Domů Profil prodejce Střelkyně
Eva Vránová
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Kobeřice, ČR
  • 2281 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (424) 100%
Nadšenci: 625
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2281
Registrace: 25.3.2013
Město: Kobeřice
Stát: ČR
Důležitá informace: Moji milí, přeji vám všem pohodové Vánoce a příští rok 2021 ať je pro vás rokem splněných přání a snů.

Střelkyně

/ Prodávající
Novinky
934513
26.2.2021 Vykvetly tulipánky a přiletěl anděl s jarním zdobením. Hezký den všem !

Dobrý den a vítejte ve sklenářské dílně u Střelkyně !

Už je to 20 let, co jednoho dne jen tak mimochodem a vlastně náhodou vstoupilo sklo do mého života. Vstoupilo - a hned se všemi drápky pevně zachytilo, zabydlelo a už nikdy nepustilo.  Stalo se pevnou součástí každého dne, první myšlenkou po probuzení i tou poslední před usnutím. Dnes už je úplně jedno, co jsem vystudovala a čím se živila "před sklem". Důležité je to, že se v pravou chvíli přihodil zázrak.  Jak řekl kdosi moudrý : vítr z jedněch zavíraných dveří otevírá druhé..., a tak už od roku 2001 je sklo mým osudem, obživou a hlavně láskou.

Všechno to vzniklo opravdu úplnou náhodou : jedním obyčejným kurzem v prodejně výtvarných potřeb, o kterém bych nikdy nevěděla, jít tenkrát jinou ulicí.

Začínala jsem malbou - minimrňouskovými obrázky, které mě provázejí dodneška. Mým snem ale byly vitráže, takže další kurz. Ty první - no škoda mluvit, jak byly neumětelské. A těch pořezaných prstů... Ale jak tak roky běžely a mýma rukama procházela ne kila, ale jistě už metráky barevného skla, naučila jsem se mu rozumět. Postupem času jsou z nás už docela dobří parťáci. Vím, co potřebuje, a ono zas na oplátku trpělivě plní má přání a představy.

Je to takový až tajemný obřad. Nejdřív se prostě jenom kochám, beru do rukou tabule skla a prohlížím proti slunci, na stole rozkládám střepy a jsem okouzlena barevnými kombinacemi, z nichž ty nejkrásnější často vznikají zcela náhodou. Nejraději bych hned vzala do ruky řezák a pustila se do práce, ale zároveň je mi i líto takovou nádheru rozřezat. Ale pak zvítězí touha z té tabulky krásného skla vytvořit snad ještě krásnějšího anděla, ptáka, strom nebo krajinu, a čas přestává existovat...

Všechny vitráže vyrábím zásadně pouze podle vlastních autorských a originálních návrhů, v nekuřáckém prostředí a pod dohledem kočky Popelky. Pokud Vás zaujalo něco z již prodaných výrobků a není to momentálně v nabídce, klidně napište. Většinou by neměl být problém to znovu - i když samozřejmě ne zcela identicky - vyrobit.

Od roku 2015 mají moje vitráže certifikát OPAVSKÉ SLEZSKO regionální produkt.  Více zde : www.regionalni-znacky.cz/opavske-slezsko/ a jsem také členkou Výtvarné skupiny Petra Bezruče.

Další vitrážové drobnosti a legrácky si můžete prohlédnout i na druhém profilu Černá vrána.  Při současném nákupu z obou obchůdků samozřejmě platíte pouze jedno poštovné.

A tak si třeba uvařte kafe a v klidu poseďte. Přeju vám příjemné pokoukání a hezky vesele barevný den.

Eva

A zde je rozhovor.

https://www.youtube.com/watch?v=EE7FHPPCCRA&index=10&list=RDNVkYJ77CafA

No a než se ráno pustím do práce, je třeba se trošku projít. Celkový počet nohou je 14, ale někteří je moc nepoužívají...

 

Ranní procházka

Tak tahle fotka už neplatí. Tygřice spí svůj věčný sen, ale než odešla, poslala za sebe náhradu - mladou Mikešku. A aby toho nebylo málo, tak za týden ještě mladou Tygřici. Ale ta už taky není...

A potom se tedy konečně pustím do práce. Popelka samozřejmě nesmí chybět a jak je vidět, práce se vůbec nebojí. Klidně si vedle ní i zdřímne.

A jak vypadají vitráže v praxi ? Děkuji Petánkovi za skvělé foto :)

 A pokud si pak potřebuji odpočinout, vypadnout z všedních dní, dokonale vypnout a načerpat nové síly, jedu sem. Ale kde to je, to vám nepovím, jistě chápete proč !

Způsob dopravy
Většinou Česká pošta, ale lze se domluvit i jinak (PPL atd). Pro změnu dopravy a úpravu poštovného je třeba kontaktovat mne předem. Menší výrobky zasílám bezpečně zabalené v bublinkové obálce nebo ploché krabičce jako doporučený dopis, větší vitráže jako balík, případně křehký balík. Uvedená cena (60-65,-Kč)většinou odpovídá pouze jednomu kusu výrobku v ploché krabičce max. tloušťky 5 cm a do hodnoty cca 940,-Kč, pokud bude hodnota i rozměr zakoupeného zboží vyšší, budu muset poštovné upravit podle platného ceníku České pošty. POZOR - poštovné na Slovensko upravuji až při přijetí objednávky a je většinou u běžných balíčků v rozmezí od 150 - 300 Kč. Pokud potřebujete znát poštovné do SK dopředu, kontaktujte mne ještě před objednávkou.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Střelkyně

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--