Domů Profil prodejce stefinam
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Hřebeč, ČR
  • 27 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (9) 100%
Nadšenci: 63
Aktivita: aktivní
Prodáno: 27
Registrace: 11.5.2010
Město: Hřebeč
Stát: ČR

stefinam

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jmenuji se Eliška Frycová a zůstávám majitelkou profilu "stefinam" již sama. Monika, se kterou jsme společně tvořily si zřídila svůj nový profil "Sova-hu". Nicméně to však neznamená, že spolu nadále nespolupracujeme. Vzhledem k tomu, že věkově patříme každá do jiné generační skupiny a zároveň máme každá jiný vkus a lišíme se dokonce i v názorech, nám to spolu dobře funguje. Je dobré mít někoho, s kým má člověk společný zájem a který je ochoten o něm s Vámi mluvit, radit, kritizovat i chválit. Já sama jsem začala po různých korálkových kurzech vytvářet šperky asi před třemi roky a troufám si tvrdit, že jsem k tomu přivedla i Monču. Začalo to vlastně tím, že moje dospělá dcera měla mít kulaté narozeniny a já jsem jí chtěl dát nějaký netradiční dárek, který by nikde nekoupila a hlavně dárek "od srdce". Zkusila jsem to a ono to vyšlo. Pak už jsem vytvářela bižuterní věcičky pro osoby mně blízké, ať už to byly kamarádky, příbuzné či kolegyně v práci. Dodneška pevně doufám, že jsem jim všem udělala skutečně takovou radost, jakou jsem u nich viděla. Byla bych opravdu ráda, pokud by to tak zůstalo a moje šperky si kupovali Ti, kteří z nich budou mít nefalšovanou a dlouhotrvající radost a potěšení.
Při takřka každodenním prohlížení výrobků na Fleru jsem neustále ohromena člověčí fantazií, šikovností a zručností. Přeji všem těmto tvořivým lidem hodně zdaru v jejich počínání, další neskutečné nápady a spoustu obdivovatelů a kupujících.

Jsme dvě kolegyně, které nevěda co činí, vrhly se do víru tvoření. Baví nás veškeré ruční práce a neustále objevujeme nové techniky.

Postupně Vás seznámíme s našimi výrobky.

Způsob dopravy
výrobky posílám doporučeně s dodejkou Českou poštou a jsou zabaleny v bublinkové obálce, nebo možno osobně - Kladno a Praha 3
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od stefinam

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--