Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
Tikka
Prodávající
Praha 6
Registrace: 19.10.2008

Kreativní práce je pro mě radostí, relaxem i terapií. Skvěle si u ní odpočinu a zároveň mě nabíjí ten skvělý pocit, když vám pod rukama roste něco, co se vám zdá krásné. Zvlášť když posléze zjistíte, že se to zdá krásné i někomu jinému :)))

Baví mě pokořovat nové materiály a technologie, ale nejvíc radosti si užiju při háčkování, tam už se cítím sebejistá a už si můžu jenom hrát... Jsem na tom trochu závislá, háčkuju při každé volné chvilce, neměla bych to přiznávat veřejně, ale při popojíždění v pražských kolonách už jsem ten svůj háčkovací pytlík taky párkrát vytáhla :)))

A když potřebuju úplně vypnout, jezdím ke kamarádce šperkařce ( iwaka ) do Jablonce, hezky na celý den, sedíme, popíjíme kafe, vaříme si dobroty a celý den si hrajeme s korálky.

I moje práce se ručních prací dotkla. Pracovala jsem pět let jako redaktorka módy v časopise Praktická žena, takže mám docela přehled o tom co trh nabízí, jaké kdo má materiály a na většinu jsem si i osobně sáhla :) Potkala jsem tam i strašně šikovné kolegyně, které úžasně pletou a šijou (Dana Vrbová a eve ). Já ale zůstanu u těch svých zářivě barevných bytových i módních doplňků a šperků, které přínáší nejen radost, ale i štěstí :)

Ale kdo ví, život přináší mnohá překvapení a co není dnes, může být třeba popozítří...


Licence Creative Commons Prosím respektujte autorská práva.
Tikka

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučeně
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím