Profil uživatele
tady je traktorovo
Prodávající
Praha 6
Registrace: 20.1.2009
Traktorova sbírka sbírá peníze.  Sbírá na nový traktor.  Sbírají ji skauti ze střediska Šipka z Prahy 6.  Sbírají pro svého kamaráda Honzu Plášila.  Honza bydlí na samotě v tachovských hvozdech.  Honza má ženu, maminku, děti a koně.  Má i rozbitý, starý traktor. Honza tahá dřevo v lese, koňmo, už ne traktormo.  U Honzy skauti táboří.  Honza se stará o městské děti v divočině. Honza nemá moc peněz.  Skauti chtějí Honzovi udělat radost.  Skauti sbírají na nový Zetor. Prodávají traktorová trička. I Chuan je městké děcko. I Chuan má rád Honzu. Chuan pro skauty trička tiskne.
Způsob dopravy
V bublinkaté obálce českou poštou. Z časových důvodů posíláme zboží jen jednou týdně, tak se předem omlouváme, kdyby nám to trvalo trochu dýl :) Pokud si budete objednávat tričko nebo cokoli jiného na přání, může nám jeho výroba trvat déle, podle toho, jak je materiál na skladě.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím