Profil uživatele
Šperky MONA - cínované
Monika Folvarčná | prodávající
Libušín
Registrace: 8.5.2017

Vítej návštěvnice, návštěvníku a návštěvniče v obchůdku mezi mými výrobky!

Cínová šperky jsem nabízela dříve pod profilem Vitráže MONA, teď je ale naleznete zde v novém profilu, aby tu byli sví mezi svými. Svou nabídku postupně doplňuji Svítíčko sluní

image

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šperky vyrábím z bezolovnatého cínu, skla a minerálů, mědi, popř. mosazi, někdy použiji komponent. Ve většině případů dodávám náušnice zavěšené na háčcích z chirurgické oceli. Stejně tak jsou řetízky většinou z chirurgické oceli.

Faktury standardně ke zboží nedávám, aby se nevyráběl zbytečný odpad a trošičku se šetřila příroda Naše milá země Fakturu si můžete u objednávky stáhnout/vytisknout. Pokud byste chtěli fakturu zaslat spolu s dodávaným výrobkem, napište mi to prosím do poznámky k objednávce, fakturu Vám ráda zašlu.

Pokud byste se chtěli podívat na mé vitráže, navštivte můj druhý profil Vitráže MONA.

Přeji krásný den plný radosti a lásky.

Monika

Způsob dopravy
Česká pošta. Podle velikosti a ceny zásilky: doporučený nebo křehký cenný balík, balík do ruky, bublinková obálka, balík. Pečlivě zabaleno. Cena poštovného dle ceníku České pošty + balné.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Vitráže MONA (Monika Folvarčná, IČ: 04435869) prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz.

Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodávajícího (provozovatele obchodu https://www.fler.cz/sperky-mona-cinovane a kupujícího (zákazník). Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí Občanským zákoníkem.

1.2. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že se seznámil s níže uvedenými obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost, provedení apod.) v doplňkové zprávě objednávky, nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

2.5. Prodávající má právo ve výjimečných případech objednávku odmítnout.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno nebo vyrobeno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu (§

1837 písm. d, občanského zákoníku).

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího.

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a nevhodným zacházením a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu a to na účet, ze kterého platba přišla (případně dle domluvy).

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystaven účetní doklad, který si kupující může stáhnout v objednávce nebo mu bude na požádání poslán se zbožím.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním, případně poničeno nevhodným zacházením.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách (pro Slovensko v eurech) na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle

kupujícímu zboží po obdržení platby nejpozději do 5 dnů, případně individuálně dle dodací lhůty uvedené u každého zboží, nebo v termínu dohodnutém vnitřní poštou či e-mailovou zprávou na adresu uvedenou zákazníkem při nákupu.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou. Typ zásilky je volen prodejcem podle charakteru zasílaného zboží (doporučený balíček, balík do ruky, cenný balík, křehké apod.). Poštovné a balné je účtováno podle aktuálního ceníku České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

5.4. Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní (dodací) i fakturační adresu.

6. Převzetí zboží

6.1. Při převzetí zásilky kupující ve vlastním zájmu zkontroluje neporušenost obalu. Po převzetí kupující okamžitě zkontroluje správnost dodaného zboží a jeho stav (zda není poškozeno přepravou). V případě nesrovnalostí ihned kontaktujte prodávajícího.

6.2. Pokud došlo k poškození zboží přepravou a zásilka byla zaslána jako „křehké“ Českou poštou, je nutné zásilku okamžitě (nejpozději do dvou dní) reklamovat na pobočce České pošty. Je nutné předložit celou zásilku v takovém stavu, v jakém byla dodána (vnější obal, vnitřní balení, zboží,...) a dále účetní doklad s uvedenou cenou. Na pobočce České pošty je pak sepsán protokol o reklamaci. Je dobré pořídit fotodokumentaci stavu zásilky pří rozbalení

7. Ochrana osobních údajů

7.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího považuje za důvěrné a budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

8. Mimosoudní řešení sporů

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná

Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát - oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, IČO 00020869 

Email: adr@coi.cz; Web: adr.coi.cz;

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.“

E-mail prodejce: interní Fler Pošta.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 24. dubna 2018. Monika Folvarčná

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
860396
27.1.2020 Chcete si zahlasovat v soutěži nebo si jen prohlédnout výrobky na téma Malíř Gustav Klimt? Tady to je https://www.fler.cz/magaz...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím