Domů Profil prodejce TaJa
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Kladno, ČR
  • 3966 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1265) 100%
Nadšenci: 3294
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3966
Registrace: 26.6.2008
Město: Kladno
Stát: ČR
Důležitá informace: Kabelky ,,Dostupné ihned,, najdete v mém profilu ve stejnojmenné kategorii. Termínem odeslání se rozumí datum, kdy budu balíček posílat po připsání úhrady na účet. U většiny kabelek jsou dod. lhůty delší z důvodu dovýroby, v krajních případech se lze ale dohodnout na termínu kratším.

TaJa

/ Prodávající
Novinky
1084538
1.12.2023 Nové kabelky s novými detaily v podobě prošívání, v pravé kůží, pro běžné nošení i slavnostnější příležitosti.

Mým cílem je nabídnout výrobky v co nejširším zastoupení střihů, barev a stylů, od sportovních, univerzálních, elegantních..... až po společenské,... pro co nejrozsáhlejší okruh zákaznic.

Krom tuzemska našly některé kabelky z mé tvorby své majitelky  také v zahraničí, jako např. ve Švýcarsku, Británii, Izraeli, Holandsku, Francii,  ...., spousta jich odputovala na Slovensko, dodávám také do kamenných obchůdků.

S návrhy a výrobou kabelek jsem začala v r. 2006 po mnoha letech ruční tvorby a učení se novým technikám v podobě mého koníčka, přičemž usiluji o profesionální zpracování a to především přírodních materiálů, které pak různě dotvářím např. batikou, aplikací, kresbou, háčkovanými detaily ap.., v poslední době pracuji zejména s kůží, či její imitací.

Baví mě tvořit,vymýšlet,.... podle vámi zadaných kritérií mohu kabelku navrhnout a vyrobit, či ušít na zakázku v rámci možností podle návrhu vašeho. Ke každému modelu, včetně již vystavených, si také můžete objednat  kosmetickou taštičku ve stejném materiálu a vzoru.

 

Pokud se u mne zastavíte a vyberete si některý z výrobků, budu potěšena stejně tak, jako když se jen přijdete podívat a budou se vám mé kabelky líbit.

Způsob dopravy
Česká pošta, zásilky dle hodnoty zboží, tedy doporučeně nebo cenný balík. U zakázek do zahraničí bude poštovné vyšší, prosím o kontakt, na částce dle velikosti a hodnoty balíku se dohodneme. Jelikož mám poštu přes půl města, zboží posílám 1x, max. 2x týdně. Chcete-li však balíček rychle, napište, budu se snažit, aby došel včas.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od TaJa

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--