Obchůdek zrušen,veškeré zboží včetně svatby můžete najít v obchůdku Miru-Pavla.Děkujeme.
Profil uživatele
svatba Miru-Pavla
Prodávající
Kaplice
Registrace: 8.7.2011

Nacházíte se v obchůdku, kde si můžete objednat téměř vše, co je třeba, aby svatba měla své kouzlo. Můžete si objednat přáníčka, aranžmá k darování peněz,  na svatební stůl,  k ozdobení auta, svatební krabičky,ale také matetiál jako např. stuhy, organzy, monofil, tyl apod. Nabídka výrobků je pravidelně doplňována o nové nápady.

Výrobky k ostatním slavnotním příležitostem najdete v našem druhém obchůdku https://www.fler.cz/miru-pavla , kde si také jistě vyberete.

Při objednávce z obou obchůdků platíte pouze jedno poštovné.

Do každého přáníčka je možné vlepit text nebo kapsičku na darování peněz.Pokud budete objednávat a budete mít zájem o doplnění textu nebo kapsičky, prosíme sdělte nám to při objednávce.

Každý náš výrobek je originál, tudíž se dodaný výrobek  může trochu lišit od předlohy / nepatrný rozdíl barev a materiálu/. V případě větší odlišnosti,výrobek nafotíme a pošleme Vám k odsouhlasení.

Způsob dopravy
Zboží Vám zašleme přes Českou poštu.Balné si neúčtujeme.Po domluvě možno zboží vyzvednout v našem kam. obchůdku. Při zasílání pouze stuh je možné zboží zaslat po dohodě v obyčejné obálce jako dopis.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím