Domů Profil prodejce Soví Houk
  • aktivní prodejce od r. 2017
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Hradec Králové, ČR
  • 433 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (37) 100%
Nadšenci: 38
Aktivita: aktivní
Prodáno: 433
Registrace: 11.5.2017
Město: Hradec Králové
Stát: ČR

Soví Houk

/ Prodávající
Novinky
967205
15.9.2021 Hurá...hlásíme, že veškeré nové výrobky jsem pro Vás právě všechny vložili...a vše ostatní zlevnili, abyste si udělali více radosti. Budeme rádi, pokud o nás řeknete i svým přátelům, kolegům či známým. Ať je o nás slyšet. Děkujeme moc. Krásnou noc, Vaše sovičky z Houku

 

 Dobrý den,

                   vítáme Vás na stránce, kterou jsme stylově pojmenovali Soví Houk. Zřejmě proto, že milujeme sovy a inspirací nám je již 3 roky soví rodinka, která se pravidelně zabydluje a hnízdí na naší zahradě.

                  Na naší stránce naleznete pouze originální hand-made (rukodělné) zboží, které vzniklo pod našimi rukami. Při návštěvách různých obchodů, kde je nabízena pouze sériová výroba, ať již oblečení, doplňků, šperků či různých maličkostí, a na stojanech člověk najde minimálně 10 kusů od každého a přesto člověk nenajde, co potřebuje, jsme se rozhodli, že zapojíme naše ruce, fantazii a tyto výrobky nabídneme i Vám. Všem těm, kdo chtějí být originální.

                Najdete tu tedy v různých kategoriích například kvalitní sukýnky pro holčičky, bižuterii a šperky pro maminky, taštičky a další maličkosti pro Vás a ty, kterým chcete třeba udělat radost.

              Při výrobě používáme pouze kvalitní a nové materiály. Každý náš výrobek je opatřen i originální visačkou. Fotografie zobrazují vždy jeden kuse daného nabízeného produktu. Pokud je součástí fotografie nějaká dekorace (plyšový medvídek apod.), tyto nejsou součástí prodeje. Každý výrobek má svůj detailní popis v nabídce.

              Věříme, že se Vám naše nabídka bude líbit a budete se na naše stránky vracet jako spokojení zákazníci.

 

       Najdete nás i na sociální síti, kde se dozvíte jako 1. o všech novinkách.

                                           Těšíme se na Vás.

 Váš Soví Houk

Našim zákazníkům se snažíme maximálně vyjít vstříc, aby ušetřili především na tolik neoblíbené položce poštovného a dopravy přímo k nim.

Proto nabízíme možnost jak osobního předání (především v Hradci Králové, občas i v Praze), tak i zaslání Českou poštou, PPL nebo dnes tolik oblíbenou Zásilkovnou.  Pokud zvolíte Zásilkovnu, stačí nám k objednávce připsat zprávu o informaci, na kterou pobočku Vám necháme zásilku zaslat.

Cena za dopravu je vždy uvedena u jednotlivých kousků zboží, ale upravujeme ji vždy při potvrzení Vaší objednávky na tu nejlevnější variantu tak, aby odpovídala přepravovaným rozměrům a hmotnosti zásilky. 

Pokud byste měli speciální přání a chtěli zásilku zaslat jinak, i na tomto se můžeme domluvit, stačí nám poslat zprávičku.

A pokud by sem zavítal i zájemce ze zahraničí, nebo Vy jste chtěli poslat naše zboží Vašemu příteli do zahraničí, o poštovném bude informován při potvrzení objednávky. Vždy se snažíme najít tu nejlevnější variantu, kterou také potvrzujeme.

 Balné je započítáno již v ceně poštovného. A samozřejmostí je i dárek, který najdete v každé zásilce s Vaší objednávkou z našeho obchůdku.

Způsob dopravy
Veškeré zásilky zasíláme většinou doporučeně Českou poštou tak, aby zásilka byla doručena co nejrychleji a zároveň byla pojištěna proti ztrátě. Pokud se jedná o větší zásilku, využíváme služeb přepravní společnosti PPL, která se nám osvědčila v rámci cen i rychlosti dodání zákazníkovi. Vždy Vám zašleme po odeslání sledovací číslo, abyste měli přehled, kde se Vaše zásilka nachází.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Soví Houk

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--