednou vyhrála MAŘENU.

 

 

 

                   image

Byla jsem hrdou členkou klubu Zlatokopky, kde je spousta šikovných rukou, které patří milým a šikovným slečnám, paním, ženám :) rozhodně stojí za to, jít se k nim podívat na návštěvu.

 

Svítíčko sluní

Za svůj největší úspěch a velikou Radost tady na Fleru považuji setkání s paní Lenkou Osladilovou, která použila moje hodiny Spirála času-nástěnné hodiny na titulní stranu své knížky. Setkání s ní a přečtení její knihy Cesta rusovlasé Ann  mi navíc pomohlo něco pochopit, něco vyřešit, prostě je mi mnohem líp. Díky moc, Ann.

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám PPL, Českou poštou, nebo Zásilkovnou dle obchodních podmínek, zabalené v bublinkové folii a pevné kartonové krabici vyložené papírem.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od rozrazil rezekvítek

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--