Domů Profil prodejce šafr modely
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Praha 5, ČR
  • 5 prodaných kusů
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 69
Aktivita: aktivní
Prodáno: 5
Registrace: 2.2.2012
Město: Praha 5
Stát: ČR

šafr modely

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jaroslav Šafr

„V keramických objektech a kresbách Jaroslava Šafra se prolínají málo zřetelné architektonické prvky. Často figurální motivy s evokací rozmanité struktury chátrající zdi. Jako výrazový prostředek používá většinou pálenou hlínu, často míchanou se šamotovou drtí, která podtrhuje přírodní charakter materiálu. Hlavním inspiračním zdrojem pro jeho objekty je prostředí Severních Čech.“

Pavel Otto pro Hospodářské noviny 1999


Od začátku devadesátých let se věnuji keramice. Mimo autorské tvorby navrhuji a realizuji propagační předměty pro obchody typu Museum shop, pro památkově chráněné objekty, ale také pro sídla různých firem. Většinou jde o keramické modely domů, nebo různě stylizované architektonické  prvky.

Ačkoliv bydlím v Praze, atelier jsem si udělal ze staré chalupy v severních Čechách, nedaleko Rumburka. Modely domů typických pro tento region dostali certifikát regionální produkt.

Mimo modelů dělám i různé svícny, misky, kostky a drobné plastiky, které bych vám rád prostřednictvím Fleru nabídnul.

 

Způsob dopravy
Způsob dopravy: Pokud jste z Prahy, preferuji přímý odběr ze skladu na Malé Straně. Jinak samozřejmě poštou, drobné věci v kartonu a bublinkové obálce, větší věci pečlivě zabalené v balíku a křehce, cena se u vícekusových zásilek může lišit dle váhy. Vycházím z ceníku pošty - cenný balík + křehké + pojištění + obal.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od šafr modely

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--