Profil uživatele
Sonrie
Prodávající
Jihlava
Registrace: 8.12.2008

   K různým tvůrčím činnostem (pokud tedy nezahrnují zpěv a kreslení :) ) jsem porůznu tíhla od malička. Teprve ale díky kreativním kurzům, ve kterých je možné zkusit si různé techniky, ke kterým by se člověk možná jinak ani nedostal, jsem našla něco, co mě chytlo - drátky, cín, tiffany, letování. Hlavně v kombinaci s kameny a minerály - nepracovat jen s prvoplánovou krásou hezkých korálků (ne že bych je neměla taky ráda), ale propojit dva "tvrdé", přírodní materiály a nechat z nich vzejít něco křehkého, to mě stále fascinuje.

Do toho občas pryskyřice a organza, protože i s nimi se dají dělat téměř kouzla. A doufám, že k dalším zajímavým věcem se mi ještě časem podaří přičichnout :)

Způsob dopravy
Objednávky odesílám přes Českou poštu po zaplacení na účet. Je možné osobní předání v Jihlavě, případně po domluvě v Brně - v takových případech se poštovné samozřejmě účtovat nebude.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím