Domů Profil prodejce Sněženka
Magda Černochová
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Přerov XII – Žeravice, ČR
  • 12244 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1231) 100%
Nadšenci: 2018
Aktivita: aktivní
Prodáno: 12244
Registrace: 1.5.2008
Město: Přerov XII – Žeravice
Stát: ČR

Sněženka

/ Prodávající
Novinky
1097636
17.3.2024 Dvě první jarní barevné novinky.

Možná si říkáte, že už tu dlouho nic nového nebylo. Není to tím, že by mě dráty a hedvábí přestaly bavit nebo že bych neměla žádnou inspiraci. Právě naopak, nápadů a plánů mám spoustu, jen mi chybí čas na realizaci.

Máme za sebou náročné stěhování a zabydlování se v novém, vše není zdaleka takové, jaké by to mělo být. Času na tvoření je méně, než bych si přála.

Snad to brzy napravím a třeba si najdu čas i na vyprávění o tom, jak mi kuny ničí květinovou zahrádku před domem, jak si nás adoptovalo jedno odrostlé kotě a zcela si mě omotalo kolem prstu (pardon, ocásku), jak ježci v noci chodí do kočičí misky na dobroty, jak nám na dvoře po dešti poskakují žáby, jak... Jen nevím, kam se poděla krásná užovka, která s námi byla pár posledních  let během rekonstrukce. Že by ji měli na svědomí ti roztomilí ježci?

 

Občas se mě někdo zeptá, proč jsem si vybrala přezdívku Sněženka. Stojí za tím má láska k přírodě a ke kytkám, trošku za to může i Jarek Nohavica, ale to by bylo na delší povídání. Leckoho napadne, že příroda a Přerov nejdou moc dohromady. Pokusím se vás trošku vyvést z omylu - Přerov není jen město chemičky, strojíren a dalších průmyslových podniků, ale máme  zde  i  přírodní  rezervaci  Žebračku.  Je to  lužní les,  který je  krásný v každé roční době. Pro mě je nejkrásnější na jaře.

Žebračkou protéká  uměle vytvořený  mlýnský náhon Strhanec.  První zmínka o náhonu je z roku 1481, dnes Strhanec působí přirozeně.

Pro Žebračku jsou typické rozsáhlé porosty medvědího česneku. Dokážou "provonět" celý les. :-)

Na jaře les doslova rozkvete - najdeme zde sněženky, sasanky, plicníky, petrklíče, dymnivky, ladoňky, pryskyřníky a spoustu dalších kytek.

* Pro ty, kteří si oblíbili ručně barvené hedvábné šňůrky, jsem založila klub. Cílem klubu je především informovat o nově vkládaném zboží.

Malé nahlédnutí pod pokličku - barvení hedvábných šňůrek. :-)

 * Materiál ode mě si na Fleru můžete nakoupit na mém účtu Sněženka materiál.

* Ručně vyráběné nářadí a pomůcky pro tvoření si můžete koupit u Varhanáře. Tento obchůdek patří mé drahé polovičce. Pokud si nakoupíte najednou z účtu Sněženka, Sněženka materiál a Varhanář, platíte jen jedno poštovné. Platbu je však třeba provést na dva různé účty. Na zakoupení zboží u Varhanáře mne prosím informujte nejlépe ve zprávě pod objednávkou. Děkuji.

Snad vám v mé společnosti bude příjemně. Sněženka

Ujednání o zpracování osobních údajů

Účel a rozsah zpracování osobních údajů

Podnikatelka Mgr. Magda Černochová (IČ 76279219) a zákazník uzavřeli smlouvu o koupi zboží nebo poskytování služeb. V rámci tohoto právního vztahu bude podnikatelka zpracovávat osobní údaje zákazníka výhradně za účelem realizace smluvního vztahu.

Toto zpracování je nezbytné pro plnění smlouvy. V případě, že zákazník s poskytnutím svých údajů za tímto účelem nesouhlasí, nelze smlouvu uzavřít. Za tímto účelem budou v nezbytném rozsahu zpracovávány zákazníkovy identifikační údaje uvedené ve smlouvě, případně kontaktní údaje, a dále informace vztahující se k předmětu smlouvy (např. identifikace zboží či služby, způsob jejich úhrady, včetně platebních informací jako je číslo bankovního účtu, ze kterého byla úhrada provedena apod.). Tento rozsah osobních údajů je podnikatel oprávněn zpracovávat za účelem ochrany svých práv v případě sporu se zákazníkem.

Veškeré údaje získané od zákazníků slouží k realizaci smluvního vztahu a nejsou poskytovány dalším osobám. Výjimkou jsou přepravní společnosti, které potřebují některé osobní údaje (zvl. jméno a příjmení, adresu doručení, telefon popř. e-mail) kvůli doručení zboží, poskytovatel IT hostingu a softwaru.

 

Správce a zpracovatel údajů

Podnikatelka veškeré zpracování osobních údajů provádí sama a vlastními prostředky.

 

Příjemci údajů

Podnikatelka osobní údaje zákazníka předá dalším subjektům jen tehdy, pokud jim bude svědčit zákonný důvod pro přístup k údajům (orgány činné v trestním řízení, jiné kontrolní orgány se zákonným zmocněním pro přístup k informacím), nebo pokud to bude nezbytné pro ochranu jeho práv (soud).

Za příjemce je považován i zpracovatel osobních údajů.

 

Práva zákazníka

Zákazník má jako subjekt údajů veškerá práva přiznaná zákonem č. 101/2000 Sb. a dalšími právními předpisy.

Zákazník má především právo požádat podnikatele o informaci o zpracování svých osobních údajů ke všem výše uvedeným účelům (viz § 12 zákona č. 101/2000 Sb.). Podnikatelka je povinna zákazníkovi bez zbytečného odkladu sdělit alespoň informace o účelu zpracování, osobních údajích či jejich kategoriích, které jsou zpracovávány, příjemcích či kategoriích příjemců, jimž byly osobní údaje zpřístupněny a informace o povaze automatizovaného zpracování, pokud jsou údaje využívány pro rozhodování o právech zákazníka.

Zákazník, který se domnívá, že podnikatelka zpracovává jeho osobní údaje v rozporu se zákonem, má podle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. právo ji požádat o vysvětlení. Dále může správce vyzvat k odstranění protiprávního stavu, tzn. k blokování, opravě, doplnění nebo likvidaci osobních údajů apod.

V každém případě, kdy se zákazník domnívá, že dochází k neoprávněnému zpracování jeho osobních údajů (zejména tehdy, pokud podnikatelka na jeho žádost o informace či o nápravu stavu nereaguje nebo zákazník s vyjádřením podnikatelky nesouhlasí), se lze se stížností obrátit na dozorový orgán, Úřad pro ochranu osobních údajů.

Dokument byl vytvořen 24. 5. 2018. Tímto dnem nabývá platnosti.

Způsob dopravy
* Dle výběru Českou poštou nebo na vybranou pobočku Zásilkovny. Při zakoupení více výrobků platíte jen jedno poštovné.

* Zboží neposílám obyčejně. Děkuji za pochopení.

Zboží posílám do tří pracovních dnů po obdržení platby. Většinou však dříve.

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Zboží

Další zboží od Sněženka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--