Profil uživatele
U Lípy - materiál
Jan Čoudek | prodávající
Zavlekov
Registrace: 21.7.2011

Vítejte,

tento obchod byl založen pro prodej materiálu k Vašemu tvoření. Najdete zde různé minerály, kamínky a komponenty včetně korálků. Zboží je zatím převážně z České republiky, korálky jsou pravé Jablonecké, na které nedám dopustit. Mezi mé oblíbené patří mimo jiné sklo a přírodní materiály vůbec, korálky z plastu u mne proto moc nehledejteÚsměv

Nabídku budu postupně rozšiřovat, takže neváhejte psát, o co byste popřípadě měli zájem. K tomuto účelu byl založen také klub.

Kdybyste měli zájem o něco, co již není v nabídce, nebo je toho málo, ptejte se vnitřní poštou, mám zboží i na jiných místech, pokusím se vám vyhovět{#emotions_dlg.rose2}

Přeji příjemné prohlížení.

Pro Vás všechny nově otevřen klub U LÍPY - domlouvací, ptací, i jen povídací o běžných věcech.. Pizza Honza

A zde ukázky výrobků z minerálů, které u mě také najdete:

TOPlist

Způsob dopravy
Zboží zasílám pečlivě zabalené Českou poštou dle velikosti balíčku v bublinkové obálce či různých balíčcích. Zboží je pojištěno proti ztrátě. Vždy dbám, aby Vám balíčky došly nepoškozené! Fakturu přikládáme vždy do balíčku.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce U Lípy - materiál prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/u-lipy-material. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.3. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.4. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.5. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo nápravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu vystaven doklad, který slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby. Formy platby nepodléhají EET.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučená zásilka, případně jako balíček. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Dobírkou zasíláme jen stálým zákazníkům, nebo dle domluvy.

Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2016.

Kontaktní adresa:

Ing. Jan Čoudek

Vlčnov 5

Zavlekov, 341 42

IČ: 73437581

Nejsme plátci DPH.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
780939
20.1.2019 Chystáme mnoho nového zboží, hodně je také již vloženo, přijďte nakouknout! Moc prosím také o vyzvednutí zboží z rezervací :-)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím