!!! Při nákupu nad 350,-kč, dárek v hodnotě cca 100 Kč zdarma :o))!!!
Profil uživatele
sluncevnas
Prodávající
Český Brod
Registrace: 1.10.2011

Vítám zde všechny zvídavé, kteří našli cestu do mého obchůdku. Musím konstatovat, že je tu mnoho a mnoho neskutečně šikovných a tvůrčích lidiček. Já sama mám zájmů mnoho, od všeho vyzkouším..., ale přeci jenom jsem se našla :o)).

Nabízím zde ručně dělané alternativní věci a moc bych si přála, aby si našly oblibu i u někoho z vás :o))

Jmenuji se Hanka. Již léta se zajímám o alternativní způsoby léčby a nejspíš "náhoda" tomu chtěla, že jsem se osobně setkala s orgonity. Tento zajímavý "kamínek" mě tak nadchl, že má zvídavá povaha nelenila a studovala, hledala a hlavně zkoušela, na co všechno je tento kámen vlastně využitelný :o)) a odpovědi a informace na sebe nenechaly dlouho čekat.  Specializuji se především na orgonity do místností, protože si myslím, že naše prostředí, ve kterém se zdržujeme, je velmi často nasycené negativními emocemi, energiemi a jemnými částečkami disharmonie.

V čem spočívá jeho moc? Díky orgonitu dosáhnete harmonie jak ve fyzickém těle, tak i v duševním rozpoložení. Navodí se rovnováha ve vašem okolí a díky blahodárnému vlivu na spánek , budete odpočatí a svěží. Načerpání fyzických sil je důležité pro denní funování a překonávání leckdy tvrdé reality.

Další zkušenosti jak mé, tak od mých zákazníků:

- orgonit umístěný v chladničce podstatně prodlouží čerstvost zeleniny, ovoce, tvrdých sýrů, uzenin atd.

- květiny a naši mazlíci - orgonit u květin funguje následovně, je-li rostlina jak se říká "na konci svých sil" velmi často jí orgonit ukončí trápení rychleji, ale má-li sílu růst dál, dodá jí tento úžasný kámen tolik potřebné vitality, aby obrostla listy, vykvetla, rozrostla se. Stačí mít orgonit položený na parapetu nebo přímo vedle kytek a nebo vyrábím maličké, které lze "zasadit" přímo ke kořínkům.

- zahradní jezírka - zde je několikrát vyzkoušeno, že máte-li v jezírku řasy, vložený orgonit zamezí či přímo znemožní jejich růst a množení!!!

člověk- zlepšený spánek, více vitality, zbavení se stresu, vyčištění pleti, harmonizace osobnosti, při bolesti přiložit orgonit na bolavé místo (nejlepší je vyndaný z chladničky) a bolest ustoupí nebo se zmírní na snesitelnou míru

domácnost - očista prostoru od elektrosmogu, harmonizace energií v místnosti, rozrušení geopatogenních zón (nejdou zrušit úplně!!!), zvýšení vitality všech a všeho v jeho dosahu,...

Teď slyším vaši otázku, jak si mám vybrat orgonit přímo pro mě? Odpověď je snadná. Váš cit a intuice jsou skvělými rádci. Vzhledem k vloženým polodrahokamům, barvě, tvaru, velikosti a ostatním komponentům, si vás váš orgonit najde :o)). Pokud intuici nevěříte, není problém mě kontaktovat a společně určitě najdeme ten správný :o)).

Tento magický kamínek vyrábím pro různá využití, ať už formou přívěsku jako osobní harmonizér, nebo v různých velikostech a tvarech pro dům, byt, zahradu. Vždy je do něho vložena pozitivní energie a záměr pro nejoptimálnější fungování.

Polodrahokamy vkládám intuitivně, ale lze vyrobit i přímo na zakázku :o)).

Takže …. Zkušenost je úžasná věc, leč bohužel nepřenosná :o)). Vyzkoušíte???

Chcete být originální s  dárkem pro své blízké a milované?? Jedinečná možnost, jak potěšit, překvapit a pomoci :o))

 Jelikož prodávám i jinde, může se stát, že Vámi objednaný kus bude nutné vyrobit.  Nebo Vám navrhnu jinou variantu orgonitu. Děkuji za pochopení.

Rozšíření nabídky!!!!

Vážení, přidávám ručně vyráběné svíčky z palmového vosku.

 

Naše palmové svíčky jsou vyráběny výhradně z čistého palmového vosku bez dalších aditiv a příměsí. Svíčka vyrobená z tohoto vosku je díky mramorovému efektu, který se vytvoří na povrchu svíčky, originálním dárkem. Tento efekt se na každé svíčce liší jednak technikou a teplotou lití, ale i použitou formou. Palmový vosk je rostlinného původu, takže svíčky jsou vhodné i pro alergiky. Tyto svíčky vyrábíme v různých tvarech, v kombinaci mnoha vůní a barev. Výsledkem je nepřeberně druhů palmových svíček, z nichž každá je vlastně originálem.

 

V čem je svíčka z přírodního palmového vosku zajímavá? V čem se odlišuje od svíčky parafínové?
Vedle obecných informací uvedených výrobcem je třeba zdůraznit základní skutečnost - palmový vosk je 100% přírodní produkt, bez jakýchkoli chemických přísad, neobsahuje ani petrolej, ani žádné ropné deriváty, jak je tomu u klasických parafínových svíček. A co víc? Svíčky vyrobené z tohoto přírodního vosku nečadí. Odlévají se ručně a při důkladném dodržení technologického postupu se na svíčkách vytváří zvláštní krystalické obrazce, které se různí v závislosti na typu použitého vosku. Naším přáním je inspirovat vás k používání těchto zdravotně nezávadných svíček, které vám zpříjemní vaši domácí pohodu, relaxaci, ale i výjimečné slavnostní události ve vašem životě.

 SEO

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně prostřednictvím České pošty zabalené s nejvyšší opatrností, aby se výrobek nepoškodil.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
232132
7.2.2014 Dnes vloženy malé mayské pyramidky :o))
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.