Profil uživatele
ŠATY DANIELA
Prodávající
Liberec
Registrace: 9.8.2011

Ahoj,

jsem jeden z nadšenců, kteří rádi tvoří. Již od dětství mě baví ruční práce převážně zaměřené na šití a tvorbu oděvů včetně doplňků. V současné době jsem na rodičovské dovolené. Těsně před otěhotněním jsem se pustila do šití svatebních a společenských šatů. Mým zaměstnáním před nástupem na mateřskou dovolenou byla hlavně výuka šití oděvů.

Šití pro mě vždy bylo relaxem a i teď si sem tam najdu chvilku, abych si sedla k šicímu stroji, či vzala jehlu do ruky a něco vytvářela.

Mohu Vám nabídnout kvalitní výrobky vlastní tvorby.

Pro šití na dětičky a volnočasovou módu Vám pod "značkou" Dadyno mohu nabídnout spoustu věciček z příjemných úpletů a řady dalších materiálů. Postupně tam budu tento typ výrobků přesouvat.

Při objednávání zboží i od Dadyno si účtuji jedno poštovné. 

Způsob dopravy
Preferuji dopravu zboží prostřednictvím České pošty, a to v podobě doporučeně, či pojištěný balík. Zboži je zabaleno s ohledem na jeho charakter. Pokud žádáte jinou formu dopravy, záleží na osobní domluvě.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím