Profil uživatele
Trinity3232
Adela Ščamborová | prodávající
Hořovice
Registrace: 31.8.2009

 

 ❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀

 

 

Vítám všechny, kterým se líbí  tajemná elegance :)

 

 Jmenuji se Adela Ščamborová a mou velikou inspirací jsou obrazy Victorie Frances, protože jsou prostě neskutečné, jakoby zahalené tajemnem..plné smyslnosti, rafinovanosti a elegance.

Přesně v tomto duchu navrhuji a s láskou tvořím doplňky-šperky, které svou majitelku nejenom zkrášlí, ale dodají ji i tu kapičku tajemna, která upoutá, zaujme a podtrhne kouzlo osobnosti.

 

Dovolte mi abych Vím představila svou tvorbu ve formě šperků a fotofrafií. Šperky tvořím  od roku 2009 a amatérsky fotografuji od roku 2012.

 

Bílá a průhledná elegance...

 

             

 

Tmavá a barevná elegance...

 

           

 

          

 

 

 

Informace o špercích


Používám kovové komponenty bez obsahu niklu.

 

Každý šperk je zhotovený dle mého vlastního návrhu tak, aby uspokojil i toho nejnáročnějšího zákazníka.

 

Všechny šperky obdržíte pečlivě zabalené v zavíracím sáčku, na černé podložce.

 

U kovových puzetek a afroháčků je plastová zarážka samozřejmostí.

 

Doufám, že kromě koupených šperků Vás potěší slevový certifikát pro další nákup.


Pro mé nadšence mám připravený 6% slevový kód na všechny nákupy, stačí vstoupit do klubu Dark & Style Jewellery a použít ho při objednávce. Kód najdete na vývěsce klubu.

Možná je i výměna kovových náušnicových háčků za afroháčky ze stříbra Ag 925/1000 

Nově si také můžete koupit krabičky a taštičky s logem AS.

Faktury jsou vystaveny a odoslany automaticky při potvrzeni platby a odoslani zásilky, najdete ji v protokolu nákupu.

 

art by Victoria Frances... moje inspirace

 

Garance Vaši spokojenosti

Při koupi šperků Vám bude 100% garantováno:

1. Pokud nebudete z jakéhokoliv důvodu se šperky spokojeni, můžete je do 14 dnů bez udání důvodu vrátit. Pokud by taková situace nastala, prosím o info vnitřní poštou že kompletní zásilku posíláte zpět, nejlépe poštou - doporučeně. Po vyzvednutí zásilky v neporušeném stavu Vám bude obratem navrácená Vaše platba (bez poštovného)

2. Jestli Vám nebude ,,sedět,, délka náramku, náhrdelníku, nebo budete chtít upravit obvod prstýnku, či provést jiné drobné úpravy, stačí že mi napíšete s čím nejste spokojená a po zaslání šperku zpět jej upravím dle Vaši požadavky, případně zhotovím šperky nový. Úprava šperku je zcela ZDARMA, neplatíte ani další poštovné!

 

Ke každému nákupu nad 300 Kč obdržíte krásný dárek - stříbrné puzetky se Swarovski rivoli

 

Podpořte KRTEČKA :)

Koupi šperků podpoříte nadační fond dětské onkologie Krtek.  10% z ceny Vámi zakoupeného šperku (fotografie) poputuje na transparentní účet a to hromadně  začátkem prosince. Z transparentního účtu se pak přepošlou nadačnímu fondu Krtek. Víc informací najdete na stránkach nadace Krtek, nebo zde na Fleru v klubu Pro nadaci Krtek - Krtci na fleru

Zakoupením náušniček Clear - Ornamental Flower in silver Krtečkům poputuje celá částka.

Pomáhejme společně :)

 

Spřátelené obchůdky s jedným poštovným

Creative Nicol - Originální šperky a doplňky v klasickem i gotickém stylu

Damin7  - Výroba glycerinových luxusních mýdel v bio kvalitě

U sprátelených obchůdků je účtováno jedno poštovné. Vzhledem k tomu že každý prodejce si účtuje různou výši poštovného, v úvahu je bráno vždy to vyšší.

 Při objednávce u každého z prodejcú nezapomeňte napsat že jste nakoupili i v spřáteleném obchůdku :)

Ostatní spřátelené obchůdky

ChovAnka  -  Elegantní pletená móda

Ukázka balení

 

Puncovní značky:

 

❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀

Způsob dopravy
Posílám v bublinkové obálce jako doporučenou zásilku - prioritní. Pokud se objednané šperky nevejdou do bublinkové obálky, posílám je pečlivě zabalené v balíku a cena poštovného bude upravená dle tarifu české pošty. Po domluvě můžu taky odeslat i na dobírku. V případě dobírky bude cena poštovného připočítaná k výši objednávky. Pokud by jste chtěli poslat jinak, napíšte to prosím v objednávce. Při nákupu nad 500Kč zásilku připojišťuju. V případě že budete chtít poslat zásilku na jinou adresu než je Vaše, prosím vždy uveďte ve zprávě pro prodejce kdo tu zásilku má vyzvednout.
Obchodní podmínky

Všeobecná ustanovení

Obchodní podmínky jsou platné pro nákup v internetovém obchodě www.fler.cz/Trinity3232 . Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatel, dodavatel) a kupujícího (zákazník, spotřebitel). Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel řídí se vztahy obchodními podmínkami neupravené občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Je-li smluvní stranou podnikatel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami obchodním zákoníkem, č. 513/1991 Sb., vše ve znění novel.

Veškeré podané a potvrzené objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník podáním objednávky potvrzuje, že se seznámil s nákupními, dodacími, platebními a reklamačními podmínkami.Po potvrzení objednávky vás budu kontaktovat. Pokud vaše objednávka nebude uhrazena do 14 dnů, budu nucena objednávku zrušit.

Doprava zboží

Dopravu zboží zajišťuji přes Českou poštu formou doporučeného psaní, případně doporučeného balíku. Nad 500 Kč pojišťuji v ceně zboží. Proto si prosím zásilku při převzetí zkontrolujte.Pokud bude zboží poničeno sepište na poště ihned reklamační formulář.

Způsob platby

Platba bankovním převodem. Poštovné činí 55Kč. Při platbě na Slovensko poštovné činí 110Kč.

Záruka na zboží

Na všechny produkty poskytuji záruku 2 roky od převzetí zboží (datum expedice na faktuře nebo daňovém dokladu).

Reklamace

Pokud se objeví na šperku vada, je nutno jej reklamovat bez zbytečného odkladu a není možno jej nadále používat. - Záruka se nevztahuje na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním. - Reklamace je nutno řešit zasláním vadného šperku zpět na mou adresu. V balíku musí být kompletní výrobek (je-li z několika částí), kopie kupní smlouvy (faktury), reklamační list- stačí popsat vadu. Šperky zasílejte doporučeně, ne na dobírku . Při uznané reklamaci, vám zboží opravím, pokud vadu nelze odstranit vrátím vám zpět peníze, které bude kráceno o poštovné.

Rozpor s kupní smlouvou

V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou - má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě a to podle požadavků kupujícího = buď výměnou věci za novou nebo její opravou. Pouze pokud to není možné může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil.

Vyšší moc

Prodávající neodpovídá za zpoždění nebo nemožnost dodávky zboží v důsledku vyšší moci. V takovém případě bude kupujícího informovat.

Zrušení kupní smlouvy

Zboží musí být v původním balení se všemi jeho součástmi. Nesmí být použité, znečištěné nebo poškozené a nesmí být odstráněný obal. V případě, že nejste spokojeni s dodaným zbožím a splňujete podmínky pro vrácení peněz dle §53, doručte ho nejpozději do 14-ti kalendářnícch dnů od data převzetí. Připište číslo vašeho účtu. Ihned po doručení zboží vám zašlu zpět peníze krácené o poštovné.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
641128
24.7.2017 Objednejte si 3pary náušnic a zaplaťte jenom za 2..ty nejlevnější získate jako dárek :) Akce platí do konce prázdnin.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.