Profil uživatele
tradá
Prodávající
Vrábče
Registrace: 15.7.2012

Tento obchůdek věnuji pouze panenkám, ostatní věci - patchwork, hračky apod. najdete zde: tradá1

 

        

 

Některá má dílka věnovaná rodině a přátelům jsou v mé galerii, snad se budou líbit i vám Usmívající se

Způsob dopravy
poštou, karton, bublinková obálka
Obchodní podmínky

1) Všeobecná ustanovení

Tyto všeobecné obchodní podmínky jsou závazné pro obě smluvní strany - tedy jak stranu prodávajícího, tak stranu kupujícího (jenž uzavřel s prodávajícím prostřednictvím internetového obchodu kupní smlouvu) – blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího při uzavírání kupních smluv. Tyto obchodní podmínky internetového prodeje zboží na zakázku prodávajícím stanoví dodací, cenové, platební a jiné podmínky, za nichž prodávající bude prodávat zboží ze své nabídky prostřednictvím internetového obchodu kupujícímu a za nichž bude kupující od prodávajícího zboží kupovat. Podáním objednávky- učiněným kupujícím na příslušném formuláři prodávajícímu nebo písemnou domluvou ve Fler poště - kupující současně stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, že s nimi souhlasí a že přijímá závazky z těchto obchodních podmínek pro něj jako kupujícího vyplývající.

2) Objednání zboží a služeb

Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v objednávce, tj kupní smlouvě. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje potvrzení objednávky prodávajícím. Objednávka je potvrzena ze strany prodávajícího emailem a následně jsou zaslány platební podmínky. V případě nejasností v objednávce je upřesňována emailem či telefonicky.

Veškeré zboží v eshopu je skladem, je dodáváno tak, jak je vidíte na fotografii. Nepatří k nim doplňky do vlasů, na ruku, figuríny (panny) a ostatní doplňky, které nejsou vyjmenované jako součást nabízeného zboží.

3) Zrušení objednávky

Objednávku může kupující zrušit bez jakýchkoli sankcí do 72 hodin od elektronického potvrzení objednávky prodávajícím. V ostatních případech je prodávají oprávněn požadovat úhradu vzniklých nákladů (storno poplatek).

4) Ceny a platba

Ceny za zboží jsou platné v momentě odeslání objednávky a jsou již neměnné. Platba probíhá třemi způsoby:

1) převodem na účet prodávajícího pod platným variabilním symbolem, který Vám bude zaslán elektronicky spolu s podmínkami k platbě.

2) dobírkou

3) hotově při osobním vyzvednutí zboží

5) Balné a poštovné

Zasílání zboží probíhá Českou poštou

1)   doporučený balíček dle velikosti 65,- Kč až 85,- Kč (platba předem)

2)   doporučená zásilka (dopis v bublinkové obálce) = 45,- Kč (platba předem)

3)   dobírka aktuální poštovné +38,- Kč

4) osobní odběr 0,- Kč

6) Dodací lhůta:

Dodací lhůta objednaného zboží je odvislá od způsobu platby. Po připsání částky na můj účet zboží obratem zasílám na Vámi uvedenou adresu. V případě prodloužení dodací lhůty (zboží na objednávku) je zákazník informován emailem nebo telefonicky a bude možnost dohody na dalším postupu o prodloužení objednávky nebo jejího zrušení.

Reklamace a záruka

Prodávající odpovídá za to, že zboží bude ve shodě s kupní smlouvou a že bude bez vad. (malá barevná odlišnost není příčinou reklamace, jelikož barvy v internetovém prohlížeči můžou klamat). Pokud bude zboží v rozporu s kupní smlouvou máte právo požadovat jeho uvedení do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, tzn. požadovat jeho výměnu či opravu. Pokud není možné výměnu či opravu provést má kupující právo na odstoupení od kupní smlouvy a nárokovat vrácení celé částky za zboží včetně poštovného. Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců. Záruka se nevztahuje na vady vzniklé běžným používáním, na vady vzniklé nesprávným skladováním, nesprávným používáním, nesprávným ošetřováním či čištěním. Reklamované zboží nesmí být použité ani znečištěné. O reklamaci je nutné informovat prodávajícího emailem nebo doporučeným dopisem. Zboží je nutné zaslat doporučenou poštou na adresu prodávajícího. Do Zásilky je nutné uvést důvody reklamace a Vaši adresu. Při uznání reklamace budou kupujícímu vráceny náklady na poštovné, které vynaložil při vracení zboží.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
844935
15.11.2019 vložena spousta nových oblečků na 2D panenku :)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím