Profil uživatele
Soví Houk
Prodávající
Hradec Králové
Registrace: 11.5.2017

 

 Dobrý den,

                   vítáme Vás na stránce, kterou jsme stylově pojmenovali Soví Houk. Zřejmě proto, že milujeme sovy a inspirací nám je již 3 roky soví rodinka, která se pravidelně zabydluje a hnízdí na naší zahradě.

                  Na naší stránce naleznete pouze originální hand-made (rukodělné) zboží, které vzniklo pod našimi rukami. Při návštěvách různých obchodů, kde je nabízena pouze sériová výroba, ať již oblečení, doplňků, šperků či různých maličkostí, a na stojanech člověk najde minimálně 10 kusů od každého a přesto člověk nenajde, co potřebuje, jsme se rozhodli, že zapojíme naše ruce, fantazii a tyto výrobky nabídneme i Vám. Všem těm, kdo chtějí být originální.

                Najdete tu tedy v různých kategoriích například kvalitní sukýnky pro holčičky, bižuterii a šperky pro maminky, taštičky a další maličkosti pro Vás a ty, kterým chcete třeba udělat radost.

              Při výrobě používáme pouze kvalitní a nové materiály. Každý náš výrobek je opatřen i originální visačkou. Fotografie zobrazují vždy jeden kuse daného nabízeného produktu. Pokud je součástí fotografie nějaká dekorace (plyšový medvídek apod.), tyto nejsou součástí prodeje. Každý výrobek má svůj detailní popis v nabídce.

              Věříme, že se Vám naše nabídka bude líbit a budete se na naše stránky vracet jako spokojení zákazníci.

 

       Najdete nás i na sociální síti, kde se dozvíte jako 1. o všech novinkách.

                                           Těšíme se na Vás.

 Váš Soví Houk

Našim zákazníkům se snažíme maximálně vyjít vstříc, aby ušetřili především na tolik neoblíbené položce poštovného a dopravy přímo k nim.

Proto nabízíme možnost jak osobního předání (především v Hradci Králové, občas i v Praze), tak i zaslání Českou poštou. Cena je vždy uvedena u jednotlivých kousků zboží. 

Pokud byste zakoupili více zboží, bude cena poštovného upravena, protože známe váhu jednotlivých výrobků, tak abychom vytvořili co nejnižší cenu.

A pokud by sem zavítal i zájemce ze zahraničí, nebo Vy jste chtěli poslat naše zboží Vašemu příteli do zahraničí, o poštovném se domluvíme.

 

Balné je započítáno již v ceně poštovného.

Způsob dopravy
Veškeré zásilky zasíláme doporučeně Českou poštou tak, aby zásilka byla doručena co nejrychleji a zároveň byla pojištěna proti ztrátě.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
803630
24.4.2019 Znáte situace,které Vám změní život a posunou Vás dále? I v Sovím Houku došlo k situaci, díky které začalo vznikat umění...nová kategorie Obrazotvoření. Ulovte si originál. Těšíme se na Vás!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím