Profil uživatele
tren-materiál
Prodávající
Ústí nad Labem
Registrace: 26.10.2009

 

Dobrý den.
Jmenuji se Majda a jsem z Ústí nad Labem. Pár let se věnuji všelijakému tvoření, které vystavuji zde na Fleru, pod jménem tren. Během let se mi doma nahromadila zásoba různého materiálu, který sama nemohu využít a který se mi už nikam nevejde. Také ruším sbírku ubrousků, třeba se Vám někomu budou hodit, tak vybírejte.

 

TOPlist počítadlo od 1.9.2012

Způsob dopravy
Posílám doporučeně českou poštou v obálce nebo krabičce.Dodací lhůta 3-5 pracovních dnů od data připsání částky na účet.Poštovné se může změnit podle velikosti a váhy daného zboží.Pokud si objednáte i v mém druhém obchůdku(tren) platíte pouze jedno poštovné. Faktury k vytištění pod objednávkou.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustaovení.

1.1.Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami 
a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2.Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce tren-materiál prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/tren-material. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce a kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.


2.Objednávka a uzavření kupní smlouvy
 
2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2 Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3 Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího (neplatí pro zboží jehož varianty nabízím přímo v popisu zboží).

2.4 O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.


3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží.

3.1 Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2 Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele, nebo pro jeho osobu.

3.3 Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4 Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5 Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu, nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6 Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.


4. Reklamace.

4.1 Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má vadu, má zákazník právo na výměnu, nebo opravu. Není-li ani jedno z toho možné, lze odstoupit od smlouvy. Pokud při přebírání zásilky kupující zjistí viditelné poškození obalu, reklamuje tuto skutečnost České poště.

4.2 Prodávající muže nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3 Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň, jako záruční list.

4.4 Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.


5.Dodací podmínky.

5.1 Platbu za zboží a poštovné zašle kupující na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2 Zboží je odesíláno Českou poštou, jako doporučený balíček, případně jako balík.

5.3 Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky, či balík na poštu informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.


6. Ochrana osobích údajů.

6.1 Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
407296
18.7.2015 Vložila jsem vážky na obšívání.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím