Domů Profil prodejce Tetipu
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 21 hodin.
  • Litovel, ČR
  • 5 prodaných kusů
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 36
Aktivita: aktivní
Prodáno: 5
Registrace: 4.2.2014
Město: Litovel
Stát: ČR

Tetipu

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Co to je? 

Je to malé, neposedné, lítací, opeřené, praštěné, pestrobarevné a nemáte šanci to nikdy doopravdy spatřit? Nevíte? Nu jak byste taky mohli? Vždyť je to moje čistě soukromá halucinace… totiž inspirace. Inspirace, kterou vidím
v podobě malého imaginárního barevného ptáčka.

Malá lítavá potvůrka, která mi občas nedá spát, protože přinese obří nápad. Většinou po následném probuzení se obří nápad smrskne na polovinu a někdy dokonce na nepatrné smítko kreativity, kvůli které mě celou tu dobu budil. Ale protože se toho malého uličníka nemůžu zbavit, je tak nějak mou součástí, adoptovala jsem ho a dala mu jméno Tetipu.

Prostě Tetipu

Mám pro Vás další hádanku.

Co se stane, když někomu do hlavy švitoří inspirační ptáček Tetipu, který má spoustu nápadů a člověk se mu neubrání? Ano, prošvitořený jedinec si založí obchod na Fléru. A pojmenuje ho po své inspiraci. U Tetipu můžete najít pohlednice, pexesa, karetní hry, vizitky, svatební oznámení, blahopřání k narozeninám, jmeninám, ke vstupu do chomoutu novomanželského, k narození nového čerstvého člověka, ale i blahopřání JenTak. Ale aby tu smetanu nesezobal jen Tetipu sám, trochu si zobnu i já, poněvadž jsem Špačková. Tereza Špačková.

Ilustrace ledňáčka

Ve své tvorbě spojuji ruční práci a počítačovou grafiku. V současné době mi učarovala kresba tuší a její následné zpracování v počítači.
A protože materiálních věcí je na světě bambilion, snažím se planetu nezatěžovat a vytvářet přiměřené množství kusů jednotlivých produktů.  

Ilustrace slepice

Já i Tetipu máme také jedno vznešené přání: líbilo by se nám, kdyby si lidé opět hráli, aniž by k tomu potřebovali hejblátek mobilních či počítačových. Prostě jako kdysi, když jsme nebyli ještě tak napojení? Či odpojení?

Ilustrace chameleona

Již Vás nebudu zdržovat, konkrétní informace najdete u každého výrobku. Příběhy ze zákulisí se zakulisují na blogu. Pokud byste přesto měli dojem, že Vám informačně něco chybí, napište mi prosím svůj dotaz do Flér pošty
a nějak to společně vykutíme.

 

To, že jste si mohli tento text přečíst, je jen důkazem, že Tetipu to zvládl a já se tak dostala až sem. Tak mi prosím držte palce, aby si teď nevzal dovolenou.

 

Děkuji. TŠ a Tetipu

Způsob dopravy
Zboží zasílám přes Zásilkovnu.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Tetipu

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--