Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.4.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
Škrabinoha
Prodávající
Nymburk
Registrace: 17.8.2011

Vítám vás všechny, kdo jste v hlubinách Fleru zavítali právě sem, do obchodu u Škrabinohy! Pokud by vás čirou náhodou zajímalo, jak to všechno začalo, a máte chuť se dozvědět i něco málo o mně, neváhejte a vstupte do tohoto blogu;)

Mám velkou radost, že během prvního roku své existence si moje neseriózní zvěř a roztodivní vykulenci našli tolik nadšených obdivovatelů, kteří mě často inspirovali a nasměrovali k tomu, že vznikla (i pro mě nečekaně) velká a různorodá spousta výtvorů:

Ač se to možná zdá neuvěřitelné, i já si někdy potřebuju trochu "odpočinout" a šít chvilku něco, z čeho na mě nikdo nezírá;) A protože Škrabinoha za pár dnů oslaví provní narozeniny, rozhodla jsem se mu darovat trochu serióznějšího sourozence!

Vzníkla tak značka Not Just Mom, pod kterou na Fleru nabízím tašky na kočárek, přebalovací psaníčka a další "nezbytnosti" pro ty z vás, kterým mateřství nevzalo chuť vypadat jinak než ostatní;)

 

Způsob dopravy
Druhý den po připsání platby na účet Vám doporučeně zašlu vybraný výtvor. Vše balím tak, aby k Vám věci dorazily i prostřednictvím České pošty bez úhony. (na dobírku bohužel nezasílám;)
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
252295
3.4.2014 Pár penálů je na světě a jedeme dál!
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím