Domů Profil prodejce Felting by Therapy
Helena Skřivánková
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Zbuzany, ČR
  • 34 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (9) 100%
Nadšenci: 113
Aktivita: aktivní
Prodáno: 34
Registrace: 29.1.2013
Město: Zbuzany
Stát: ČR

Felting by Therapy

/ Prodávající
Novinky
917841
30.11.2020 Od zítřka všechny plstěné výrobky v prodejní kampani s 15% slevou.

   Plstění od Therapy aneb Terapie plstěním... To je nová odnož mého původního profilu - Therapy, kde nabízím cínem pájené šperky.  V lednu 2013 vznikl tento obchůdek nabízející výrobky z ovčího rouna. Čas tehdy prostě uzrál k tomu, abych své cesty rozdělila na kovovou a plstěnou. "Therapy" zůstává kovová, především cínová, vykládaná minerály a sklem, "Plstění od Therapy" aneb "Terapie plstěním" si pohrává s jemným a hebkým ovčím rounem a pestrou barevnou škálou. Pokud máte rádi hebkost, pestrost a lehkost ovčí vlny, vstupte prosím.

     Zde malá ukázka mé tvorby:

     

      

    

     Pokud Vás některý výrobek zaujal, ale nevyhovuje Vám barevné provedení, neváhejte mě kontaktovat vnitřní poštou, můžeme se domluvit na výrobě všperku v jiné barevné kombinaci.

Ebru, někdy nazývané též mramorování (marbling), je stará turecká technika. Používají se zde speciální roztoky a barvy, které se nanášejí na vodní hladinu, čímž vznikají jedinečné obrazce. Ty se pak obtiskují na papír či látku.

Ráda bych Vám zde nabídla své kresby vyrobené touto technikou. Některé budou sloužit pro Vaši další tvorbu, jiné budou rozstříhány na kartičky pro další použití a některé budou hotovými obrázky.

Způsob dopravy
Šperky zasílám doporučeně v bublinkové obálce nebo krabičce do tří pracovních dnů po obdržení platby na účet. Cena poštovného pro české zákazníky je 60 Kč, pro slovenské zákazníky je nastavena na 180 Kč.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Felting by Therapy

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--