Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 9.5.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
Tussilagi
Prodávající
Plzeň
Registrace: 29.8.2009

jsem často v lese, tak po návratu někdy pustnu...

 

  • Kdo jsem?

Spletitá osůbka, kombinace buněk, svalů, tuku, kostí, radosti, tvrdohlavosti, bláznivosti, smutku, humoru různých barev...

  • Co dělám?

Už od malička jsem počmárala každý papírek, tímhle stylem jsem likvidovala i obaly od sušenek, tak můžu být ráda, že mne žádná cukrovárenská společnost prozatím nežalovala. S přibývajícími lety už si více vybírám jak sušenky, tak i na co maluji...

  • Co nabízím?

věci co dělám s opravdovou láskou (až můj manžel téměř žárlí), snažím se udělat svět barevnější, protože to kurňa fakt moc potřebuje a já zas ptřebuji malovat, abych mohla tenhle svět milovat...

  • Témata?

Nejradši mám odvětví "co mi zrovna napadlo", teda pokud je to možné zveřejnit a má fantazie na to stačí...

  • Záruky?

Upřímně s každou věcí se loučím s dojetím a posílám snad jen do dobrých rukou, pokud vás omrzí neničte, v každé z nich je kousek mne. Užívejte jich naplno...

  • Testování?

Zde musím poděkovat mému bráškovi a hlavně synovcovi Davídkovi, který funguje jako hlavní testovací manager.


  • Materiál?

momentálně nejvíc dřevo (asi to bude vzájemná přitažlivost dřeva k dřevu) a moje touha se v příštím životě stát truhlářem nebo aspoň pařezem...

  • Nabídka?

Moje dílka budu postupně přidávat od konce června. Máte nápad, co byste chtěli mít na stoličce, truhličce,komodě, truhlíku na zdi či jinde? Chcete dát dětem nebo svým blízkým originální dárek, který nebude mít kopii? Kontaktujte mě a věřím, že se domluvíme a vytvořím Vám výrobek dle Vašich požadavků.

Díky to je prozatím vše. S radostným očekáváním. TUSSILAGI

 

Způsob dopravy
Česká pošta, Uloženka, osobní vyzvednutí dle předchozí domluvy.
Obchodní podmínky

Mé výrobky posílám českou poštou nebo po domluvě předám osobně (Plzeň, Domažlice). V případě osobního převzetí mi to prosím připiště k objednávce.

Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Tussilagi prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/tussilagi. Obchodní podmínky určují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží  v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží jemožné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit bez udání důvodu.

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemněprodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu.

Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako cenný balík, případně jako balík do ruky. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. června 2015.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
496279
2.4.2016 Dobrý den, z důvodu, že za měsíc rodím, již nepřijímám žádné další zakázky. Doufám, že se brzy vrátím k vytváření nových věcí. Mějte se krásně. Martina
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím