Domů Profil prodejce sluncevnas
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Český Brod, ČR
  • 444 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (104) 100%
Nadšenci: 217
Aktivita: aktivní
Prodáno: 444
Registrace: 1.10.2011
Město: Český Brod
Stát: ČR
Důležitá informace: !!! Při nákupu nad 350,-kč, dárek v hodnotě cca 100 Kč zdarma :o))!!!

sluncevnas

/ Prodávající
Novinky
232132
7.2.2014 Dnes vloženy malé mayské pyramidky :o))

Vítám zde všechny zvídavé, kteří našli cestu do mého obchůdku. Musím konstatovat, že je tu mnoho a mnoho neskutečně šikovných a tvůrčích lidiček. Já sama mám zájmů mnoho, od všeho vyzkouším..., ale přeci jenom jsem se našla :o)).

Nabízím zde ručně dělané alternativní věci a moc bych si přála, aby si našly oblibu i u někoho z vás :o))

Jmenuji se Hanka. Již léta se zajímám o alternativní způsoby léčby a nejspíš "náhoda" tomu chtěla, že jsem se osobně setkala s orgonity. Tento zajímavý "kamínek" mě tak nadchl, že má zvídavá povaha nelenila a studovala, hledala a hlavně zkoušela, na co všechno je tento kámen vlastně využitelný :o)) a odpovědi a informace na sebe nenechaly dlouho čekat.  Specializuji se především na orgonity do místností, protože si myslím, že naše prostředí, ve kterém se zdržujeme, je velmi často nasycené negativními emocemi, energiemi a jemnými částečkami disharmonie.

V čem spočívá jeho moc? Díky orgonitu dosáhnete harmonie jak ve fyzickém těle, tak i v duševním rozpoložení. Navodí se rovnováha ve vašem okolí a díky blahodárnému vlivu na spánek , budete odpočatí a svěží. Načerpání fyzických sil je důležité pro denní funování a překonávání leckdy tvrdé reality.

Další zkušenosti jak mé, tak od mých zákazníků:

- orgonit umístěný v chladničce podstatně prodlouží čerstvost zeleniny, ovoce, tvrdých sýrů, uzenin atd.

- květiny a naši mazlíci - orgonit u květin funguje následovně, je-li rostlina jak se říká "na konci svých sil" velmi často jí orgonit ukončí trápení rychleji, ale má-li sílu růst dál, dodá jí tento úžasný kámen tolik potřebné vitality, aby obrostla listy, vykvetla, rozrostla se. Stačí mít orgonit položený na parapetu nebo přímo vedle kytek a nebo vyrábím maličké, které lze "zasadit" přímo ke kořínkům.

- zahradní jezírka - zde je několikrát vyzkoušeno, že máte-li v jezírku řasy, vložený orgonit zamezí či přímo znemožní jejich růst a množení!!!

člověk- zlepšený spánek, více vitality, zbavení se stresu, vyčištění pleti, harmonizace osobnosti, při bolesti přiložit orgonit na bolavé místo (nejlepší je vyndaný z chladničky) a bolest ustoupí nebo se zmírní na snesitelnou míru

domácnost - očista prostoru od elektrosmogu, harmonizace energií v místnosti, rozrušení geopatogenních zón (nejdou zrušit úplně!!!), zvýšení vitality všech a všeho v jeho dosahu,...

Teď slyším vaši otázku, jak si mám vybrat orgonit přímo pro mě? Odpověď je snadná. Váš cit a intuice jsou skvělými rádci. Vzhledem k vloženým polodrahokamům, barvě, tvaru, velikosti a ostatním komponentům, si vás váš orgonit najde :o)). Pokud intuici nevěříte, není problém mě kontaktovat a společně určitě najdeme ten správný :o)).

Tento magický kamínek vyrábím pro různá využití, ať už formou přívěsku jako osobní harmonizér, nebo v různých velikostech a tvarech pro dům, byt, zahradu. Vždy je do něho vložena pozitivní energie a záměr pro nejoptimálnější fungování.

Polodrahokamy vkládám intuitivně, ale lze vyrobit i přímo na zakázku :o)).

Takže …. Zkušenost je úžasná věc, leč bohužel nepřenosná :o)). Vyzkoušíte???

Chcete být originální s  dárkem pro své blízké a milované?? Jedinečná možnost, jak potěšit, překvapit a pomoci :o))

 Jelikož prodávám i jinde, může se stát, že Vámi objednaný kus bude nutné vyrobit.  Nebo Vám navrhnu jinou variantu orgonitu. Děkuji za pochopení.

Rozšíření nabídky!!!!

Vážení, přidávám ručně vyráběné svíčky z palmového vosku.

 

Naše palmové svíčky jsou vyráběny výhradně z čistého palmového vosku bez dalších aditiv a příměsí. Svíčka vyrobená z tohoto vosku je díky mramorovému efektu, který se vytvoří na povrchu svíčky, originálním dárkem. Tento efekt se na každé svíčce liší jednak technikou a teplotou lití, ale i použitou formou. Palmový vosk je rostlinného původu, takže svíčky jsou vhodné i pro alergiky. Tyto svíčky vyrábíme v různých tvarech, v kombinaci mnoha vůní a barev. Výsledkem je nepřeberně druhů palmových svíček, z nichž každá je vlastně originálem.

 

V čem je svíčka z přírodního palmového vosku zajímavá? V čem se odlišuje od svíčky parafínové?
Vedle obecných informací uvedených výrobcem je třeba zdůraznit základní skutečnost - palmový vosk je 100% přírodní produkt, bez jakýchkoli chemických přísad, neobsahuje ani petrolej, ani žádné ropné deriváty, jak je tomu u klasických parafínových svíček. A co víc? Svíčky vyrobené z tohoto přírodního vosku nečadí. Odlévají se ručně a při důkladném dodržení technologického postupu se na svíčkách vytváří zvláštní krystalické obrazce, které se různí v závislosti na typu použitého vosku. Naším přáním je inspirovat vás k používání těchto zdravotně nezávadných svíček, které vám zpříjemní vaši domácí pohodu, relaxaci, ale i výjimečné slavnostní události ve vašem životě.

 SEO

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně prostřednictvím České pošty zabalené s nejvyšší opatrností, aby se výrobek nepoškodil.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od sluncevnas

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--