Profil uživatele
Siali
Prodávající
Praha 9
Registrace: 14.9.2008

O mně

Mé skutečné jméno je Markéta. I když mým nynějším oborem a vlastně už i prací je a asi i dále bude šílený chemik a doktorát zabírá poměrně dost času, najdu si semtam chvíli i na odpočinek u jednoho z mých koníčků - ručních prací.

Kromě korálkování, které je poslední dobou mou hlavní zábavou a odreagováním se od školy a laborování, ještě pletu a háčkuji (už hodně dlouho, tyto techniky mě naučila babička už asi v 6 letech), převážně pro mou a mamčinu potřebu.

Pod vlivem místního klubu medvědářek jsem se pustila i do šití sběratelských medvídků. Zatím jen dva odešli do nového domova jako prodaní. Medvídky šiju spíš jako dárky, medvídky na výměnu za jiné (na obohacení sbírky) či jako medvídky SWAPové. Čas od času je doma v garsonce medvídkům těsno nebo chtějí na výlet do světa, takže jednou za čas se tu nějaký objeví. Pokud se chcete prozatím s mými již dříve ušitými medvídky seznámit, podívejte se do blogu, co všechno jsou schopni natropit :)

Ruční práce jsou tedy jen mým koníčkem - neživím se tím.

Obchůdek

Mezi mými výrobky najdete převážně náušnice pro běžné nošení. Semtam se zde objeví náramky a náhrdelníky. Čas od času vytvořím i jednoduché přívěsky tvořené technikou wire-wrapping. Tvořím hlavně pro odreagování, takže výrobků není tolik. Většinu šperků dělám pro sebe či pro známé jako dárky, jen někdy je toho doma už moc :) A když se nějaký můj výrobek, který nakonec neunosím nebo nerozdám, zalíbí, a udělá někomu radost a parádu, jsem jenom ráda. Všechny výrobky zde nabízené jsou nové, nenošené. Medvídci ve výjimečných případech budou vypadat jako staří a umazaní, věřte ale, že jim moc měsíců či let nebude :)

Pokud se Vám bude cokoli líbit, ale něco byste na onom výrobku změnili, klidně mi napište. V mnoha případech není problém zhotovit výrobek s jinými barvami korálků, případně i s jinou barvou komponentů, prodloužit náramek nebo náhrdelník řetízkem. Pokud byste potřebovali, je možné i změnit typ zapínání (např. naušnicové), klidně dodám výrobek s hypoalergenním zapínáním (plast nebo chirurgická ocel) nebo rovnou vyrobený celý z chirurgické oceli, případně stříbra (pokud snášíte). Nemusí to být možné u všech výrobků, ale pokusím se sehnat materiál dle vašeho přání. Určitě se nějak domluvíme.

K dalšímu tvoření mě vždy ještě více nakopne zjištění, že se moje výrobky líbí, případě že je majitel rád nosí. Tvorba "na míru" zákazníkovi je pro mě také velmi motivující, většinou se díky tomu dostanu k novým zajímavým technikám či materiálům a také zjistím, že najednou umím něco, co jsem si před nějakou dobou ani nedovedla představit, vytvořím něco, co by mě v životě nenapadlo nebo na co bych předtím neměla odvahu.

Přeji příjemné prohlížení výrobků :)

Způsob dopravy

Doporučeně, česká pošta, v obálce či balíčku (dle velikosti zboží), výrobek vždy obalen bublinkovou fólií. V Praze po dohodě možný i osobní odběr. K náušnicím dodávám gumové "zarážky".

Balíčky s medvídky posílám zásadně pojištěné.

Zboží odesílám většinou den po obdržení platby, nejdéle tři pracovní dny od obdržení platby.

Na Slovensko prozatím neposílám. Pokud byste i přesto měli o náušnice zájem, napište mi, nějak se pokusíme domluvit.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím