Domů Profil prodejce Therapy
Helena Skřivánková
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Zbuzany, ČR
  • 2104 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (912) 100%
Nadšenci: 1778
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2104
Registrace: 19.4.2010
Město: Zbuzany
Stát: ČR
Důležitá informace: 2. - 9. 7. dovolená. Poslední balíčky, zaplacené do čtvrteční půlnoci, odešlu v pátek 1. 7., později zaplacené až po dovolené. Děkuji za pochopení a všem přeji krásné léto.

Therapy

/ Prodávající
Novinky
1013199
26.6.2022 Dnešní novinky: náramek s barevnými korálky z jaspisu, granátu a rodonitu, přívěsek s ametrínem a labradoritem, náušnice - hrachové lusky - s olivíny.

    Vítejte na stránkách Therapy aneb terapie výrobou cínem pájeného šperku. Zní to možná trochu složitě, ale je to jednoduché. S pájením jsem začala v roce 2010 a už mě nepustilo. Vše začalo kdysi v mládí, a to náklonností k různým kamenům, jejichž názvy pro mě dlouho nebyly podstatné, vnímala jsem jen jejich krásu. Postupně jsem se v této oblasti začala dovzdělávat a nyní u mě najdete poměrně pestrou nabídku minerálů zdobených cínem a vtělených do podoby šperku. Zaměřuji se především na přívěsky, náušnice a prstýnky.

     Kromě minerálů pracuji s fusingovým sklem, které nakupuji především zde na Fleru u tvůrců nabízejících originální produkty vlastní výroby.

    Šperky v mém obchůdku jsou prakticky rozděleny jednak dle použitých materiálů, jednak dle účelu, pro který slouží.

    A pokud máte rádi nejen kovy, minerály a sklo, ale i jemné ovčí rouno, můžete navštívit můj druhý profil s názvem Felting by Therapy aneb Therapy by Felting. Zde nyní naleznete mé plstěné výrobky, především brože a náušnice. Nově zde najdete také kresby Ebru a kartičky z nich vyrobené.

    Novinky vkládám obvykle během neděle, někdy na to upozorňuji ve svém profilu v sekci "novinky". 

    Kdo by mě rád poznal trochu blíže, může si přečíst tento rozhovor.

    Děkuji za Vaši přízeň a milé komentáře. Doufám, že mé výrobky přinesou radost nejen mně při jejich výrobě, ale také Vám při jejich nošení.

     Často jsem žádána o výrobu šperků na zakázku, většinou podle již prodaných výrobků. Zde vždy záleží na osobní domluvě a na podmínkách, za jakých lze šperk znovu vyrobit. Tou nejzásadnější je dostupnost materiálu. Většinou jsem žádána o znovuvyrobení šperku s minerálem. Tato surovina pochází z přírody a každý jednotlivý kus minerálu je originál. Lze najít pouze podobný, nikoli stejný. Minerály nakupuji na různých místech a různými způsoby, vždy však po jednom kuse (s výjimkou korálků z minerálů). Nemám doma velké zásoby a určitě nemám kus totožný s již prodaným. Mohu jej hledat, pátrat na internetu, ale nemusím najít. A pokud najdu, je třeba do nákladů započítat také čas vynaložený na toto hledání a peníze za poštovné. Nebudu skrývat, že výroba šperku stejného, jaký už tu jednou byl, není tak velkou zábavou jako výroba šperku nového:-). Nemusí se podařit a splnit očekávání, která jsou do ní vkládána.

        Zkusme raději společně hledat cestu k novému, zcela originálnímu šperku, který podtrhne Vaši osobnost. Stačí sdělit dojem nebo myšlenku a společnými cestami můžeme dospět k vytvoření nového jedinečného šperku, který nenosí jiná žena na celém světě:-).

      Výrobu kopií svých vlastních již prodaných šperků zcela nezavrhuji, počítejte však prosím i s možnosí, že Vaše žádost nebude vyslyšena.

          Výroba šperků na zakázku se řídí Obchodními podmínkami uvedenými na hlavní stránce profilu. Pokud budete žádat o výrobu šperku na zakázku, seznamte se s nimi, prosím (bod č. 6).

           Děkuji.

Způsob dopravy
Šperky zasílám doporučeně nebo jako cenné psaní do tří pracovních dnů po obdržení platby na účet. Objednávky do 880 Kč odesílám jako doporučené psaní za 69 Kč a objednávky za více než 880 Kč odesílám jako cenné psaní za 79 Kč. Cena poštovného pro slovenské zákazníky je nastavena na 190 Kč u objednávek do 880 Kč a na 240 Kč u objednávek nad 880 Kč.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Therapy

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--