Od 1.01.2015 navody prodavam jen po CR. Dekuji za pochopeni.
Profil uživatele
SnowMirna
Prodávající
Praha
Registrace: 30.8.2009

 

   :)


 

Ahoj! Jmenuji se Aleksandra Lysenko, pro všecky známé krátce Saša. Svůj volný čas ráda věnuji ruční práci :)


Líbí se mi různé techniky: korálkování, drátkování, makramé, vypalování do dřeva (=pyrography) a tak dále. K výrobě šperků převážně používám postříbřený nebo lakovaný měděný drát, voskované šňůry, různé druhy korálků - rokajl, ohňovky, voskované nebo dřevěné korálky, zkusila jsem také vyrábět z minerálů a říčních perel. Velmi často používám vinuté perle i jiné doplňky ze skla, které dělá můj manžel. 

Ráda tvořím pro někoho na přání. Když se něco vám líbí, ale je už vyprodáno, nebo chcete ještě něco navíc, nebojte se mi napsat. :)

 

Poslední dobu nejvíce času věnuju Háčkování s korálky.

Víc fotek nejdete v Galerii >>>

 

 

Budu ráda, když napíšete, zda Vám zboží v pořádku došlo. 

Případně za vaše hodnocení.


Doufám, že se Vám moje věci budou líbit :-)

Děkuji za návštěvu! :)

Hi! My name is Sasha. Most part of my free time I like to make things by myself. :)

I worked with a different technique: beadwoven, wire wrapped, macrame, pyrography, etc. For making jewelry I use silvered or colored cooper wire, wax cord, different kinds of bead: seed bead, cut beads, faceted, pearl or wooden beads, also I tryed minerals and freshwater pearls. I like to use hand-made glass beads and other glass components maked by my husband. :)

Custom orders are welcome!. If you like something, but it is sold or you want something a pair feel free to contact me.:)

Thanks for visiting my shop! :)

Péče a používání šperků


- Šperky používat jen k účelům, ke kterým jsou určeny např. ke společenským účelům. Odkládat šperky při práci, kde by mohlo dojít k zachycení a tím k roztažení dílů nebo jejich přetržení, oděru apod (např. při výkonu těžkých prací, prací na zahrádce, praní, spaní, atd).  

- Chránit šperky před chemickými i mechanickými vlivy např. v laboratoři, při lázeňských procedurách, při operacích. Zabránit styku s parfémy, laky a barvami na vlasy a v neposlední řadě i s vodou.

- Nevystavovat je na sluneční záření mohly by ztratit nebo změnit barvu.

- Šperky s kameny, perlami, sklodoplňky atd. nenamáčet ve vodě, saponátech, mýdlech.

- Šperky v kombinaci se stříbrem reagují na nejrůznější chemické prostředky, agresivní pot.

- Šperk, který zrovna nenosíte, mějte uzavřený v nějaké krabičce nebo sáčku.


Vzhledem k tomu, že jde o ručně vyrobený šperk je nutné si uvědomit, že je snadněji poškoditelný než šperky vyráběné sériově.V některých případech jde o šperky jen k příležitostnému nošení.

 

 

Zvu Vás na Kurzy korálkování>>>:

 

Pokud máte jakékoliv otazky, prosím kontaktujte mne vnitřní poštou :)

 

TOPlist

 

Jsem členkou klubů:

Fler Beadweaving Team

Tisíc stehů

Wire-wrapping

 

 

Většinou jedná se o autorské šperky.

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou doporučeně.

Obyčejním psaním a dobírkou do zahraničí neposílám.

Běžná cena poštovné + balné = 45-55,- CZK (podrobněji v popisu zboží). Za každé další zboží v rámci jedné objednávky plus 5,- CZE.

Pro objednávky převyšující 500,- CZK nebo těžce než 0,5kg počítejte s navýšením poštovného.

Lhůta pro vyzvednutí poštovní zásilky je 15dnů, po domluvě i doplácení 15,- CZK ji lze prodloužit.

Taky zboží lze zaslat i do zahraničí po následné domluvě (poštovné se pak bude odvíjet podle tarifů České pošty).

Zasílám až po připsání částky na účet.
Obchodní podmínky

Prodejní informace a obchodní podmínky

Vždy se snažím vyjít zákazníkovi maximálně vstříc, jeho přání, požadavky a případné problémy řešit vstřícně a vzájemnou dohodou.

Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží v obchodě prodávajícího SnowMirna a SnowMirna_material, upravují vzájemná práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího.

Právní vztahy mezi prodávajícím a kupujícím se řídí níže uvedenými obchodními podmínkami a dále v rozsahu těmito podmínkami neupravenými platnými právními předpisy.

Rezervace

Rezervování zboží je možné po dobu 14 dnů, poté bude rezervace zrušena. Dle vzájemné dohody je možné rezervační dobu prodloužit o dalších 14 dnů, prodávající si však vyhrazuje právo tak neučinit.

Faktura

Faktura je vystavena ke každé objednávce v elektronické podobě, k dispozici je k vytištění u objednávky. Na vyžádání je možné fakturu přiložit vytištěnou ke zboží do balíčku nebo zaslat jako přílohu zprávy vnitřní pošty ve formátu pdf.

Objednávka a uzavření kupní smlouvy

Podáním objednávky kupující potvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.

Prodejce si vyhrazuje právo objednávku odmítnout, a to buď částečně anebo v celém rozsahu. O důvodu bude nakupující informován.

Ceny nabízeného zboží jsou konečné a jsou uvedeny včetně všech souvisejících poplatků.

Kupní cena se skládá z ceny nabízeného zboží a nákladů spojených s balením a dodáním zboží (tyto informace jsou uvedeny níže).

Není stanoven žádný limit pro minimální odběr.

Upozornění

Barevnost zboží se může částečně odlišovat v závislosti na použitém typu a kalibraci monitorů.

Drobná barevná nebo rozměrová odlišnost produktů není relevantním důvodem pro podání reklamace.

Dodací a platební podmínky

Dodání zboží – prostřednictvím České pošty nebo je možné osobní převzetí (místo a čas dle dohody). Na dobírku není zasíláno.

Dodací lhůta se počítá dle typu převzetí a typu platby.

Způsob platby - bankovním převodem na účet prodávajícího nebo hotově při osobním převzetí nebo PayPal.

Zboží je odesláno behem 3 pracovních dny po připsání peněz na účet prodávajícího.

Poštovné a balné 

Cena poštovného bude definitivně určena po obdržení objednávky, může být snížena nebo navýšena, závisí na ceně objednávky a váze balíčku.

Zboží v hodnotě do 500,- Kč bude zasláno jako doporučená zásilka (bublinková obálka), objednávka s vyšší hodnotou pak jako cenné psaní.

Cena poštovného pro dodání na Slovensko se řídí platným ceníkem České pošty.

K ceně poštovného bude připočítán rozdíl mezi cenou dle aktuálního kurzu Fio banky a cenou dle kurzu Fleru, obvykle 10 až 15,- Kč.

Reklamační řád

Před samotnou reklamací zákazník nejprve kontaktuje prodávajícího elektronicky interní poštou, zašle mu popis problému reklamovaného předmětu, případně fotografii vady.

Pokud se prodávající se zákazníkem nedohodne jinak, je při uplatnění reklamace nutno předložit reklamované zboží. Zákazník si náklady na přepravu zboží hradí sám. V případě potvrzení oprávněnosti reklamace budou zákazníkovi uhrazeny přiměřené náklady spojené s předložením reklamovaného zboží.

Prodávající poté buď uzná reklamaci jako oprávněnou, nebo odmítne reklamaci jako neoprávněnou a reklamovaný předmět zákazníkovi vrátí. O způsobu vyřízení reklamace vyrozumí prodávající zákazníka interní poštou.

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz.

Vrácení zboží

Zakoupené zboží může kupující bez udání důvodu vrátit (odstoupit od smlouvy) do 14 dnů od jeho převzetí. Zboží zašle kupující prodávajícímu stejným způsobem (doporučená zásilka, cenné psaní apod.), jakým mu bylo prodávajícím zasláno, a to na adresu uvedenou na faktuře. Vrácené zboží musí být v pořádku a nezničené, bez zjevných známek opotřebení či poškození, v původním obalu a schopné dalšího prodeje. Do 14 dnů od převzetí vráceného zboží bude kupní cena zaslána na účet kupujícího.

Ochrana osobních údajů

Prodávající tímto prohlašuje, že veškeré údaje poskytnuté kupujícím jsou zpracovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění a nebudou za žádných okolností poskytnuty třetím osobám a nebudou použity k marketingovým účelům.

Aby e-shop mohl dobře fungovat, musím zpracovávat některé vaše osobní údaje.
Správcem osobních údajů ve vztahu k tomuto e-shopu je Lysenko Alexandra.

Vaše osobní údaje zpracovuju pro následující účely: 

Vyřízení objednávky a řešení případných reklamací. Abych vám mohla odesílat objednávky a zajistit efektivní vyřešení vašich případných požadavků a reklamací, zpracovávám vaše jméno a příjmení, doručovací adresu, e-mail, telefonní číslo, číslo bankovního účtu, objednané zboží a jeho cenu. Právním důvodem tohoto zpracování je plnění smlouvy. Uvedené osobní údaje za tímto účelem zpracovávám po dobu 5 let.

Pro lepší kvalitu služeb spolupracuju s některými zpracovateli, kterým mohou být vaše data zpřístupněna.
Ke zpřístupnění dochází výhradně v souvislosti se službami e-shopu a pouze v nezbytném rozsahu.
Těmito zpracovatelim je Fler.cz. Nikomu dalšímu osobní údaje bez vašeho výslovného souhlasu neposkytuju.

Tyto obchodní podmínky nabývají platnosti dne 1. 1. 2018.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
771099
7.12.2018 Objednávky na Vánoce přijímám do 15.12., objednávky provedené po tomto datu budou odeslány začátkem ledna. Dekuji za pochopeni.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím