Domů Profil prodejce Sunny Flower
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Jablonec nad Nisou, ČR
  • 1265 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (127) 100%
Nadšenci: 650
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1265
Registrace: 22.11.2008
Město: Jablonec nad Nisou
Stát: ČR
Důležitá informace: Léto je tady a s ním i čas na veselé barevné kousky! Vyberte si u mě na dovolenou, nebo jen tak pro radost!
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.

Sunny Flower

/ Prodávající
Novinky
198243
6.11.2013 Pojďte si zahlasovat ... www.fler.cz/blog/poezie-v...

Jsem člověk tvořivý a když mě něco chytne, tak v návalu nadšení jsem schopna se naučit téměř cokoliv! V poslední době mě uchvátilo skládání ORIGAMI, což se odráží i v mé tvorbě. Od skládání origami z kancelářského papíru jsem se dopracovala až k tomu, že si objednávám juzen washi origami papíry přímo z Tokia. Tento speciální papír se vyznačuje hrubší strukturou, nadhernými jasnými barvami a širokou škálou vzorů. Z nich vyrábím origami šperky, které potěšily už nejednu kamarádku. Ve svém obchůdku Sunny ORIGAMI nabízím přebytky těchto papírů, protože vždy objednám více než sama spotřebuji. Lze je totiž dobře použít i pro scrapbook nebo pro jakoukoliv jinou tvořivou práci. Nově jsem se také vrhla do malování vlastních papírů pro skládání. Z takto vlastnoručně malovaných papírů vzcházejí pak opravdu jedinečné kousky, které nejsem schopna už nikdy přesně zopakovat.

Dalším materiálem, který jsem pro svou domácí tvorbu objevila, jsou přebaly od čajových sáčků. Je to sice "odpad" téměř každé domácnosti, ale přesto se mi (samozřejmě po náležitém ošetření) pro výrobu šperků velmi osvědčil. Takže s radostí recykluji.

Naušnicové a jiné uzávěry jsou vyrobeny z bižuterního kovu, ale v připadě zájmu je mohu za příplatek vyměnit za ručně vytvářené, nebo průmyslově vyráběné háčky z OSTEOFIXU.

Mimo šperků skládám i další věci, například modulární objekty a tradiční japonské kusudamy. Ty však zatím zdobí mou vlastní domácnost nebo jimi s láskou obdarovávám své příbuzné a známé. Pokud byste projevili zájem o něco z této oblasti mé tvorby, kontaktujte mě vnitřní poštou a určitě se domluvíme.

 

Zvu Vás k návštěvě mého obchůdku, kde si můžete vybrat něco pro sebe nebo dárek pro někoho blízkého. A pokud se Vám bude u mě líbit, budu ráda, když mi zanecháte vzkaz.

Děkuji a přeji příjemný zážitek.

Vaše Sunny Flower

MODULÁRNÍ OBJEKT                 KUSUDAMA

// //
Způsob dopravy
Zboží zasílám vždy doporučenou poštou v obálce (origami papíry) nebo v krabičce, či bublinkové obálce (záleží na charakteru zboží). Na přání mohu i připojistit.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Sunny Flower

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--