Na Fleru začínám a postupně vám představím všechny kousky ze své tvorby.
Profil uživatele
Šetelka
Prodávající
Praha 7
Registrace: 21.5.2014

Šetelka mi říkají dobří známí, ale pro úřady jsem Jaroslava Šetelíková.

V současné době je mojí hlavní náplní volná tvorba exkluzivních originálních plastik převážně ze dřeva a kresba (oblíbeným námětem  jsou koně) z vlastních nápadů nebo na přání druhých. I vám ráda navrhnu a vyrobím skládačku nebo reliéf podle vašich představ.

Převážná část mé tvorby čerpá buď z přírody nebo duchovna, které mě inspirují a dodávají energii. Ať už stylizovaná ale skutečná zvířata, nebo jednoduché "klapačky" pro děti až po netypické hudební nástroje - tam všude naleznete motivy zvířat a rostlin.

Na živo mne můžete potkat na hrnčířských trzích na jaře v Berouně a na podzim v Praze a občas vystavuji i na jiných akcích.

Výtvarno a umění mě provází od okamžiku příchodu na svět do rodiny akademického malíře. Od mala jsem si ráda kreslila a malovala, proto nikoho nepřekvapilo, že  jsem se ocitla na žižkovské SUPŠ a pod vedením prof. Vikotra Fixla vystudovala obor hračka a průmyslový design a poté ještě užitou a propagační grafiku u prof. akad. malíře Jiřího Bláhy.

Do svého prvního zaměstnání jsem nastoupila v Bakově nad Jizerou jako samostatný výtvarník módních a bytových doplňků z orobince a dřeva, které jsem mohla prezentovat na veletrzích a módních přehlídkách. Následně jsem se stala členem týmu vývojového střediska jako samostatný návrhář dřevěných , textilních a plastových hraček pro podniky Tofa, Hamiro, Směr, Gumotex a Kovozávody).
Mimo  tvorbu  pro  průmyslovou velkovýrobu jsem tvořila hračky, dětský nábytek a bytové doplňky pro  vybavení dětských zařízení a nemocnic a také spolupracovala s akad. sochařem Zdeňkem  Vodičkou na designových dekoracích pro hotel Forum, pražskou burzu a jiných.

Budu velmi potěšena, pokud se vám bude má tvorba líbit a strávíte u mne pár minut.

Jaroslava Šetelíková před svojí ZOO.

Způsob dopravy
Osobní odběr v Praze nebo balík České pošty, u menších věcí (naušnice a pod.) doporučená zásilka ČP.
Obchodní podmínky

Usilovně na nich pracuji...

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
313891
12.10.2014 Ráda bych vás pozvala na výstavu v Chodovské tvrzi, kde uvisíte i má dílka. Více informací najdete na mém profilu: www.fler.cz/setelka#profi...
Budu potěšena, pokud se stavíte.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.