Profil uživatele
twinart1
Prodávající
Praha 7
Registrace: 6.3.2010

Děkuji, že jste navštívili svět mých výrobků - mé fantazie a možná také vaší. V dnešním světě každý potřebuje něco, co mu dá sílu nebo ho potěší :-) a tak vyrábím "pohádky, příběhy, návraty do dětství nebo věci, co posílí."  Je super, že díky obchůdkům jako FLER.cz lze nejen udělat svými výrobky někomu dalšímu radost, ale sám si koupit něco, co někdo jiný vlastnoručně vyrobil a tím do toho dal kousek sebe.

Doufám, že Vás některý z mých výrobků zaujme a přinese Vám to, co od něho očekáváte. Pokud se Vám bude něco líbit, ale chtěli byste to pozměnit či v jiné barvě, klidně mi napište a domluvíme se. Vyrábím i na zakázku přesně dle přání - nákresu či popisu a tak.

Zboží je Vám zasláno hned po obdržení dané částky na můj účet. Doporučuji spíše obyčejnou zásilku, protože oproti doporučené ušetříte.

Vzhledem k tomu, že neprodávám jen na FLER.cz, tak se zboží najednou může stát nedostupným. Pokud o něco budete mít přesto stále zájem, dejte mi vědět a já vyrobím co nejpodobnější :-)

Chcete být kdykoliv uprostřed rozkvetlé zahrady nebo uprostřed tajemného světa? Můžete je mít přímo u sebe a zmizet do nich svou myslí. Stačí je mít na krku, na ruce či jako přívěsek :-)

Svět kolem nás a život je věčnou inspirací !

Způsob dopravy
zásilkou prostřednictvím České pošty (v bublinkovém obalu)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím