Domů Profil prodejce Sněženka materiál
Magda Černochová
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Přerov XII – Žeravice, ČR
  • 49898 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2134) 100%
Nadšenci: 1226
Aktivita: aktivní
Prodáno: 49898
Registrace: 18.4.2009
Město: Přerov XII – Žeravice
Stát: ČR
Důležitá informace: Vážení zákazníci, pokud jste již vytvořili objednávku a zapomněli jste si nějaké zboží objednat, napište to prosím do zprávy k objednávce. Ráda Vám zboží do objednávky přidám. Nevytvářejte prosím novou objednávku. Děkuji.

Sněženka materiál

/ Prodávající
Novinky
1094421
19.2.2024 Doplněna většina surových minerálů.
https://www.fler.cz/shop/...

 * Vítám vás v obchodu s materiálem pro tvoření. Protože sama tvořím, prodávám zejména to, co je mi blízké:

dráty,
minerály,
korál, perleť, mušle,
korálky,
barvy na hedvábí.

* Na Fleru mám ještě obchod s názvem Sněženka. V něm si můžete koupit hotové výrobky a barvené hedvábné šňůrky.

* Ručně vyráběné nářadí a pomůcky pro tvoření si můžete koupit u Varhanáře. Tento obchod patří mé drahé polovičce. Pokud si nakoupíte najednou z účtu Sněženka, Sněženka materiál a Varhanář, platíte jen jedno poštovné. Platbu je však třeba provést na dva různé účty. Na zakoupení zboží u Varhanáře mne prosím informujte nejlépe ve zprávě pod objednávkou. Děkuji.

* Často dostávám dotazy ohledně využití chirurgických a nerezových drátů, proto jsem se rozhodla uvést přímo zde více informací.

Chirurgické a nerezové dráty - doporučené využití (na základě vlastních zkušeností)

Měkký 0,4 - tenčí se bohužel nedělá, takže potřebujete-li omotávat drát nebo vytvořit výplet, budete se muset poprat s "nula čtverkou" nebo použít tenčí obyčejný nerezový drát.

Měkký 0,7 - 1,1 mm: drátované šperky (ketlovací jehly, spirály atp.) - vše, kde byste jinak použili lakovaný měděný drát od průměru 0,8 výše. Vhodný na rozklepávání.

Polotvrdý 0,6 - 0,8 mm: náušnicová zapínání, drátované šperky, ketlovací jehly (hůře se tvaruje, ale šperky působí lehkým, vzdušným dojmem).

Polotvrdý 0,9-1,0: náhradní řešení pro výrobu obručí, není-li dostupný tvrdý.

Tvrdý 0,6 - 1 mm: vhodný na obruče (sílu volíme zejména podle toho, jak těžký bude zavěšený přívěsek). Stačí udělat očko a háček.

Výroba Osteofixu byla k 1. srpnu 2012 ukončna. Pokud potřebujete chirurgický drát s atestem, nabízím nově něměcký chirurgický drát REDA (DIN 17443, ISO 5832/1), který se však vyrábí pouze v měkkém provedení. Certifikát k tomuto drátu, který se využívá zejména v ortopedii, vám na požádání zašlu vnitřní poštou. V případě zájmu mohu zajistit i větší průměry tohoto drátu, cena za vyšší průměry však značně stoupá.

 

Ujednání o zpracování osobních údajů

Účel a rozsah zpracování osobních údajů

Podnikatelka Mgr. Magda Černochová (IČ 76279219) a zákazník uzavřeli smlouvu o koupi zboží nebo poskytování služeb. V rámci tohoto právního vztahu bude podnikatelka zpracovávat osobní údaje zákazníka výhradně za účelem realizace smluvního vztahu.

Toto zpracování je nezbytné pro plnění smlouvy. V případě, že zákazník s poskytnutím svých údajů za tímto účelem nesouhlasí, nelze smlouvu uzavřít. Za tímto účelem budou v nezbytném rozsahu zpracovávány zákazníkovy identifikační údaje uvedené ve smlouvě, případně kontaktní údaje, a dále informace vztahující se k předmětu smlouvy (např. identifikace zboží či služby, způsob jejich úhrady, včetně platebních informací jako je číslo bankovního účtu, ze kterého byla úhrada provedena apod.). Tento rozsah osobních údajů je podnikatel oprávněn zpracovávat za účelem ochrany svých práv v případě sporu se zákazníkem.

Veškeré údaje získané od zákazníků slouží k realizaci smluvního vztahu a nejsou poskytovány dalším osobám. Výjimkou jsou přepravní společnosti, které potřebují některé osobní údaje (zvl. jméno a příjmení, adresu doručení, telefon popř. e-mail) kvůli doručení zboží, poskytovatel IT hostingu a softwaru.

 

Správce a zpracovatel údajů

Podnikatelka veškeré zpracování osobních údajů provádí sama a vlastními prostředky.

 

Příjemci údajů

Podnikatelka osobní údaje zákazníka předá dalším subjektům jen tehdy, pokud jim bude svědčit zákonný důvod pro přístup k údajům (orgány činné v trestním řízení, jiné kontrolní orgány se zákonným zmocněním pro přístup k informacím), nebo pokud to bude nezbytné pro ochranu jeho práv (soud).

Za příjemce je považován i zpracovatel osobních údajů.

 

Práva zákazníka

Zákazník má jako subjekt údajů veškerá práva přiznaná zákonem č. 101/2000 Sb. a dalšími právními předpisy.

Zákazník má především právo požádat podnikatele o informaci o zpracování svých osobních údajů ke všem výše uvedeným účelům (viz § 12 zákona č. 101/2000 Sb.). Podnikatelka je povinna zákazníkovi bez zbytečného odkladu sdělit alespoň informace o účelu zpracování, osobních údajích či jejich kategoriích, které jsou zpracovávány, příjemcích či kategoriích příjemců, jimž byly osobní údaje zpřístupněny a informace o povaze automatizovaného zpracování, pokud jsou údaje využívány pro rozhodování o právech zákazníka.

Zákazník, který se domnívá, že podnikatelka zpracovává jeho osobní údaje v rozporu se zákonem, má podle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. právo ji požádat o vysvětlení. Dále může správce vyzvat k odstranění protiprávního stavu, tzn. k blokování, opravě, doplnění nebo likvidaci osobních údajů apod.

V každém případě, kdy se zákazník domnívá, že dochází k neoprávněnému zpracování jeho osobních údajů (zejména tehdy, pokud podnikatelka na jeho žádost o informace či o nápravu stavu nereaguje nebo zákazník s vyjádřením podnikatelky nesouhlasí), se lze se stížností obrátit na dozorový orgán, Úřad pro ochranu osobních údajů.

Dokument byl vytvořen 24. 5. 2018. Tímto dnem nabývá platnosti.

Způsob dopravy
* Dle výběru Českou poštou nebo na vybranou pobočku Zásilkovny. Při zakoupení více výrobků platíte jen jedno poštovné.

* Zboží neposílám obyčejně. Děkuji za pochopení.

Zboží posílám do tří pracovních dnů po obdržení platby. Většinou však dříve.

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Sněženka materiál

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--