Vážené zákaznice, termínem odeslání se rozumí datum, kdy budu balíček posílat po připsání úhrady na účet. U některých kabelek jsou dod. lhůty delší z důvodu dovýroby, v krajních případech se lze ale dohodnout na... více »
Profil uživatele
TaJa
Prodávající
Kladno
Registrace: 26.6.2008

Mým cílem je nabídnout výrobky v co nejširším zastoupení střihů, barev a stylů, od sportovních, univerzálních, elegantních..... až po společenské,... pro co nejrozsáhlejší okruh zákaznic.

Krom tuzemska, našly některé kabelky z mé tvorby své majitelky  také v zahraničí, jako např. ve Švýcarsku, Británii, Izraeli, Holandsku, Francii,  ...., spousta jich odputovala na Slovensko, dodávám také do kamenných obchůdků.

S návrhy a výrobou kabelek jsem začala v r. 2006 po mnoha letech ruční tvorby a učení se novým technikám v podobě mého koníčka, přičemž usiluji o profesionální zpracování a to především přírodních materiálů, které pak různě dotvářím např. batikou, aplikací, kresbou, háčkovanými detaily ap.., v poslední době pracuji zejména s kůží, či její imitací.

Baví mě tvořit,vymýšlet,.... podle vámi zadaných kritérií mohu kabelku navrhnout a vyrobit, či ušít na zakázku v rámci možností podle návrhu vašeho. Ke každému modelu, včetně již vystavených, si také můžete objednat  kosmetickou taštičku ve stejném materiálu a vzoru.

 

Pokud se u mne zastavíte a vyberete si některý z výrobků, budu potěšena stejně tak, jako když se jen přijdete podívat a budou se vám mé kabelky líbit.

Způsob dopravy
Česká pošta, zásilky dle hodnoty zboží, tedy doporučeně nebo cenný balík. U zakázek do zahraničí bude poštovné vyšší, prosím o kontakt, na částce dle velikosti a hodnoty balíku se dohodneme. Jelikož mám poštu přes půl města, zboží posílám 1x, max. 2x týdně. Chcete-li však balíček rychle, napište, budu se snažit, aby došel včas.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
757102
22.10.2018 Kožená kabelka v barvách pozdního léta a podzimu
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.