Domů Profil prodejce SHARAforall
Marcela Sedláková
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Milešovice, ČR
  • 923 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (99) 100%
Nadšenci: 361
Aktivita: aktivní
Prodáno: 923
Registrace: 28.5.2018
Město: Milešovice
Stát: ČR

SHARAforall

/ Prodávající
Novinky
922501
22.12.2020 Děkujeme všem zákazníkům, kterým jsme mohli udělat radost našimi výrobky, za důvěru vloženou do našich rukou.
Budeme se těšit na další výzvy a spolupráce v roce 2021.
Krásné svátky plné lásky a radosti všem❤❤❤

SharaForAll | Fler.cz

!!! Vzhledem k nastalé situaci bohužel i my musíme pracovat v omezeném režimu a dodací lhůty se proto o něco prodlužují. Počítejte s termínem dodání cca měsíc. Omlouváme se a děkujeme za pochopení a vaši trpělivost.   

 

     Trocha vysvětlení..

Shara je naše univerzální jméno a mnozí si nás tu na Fléru zapsali pod názvem Shara OiPunk shop, jelikož jsme ale od punku odbočili trochu jiným směrem, vytvořili jsme druhý profil - Shara For All...Na punku postupně najdete opravdu už jen PUNK a tady hledejte vše ostatní. Nebojte se ale ptát, kombinovat, vymýšlet, materiály hledat na obou profilech...pořád jsme to my co tvoříme na základě vašich požadavků a za oběma účty stojí stejný tým lidí a právě vy nás v naší tvorbě posouváte dál:-)

SharaForAll - šijeme s láskou

 

1. Oblečení šijeme na základě Vaší objednávky, proto prosím věnujte čas výběru správné velikosti, pokud si nevíte rady, napište své míry do poznámky, rádi Vám poradíme :) Dodání je cca měsíc (v podzimních měsících prosím počítejte i s delším intervalem, přeci jen Vašemu kousku chceme věnovat potřebnou péči)

2. Vše co najdete na našem profilu, rádi ušijeme v dámském i pánském střihu.

3. Můžete si vybart i jinou barevnou kombinaci z látek, které nabízíme.

4. Pokud potřebujete drobnou úpravu, jako prodloužit rukávy nebo délku kalhot, oblečení Vám zdarma upravíme, prodloužíme za drobný příplatek :-)

5. Ušijeme hubeným i boubelatým. Počítejte s příplatkem za materiál. 


6. Vytvoříme vám oblečení i podle vašeho návrhu. Rádi bychom váš nápad použili dále při výrobě, proto si za ušití účtujeme běžnou cenu a ne zakázkovou.

7. Případné reklamace vyřizujeme obratem. 

 Na Fleru nás také naleznete pod přezdívkou Shara OiPunk Shop

image

 

 

 

 

Doprava v čr PPL, Slovesko Pošta bez hranic

 

SharaForAll | Fler.cz

Všeobecné obchodní podmínky, SHARA, s.r.o., IČ 262 41 056

Vztahy mezi prodávajícími a kupujícími se řídí těmito obchodními podmínkami. Vztahy neupravené těmito obchodními podmínkami se řídí platnými zákony ČR, zejména Občanským zákoníkem č. 40/1964 Sb., Zákonem na ochranu spotřebitele č. 634/1992 Sb. a Obchodním zákoníkem č.513/ 1991 Sb. ve znění příslušných novel.

Ve smyslu zákona 40/1964, ve znění paragrafu 53, odstavce 4, písmena g) má spotřebitel právo od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí plnění.

Při zpracování osobních údajů a důvěrností naše společnost dbá o dodržování nejpřísnějších norem zabezpečení v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v aktuálním znění.

Objednávka kupujícího je považována za návrh kupní smlouvy a kupní smlouva se považuje za uzavřenou potvrzením objednávky ze strany prodávajícího potvrzujícím e-mailem a označením objednávky v internetovém obchodě za „Přijatou“.

Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku, nebo její část, v případě, že zboží již není v okamžiku vyskladňování objednávky skladem. Prodávající je povinen informovat kupujícího e-mailem o stavu vychystané objednávky s uvedením chybějících či upravených položek objednávky. Pokud není objednávka vychystána zcela s požadavkem kupujícího, může kupující od kupní smlouvy do 14. hod následujícího dne od odeslání e-mailu odstoupit, nebo se domluvit jinak.

 

Způsob dopravy
Doprava v ČR: PPL, Slovesko: Pošta bez hranic
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od SHARAforall

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--