Profil uživatele
Tvořivá Káča
Kateřina Kriegerová | prodávající
Bukovany
Registrace: 23.6.2009

Vítám Vás ve svém kreativním světě a doufám, že se u mě budete cítit dobře!

Jmenuji se Katka Kriegerová, ale nejraději si říkám Káča. Nemám žádné výtvarné vzdělání, ale tvořím již od dětství.

Poté, co jsem vyzkoušela všemožné techniky a udělala si z domácnosti menší skladiště, jsem si řekla, že takhle to dál nejde... a rozhodla se věnovat se dvěma největším láskám - patchworku a pedigu.

Patchwork:

- veškeré patchworkové výtvory jsou šity ze 100% bavlny, látečky většinou nakupuji v USA nebo ve specializovaných českých obchůdcích. Všechny látky předepírám, aby se při praní hotových výrobků nesrážely, případně nepouštěly barvy. Pro výplň používám vatelín ve vhodné gramáži;

- bohužel mi momentálně na šití moc času nezbývá, protože většinu mi ho kromě rodiny zabere proutí, ale doufám, že se to časem upraví:-o

___________________________________________________________________

__________________________________________________________________

Pedig:

-zatím pletu "jen" z pedigu, ale možná se brzy přidá i vrba, což je mým velkým přáním do budoucna

- aby košíky sloužily co nejdéle a nejlépe, tak hotové výrobky lakuji. Používám lak Sportakryl, který má dle výrobce atest o nezávadnosti při styku s potravinami, takže ošatky můžete bez obav používat třeba na ovoce nebo pečivo!

________________________________________________________

Jak vybírat:

- pokud jste si vybrali z vystavených výrobků, nic Vám nebrání objednávat:-)

- pokud byste rádi "něco podobného" nebo "něco jiného", neváhejte mě kontaktovat, pokud to bude technicky reálné, vyrobím ráda dle Vašich představ

- inspirovat se též můžete v prodaném zboží a časem i ve fotogalerii. Ta sice zatím poněkud zeje prázdnotou:-) ale již dlouho si slibuji to napravit...tak mi držte palce

___________________________________________________

Přeju příjemné pokukování, nakupování a třeba i hezkou inspiraci k Vaší tvorbě:-)

Zároveň moc děkuji za všechny Vaše příspěvky, srdíčka, poznámky... Není v mé moci na všechny reagovat, ale bedlivě je sleduju a moc si jich vážím;-)

__________________________________________________________ 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží je zasíláno Českou poštou. Baleno je podle velikosti a charakteru do vhodné krabice, případně vyplněno papírem, dřevitou vlnou, chráněno "bublinkami". Cena poštovného se řídí ceníkem České pošty - je různá podle velikosti a hmotnosti zboží - bude upřesněna u popisu zboží.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1 Zde uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Tvořivá Káča

(Kateřina Kriegerová, IČO: 497 67 429). Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s těmito obchodními podmínkami.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1 Potvrzení objednávky provede prodávající, nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.2 Kupní smlouva vzniká odesláním objednávky kupujícím a následným potvrzením této objednávky prodávajícím.

2.3 O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Zrušení kupní smlouvy a vrácení zboží

3.1 Kupující může do 14 dnů od doručení zboží v souladu s Občanským zákoníkem bez udání důvodu od smlouvy odstoupit a zboží vrátit.

3.2 Zboží musí být vráceno nepoškozené, kompletní a bez zjevných vad způsobených užíváním, a to ve vhodném obalu (ideálně v originálním), který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Pokud zboží nebude splňovat tyto požadavky, není možné nárokovat vrácení plné kupní ceny.

3.3 Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat prodávajícího.

3.4 Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.

3.5 Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

3.6 Body 3.1 až 3.5 neplatí pro zboží vyrobené na zakázku - v souladu se zákonem zboží vyrobené na zakázku zpět nepřijímám.

4. Reklamace

4.1 Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud dodá kazové zboží, tak má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2 Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3 Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura s možností vytisknutí, která zároveň slouží jako záruční list.

4.4 Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1 Zboží je odesíláno Českou poštou dle velikosti jako doporučený dopis či balík, případně cenný balík, na výslovnou žádost zákazníka možno zaslat i jako balík do ruky či na poštu, zásilka je vždy pojištěna. Případné poškození během přepravy je nutno řešit s příslušným pracovníkem České pošty a to do dvou pracovních dnů od převzetí zásilky.

Osobní převzetí je možné po předchozí domluvě v Sokolově a přilehlém okolí.

5.2 Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1 Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či jinak zneužity.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
791663
3.3.2019 ...pár nových kousků https://www.fler.cz/zbozi...
Další barevné varianty budou postupně přibývat;-)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím