Profil uživatele
Vitráže MONA
Monika Folvarčná | prodávající
Libušín
Registrace: 12.10.2015

 

Milí přátelé,

jsem ráda, že návštěvě mého obchůdku věnujete kousek svého drahocenného času. Můžete tu vidět vitráže a jiné předměty vyrobené Tiffany technikou podle vlastních návrhů. Pokud máte Vy vlastní nápad, návrh nebo představu, ale jen hledáte, kdo Vám ji zrealizuje, zkuste se na mě obrátit.

Tiffany technikou lze vyrobit drobné závěsy, obrázky do okna i na zeď, výplně dvířek nábytku, výplně dveří, prostorové předměty jako šperkovnice, krabičky, vázy, dále zrcadla, hodiny ... prostě spousta krásných věcí z barevného skla.

Výrobky umístěné zde na Fleru mohou být nabízeny i na jiném místě. Přestože se snažím vše co nejrychleji aktualizovat, může se stát, že v určitý moment může být výrobek již prodán. V tom případě Vás budu co nejdříve kontaktovat a informovat Vás o novém termínu dostupnosti výrobku.

Faktury standardně ke zboží nedávám, zejména u drobných objednávek, aby se nevyráběl zbytečný odpad a trošičku se šetřila příroda Naše milá země Fakturu si můžete u objednávky stáhnout/vytisknout. Pokud byste chtěli fakturu zaslat spolu s dodávaným výrobkem, napište mi to prosím do poznámky k objednávce, fakturu Vám ráda zašlu.

 

Vyrábím i cínované šperky, které nabízím v obchůdku Šperky MONA - cínované - přijďte se podívat :-)

Pokud byste si objednali zboží z obou profilů platíte samozřejmě jedno poštovné.

.........................................................................................................................

Jsem členkou klubu MaŘeNa - materiály a řemesly napříč: sklo

......................................................................................................................... 

 

Vitráže vyrábím podle vlastních návrhů, proto prosím respektujte autorská práva.

 

Tukan velký

 

Quesal

 

Tukan maly

 

 

Šperkovnice

 

Šperkovnice vajíčkoŠperkovnice vážka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Závěsné vitráže do okna nebo na zeď.

 

KunPstruh

 

Skleněná mozaika je také moc pěkná věc, která mě baví.

 

Dudek

 

 

 

Sklo a cín čistěte a leštěte měkkým suchým hadříkem, popř. jemným kosmetickým ubrouskem.

Aby cínované spoje zůstaly co nejdéle lesklé, prosím nepoužívejte k čištění žádné chemické prostředky (ani čisticí prostředky na okna).

 

Drobné i středně velké vitráže lze zavěsit na silonový vlasec. Silon toho unese hodně, nemusíte se bát. Vždyt rybáři na ně chytají tááákle veliké ryby. Silonový vlasec tloušťky asi 0,2 mm unese zhruba 4,5 kg.

Pokud budete chtít uvázat uzlík přímo na očko vitráže a nevíte jak, doporučuji tento rybářský uzel: 

Vázáni uzlu na silonu

Uzel se po utažení neuvolňuje. Uzlů je samozřejmě více, ale třeba Vám tenhle přijde vhod. Chce to jen trochu trpělivosti a šikovné ruce

 

Způsob dopravy
Česká pošta. Podle velikosti a ceny zásilky: doporučený nebo křehký cenný balík, balík do ruky, bublinková obálka, balík. Pečlivě zabaleno. Cena poštovného dle ceníku České pošty + balné.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Vitráže MONA (Monika Folvarčná, IČ: 04435869) prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz.

Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodávajícího (provozovatele obchodu www.fler.cz/vitraze-mona) a kupujícího (zákazník). Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí Občanským zákoníkem.

1.2. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že se seznámil s níže uvedenými obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost, provedení apod.) v doplňkové zprávě objednávky, nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

2.5. Prodávající má právo ve výjimečných případech objednávku odmítnout.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno nebo vyrobeno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu (§

1837 písm. d, občanského zákoníku).

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího.

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a nevhodným zacházením a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu a to na účet, ze kterého platba přišla (případně dle domluvy).

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystaven účetní doklad, který si kupující může stáhnout v objednávce nebo mu bude na požádání poslán se zbožím.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním, případně poničeno nevhodným zacházením.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách (pro Slovensko v eurech) na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle

kupujícímu zboží po obdržení platby nejpozději do 5 dnů, případně individuálně dle dodací lhůty uvedené u každého zboží, nebo v termínu dohodnutém vnitřní poštou či e-mailovou zprávou na adresu uvedenou zákazníkem při nákupu.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou. Typ zásilky je volen prodejcem podle charakteru zasílaného zboží (doporučený balíček, balík do ruky, cenný balík, křehké apod.). Poštovné a balné je účtováno podle aktuálního ceníku České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

5.4. Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní (dodací) i fakturační adresu.

6. Převzetí zboží

6.1. Při převzetí zásilky kupující ve vlastním zájmu zkontroluje neporušenost obalu. Po převzetí kupující okamžitě zkontroluje správnost dodaného zboží a jeho stav (zda není poškozeno přepravou). V případě nesrovnalostí ihned kontaktujte prodávajícího.

6.2. Pokud došlo k poškození zboží přepravou a zásilka byla zaslána jako „křehké“ Českou poštou, je nutné zásilku okamžitě (nejpozději do dvou dní) reklamovat na pobočce České pošty. Je nutné předložit celou zásilku v takovém stavu, v jakém byla dodána (vnější obal, vnitřní balení, zboží,...) a dále účetní doklad s uvedenou cenou. Na pobočce České pošty je pak sepsán protokol o reklamaci. Je dobré pořídit fotodokumentaci stavu zásilky pří rozbalení

7. Ochrana osobních údajů

7.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího považuje za důvěrné a budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

8. Mimosoudní řešení sporů

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná

Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát - oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, IČO 00020869 

Email: adr@coi.cz; Web: adr.coi.cz;

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.“

E-mail prodejce: interní Fler Pošta.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 24. dubna 2018. Monika Folvarčná

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
819632
16.7.2019 Po delší době vkládám novinky jak ze skla, tak z achátů :-)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím