Domů Profil prodejce U dvou medvídků
 • aktivní prodejce od r. 2018
  Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
 • Olomouc, ČR
 • 2491 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (166) 100%
Nadšenci: 419
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2491
Registrace: 9.3.2018
Město: Olomouc
Stát: ČR
Důležitá informace: Osobní odběr je možný po domluvě v Brně, centrum.

U dvou medvídků

/ Prodávající
Novinky
1059221
13.5.2023 Spousta nových vykrajovátek. Mrkněte ♥

Vítejte u Dvou medvídků.
Jsme úplně obyčejný pár s docela odlišnými koníčky. Mým největším koníčkem je papír, vyzkoušela jsem spoustu různého tvoření, ale vždycky jsem se k němu vrátila. Momentálně na dost dlouhou dobu v podobě carmakingu a scrapbookingu a všem podobným "odvětvím". Můj přítel je programátor tělem i duší, aktivně se věnuje softwaru i hardwaru a jeho velkou láskou je jeho 3D tiskárna.


Tak dost o nás, určitě Vás zajímá, co se stane, když se tyto dva rozdílné svět spojí, že?
Vznikly z toho vykrajovátka na perníčky, sušenky, prostě všechno do čeho se dá vykrajovat. Jsou tištěné na 3D tiskárně podle vlastnoručně navrhnutých modelů a právě ty Vám na tomto profilu nabízíme. Postupně budeme rozšiřovat množství nabízených tvarů a určitě se můžetě těšit na i na tématické kolekce, nápadů máme spoustu, přece jenom jsme na to dva :)
Na tisknutí vykrajovátek používáme český PLA filament z Mladče, který je biologicky odbouratelný, nicméně nevydrží teploty vyšší než 60°C, proto doporučujeme vykrajovátka umývat ručně vlažnou vodou.
Pokud byste měli nějaké dotazy nebo chtěli vyrobit něco speciálního napiště nám a určitě společně najdeme vhodné řešení :)

Vystavenou fakturu naleznete vždy u svojí objednávky, její tištěnou formu neposíláme. 

 

image

 

V této sekci bychom Vám chtěli ukázat, jak probíhá celý proces vytvořejí jednoho vykrajovátka. Ať se to může zdát jakkoliv jednoduché, celá výroba je poměrně složitý proces, skládající se z mnoho kroků. Pojďme se na to tedy společně podívat :)

1. Nápad 

Není asi překvapivé, že na začátku všeho musí být nápad, co za tvar chci vytvořit. Na začátku je to poměrně snadné, protože máte spoustu nápadů a chtěli byste dělat úplně všechno. Od nadpřirozených postaviček až po zvířáka. 

2. Sketch

Potom, co si ujasním, co přesně chci dělat, přijde na řadu kreslení sketche. Pokud nejsem zrovna u počítače nebo si potřebuji jen něco rychle načrtnout, používám starou dobrou tužku a malý notýsek. Potom přijde ta zábavnější část, a to překreslit sketch nebo nakreslit tvar v programu, který používáme k modelování vykrajovátek. 

 

Po tomhle kroku přijde nařadu práce druhého medvídka, který se stará o dokončení výrobního porcesu.

3. Dokončení návrhu

Protože můj vytvořený sketch jsou pouze 2D čáry, je ho potřeba předělat do 3D. Nejdříve je udělána embosovací část vykrajovátka a až je kompletně hotová, přijde na řadu vykrajovací část. Celý tento proces modelování vypadá dost složitě, proto jistě chápete, že se do něho moc nepletu a nechám pracovat zkušenější :) 

 

4. Tisk

Po vymodelování obou částí se přesouváme k samotnému tisku na 3D tiskárně. K tomuto kroku není moc co dodat, pošlete tiskárně model, který má vytisknout a potom už to jenom sviští, tedy za předpokladu, že se nikde nic nepokazí ani tiskárna někdy nemá svůj den.

5. Vyzkoušení

Tohle je jedna z mých oblíbených částí, kdy dostanu hotové vykrajovátko a je na mě, abych ho vyzkoušela v akci, asi si dokážete představit, že máme doma posloudní dobou sloustu napečených šušenek :) Pokud je někde nějaký problém nebo potřebuje vykrajovátko někde jen malinko upravit, vracíme se zpátky k modelu a upravíme ho, následuje další tisk a zkouška.

 Panda - set

6. Vystavení 

Po provedení všech kroků už nezbývá nic jiného než vše nafotit a vložit na profil a máme Hotovo! :)

 Panda - set

 

 Česká pošta

 • Jedna z možností, které nabízíme je odeslání prostřednictvím České pošty. Vykrajovátka zasíláme doporučeně v bublinkové obálce.
 • Pokud množství vykrajovátek přesáhne 7 může Vám být poštovné navýšeno na 70, kvůli zabalení do poštovní krabice
 • Prostřednictvím pošty nabízíme i odeslání doporučeně prioritně, které zajišťuje rychlejší doručení (pozor! jedná se o službu doručení České pošty, ne o rychlejší odeslání zboží z naší strany)
 • Pokud Vaše objednávka přesáhne ceny 1500 Kč automaticky balíček pojišťujeme, tedy bude zaslán jako cenný balík.
 • Po odeslání najdete sledovací číslo zásilky u své objednávky.

 

Zásilkovna

 • Další možností je odeslání přes zásilkovnu.
 • Cena se nezvyšuje ani při větším mnoštví vykrajovátek. 
 • Nutno si vyzvednou zásilku na výdejním místě. 
 • Po odeslání Vám přijdou na zadaný mail pokyny k vyzvednutí, popřípadě můžete svoji zásilku sledovat v aplikaci Zásilkovna

 

Osobní odběr

 • je možný po domluvě v Brně, OC Rozkvět. Prosím, dodržujte smluvené časy vyzvednutí.

 

Náš druhý profil → https://www.fler.cz/shop/b-craft

Pokud objednáte i na našem druhém profilu, bude Vám účtováno pouze jedno poštovné, stačí nám napsat.

 

Recept je upravený tak, aby co nejlépe vynikl reliéf, proto v něm nenajdete sodu ani žádný kypřící prášek. Tento recept používáme pro všechny naše fotky perníčků.

 • 150 g: Máslo, Hera, Zlatá Haná
 • 300 g: cukr moučka (dávám spíše méně, těsto je dost sladké)
 • 750 g: hladká mouka
 • 120 g: med (pokud je pastový používám přímo, jinak rozpouštím)
 • 4 ks: vejce (napřed rozkvedlám)
 • 1 balíček (20 g): perníkové koření
 • kakao podle potřeby 

Těsto dělám den dopředu a nechávám přes noc v ledničce uležet. Před pečením vytáhnu tak 30 min předem, aby stihlo lehce povolit. 

Peču při 180°C asi 6 minut podle potřeby, dokud perníčky nezmění texturu. Pokud je nepřepečete, budou perníčky hned měkké. 

Neupečené ↓

Upečené ↓

Pokud by se vám stalo, že necháte perníčky péct dlouho a po upečení budou tvrdé, stačí je dát např. do papírové krabice a nechat je na nějakém vlhkém místě (např. balkón), kde budou absorbovat vlhkost ze vzduchu a tím změknou.

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od U dvou medvídků

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--