Domů Profil prodejce U Pižly
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 19 hodin.
  • Frýdek-Místek, ČR
  • 321 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (51) 100%
Nadšenci: 138
Aktivita: aktivní
Prodáno: 321
Registrace: 1.9.2009
Město: Frýdek-Místek
Stát: ČR
Důležitá informace: 12.–25. 7. 2017 DOVOLENÁ veškeré objednávky, uskutečněné a uhrazené v tomto období, odešlu ihned po návratu, děkuji za pochopení:-)

U Pižly

/ Prodávající
Novinky
586239
8.1.2017 Postupně vkládám nové zboží:-)

Zdravím vás všechny, kdo jste zavítali na mou stránku,

říkají mi Pižla:-) Výtvarnou cestou jsem se vydala již v dětství, a jelikož mne tvorba všeho druhu velmi, ale opravdu velmi baví, předpokládám, že na této cestě také setrvám.

V mé galerii naleznete fotografie (jsem absolventkou Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, oboru reklamní fotografie a fotím vše, co je mému srdci blízké. Veškeré fotografie nabízím formou elektronických pohlednic. Tyto pohlednice jsou připraveny k tisku na formát 10 x 15cm, můžete je také zaslat svým blízkým e-mailem či dále využít k vlastní tvorbě (kartičky, zápisníky, záložky...). Vámi vybranou pohlednici zašlu vnitřní poštou - Vám tak odpadá platba poštovného a navíc si motiv můžete vytisknout tolikrát, kolikrát budete potřebovat.

Ruku v ruce s fotografíí kráčí grafický design, proto v mé nabídce naleznete
i tato díla - ilustrace, abstraktní tvorbu, fraktály, mandaly... Kromě výtvarných grafických obrazů pro Vás zpracuji jakékoli reklamní materiály od cedulek, vizitek, kalendářů, letáčků, plakátů, publikací, výročních zpráv, logomanuálů až po billboardy, a to od počátečního návrhu po předtiskovou přípravu. Vlastníte firmu? Vyrábíte? Prodáváte? Potřebujete propagaci, prezentační materiály, značku? Nebo jen chcete udělat někomu radost originálním kalendářem, přáním, obrázkem....? Obraťte se na mne a společnými silami jistě vymyslíme to pravé přesně pro Vás! Také své grafické práce nabízím formou elektronických pohlednic stejně jako výše zmíněné fotografie.

Pokud se Vám některý obrázek či fotografie zalíbí natolik, že byste si s nimi chtěli zvelebit interiér, neváhejte mne kontaktovat - veškeré fotografie a obrazy pro Vás mohu připravit na Vámi požadovaný formát.

Mou tvorbu doplňují plstěné brože, svíčky a bižuterie, zejména náušnice z korálků a minerálů. Nově jsem propadla také tvorbě z ekologických samoschnoucích hmot, které ručně tvaruji, modeluji a následně maluji akrylovými barvami.

A protože jsem dobrodruh a experimentátor vrhající se s nadšením do všeho nového, ráda bych se v brzké době věnovala spooooustě dalších výtvarných technik. Pokud se mi podaří některou z nich zvládnout natolik, aby to stálo opravdu za to, rozhodně vás budu informovat nejen aktualizací svého profilu, ale hlavně průběžným rozšiřováním nabídky.

Na Fleru mne můžete najít také na: www.fler.cz/origo, kde nabízím náušnice s autorskými motivy vyráběné technikou epoxy stickers. Motivy vytvářím v programech Adobe Photoshop, Adobe Illustrator a Apophysis.

Jakožto fotografku mne totiž kdysi zaujal citát: "V okamžiku stisknutí spouště je zachycená chvíle již minulostí." Tato jednoduchá pravda provází celou mou tvorbu, jako impulzivní vodnář tvořím inspirována daným okamžikem a veškerá má díla vznikají bez příprav, z momentálního impulzu, nálady a rozpoložení mysli. Mými společníky, průvodci a inspiracemi na cestách životních i tvůrčích jsou...

 

Přeji vám příjemnou podívanou a budu-li moci některým ze svých výrobků někoho potěšit, budu ráda!

Veškeré výrobky jsou tvořeny s láskou, v nekuřáckém prostředí plném zvířecích alergenů:-)))

Způsob dopravy
Dopravu zajišťuji prostřednictvím České pošty, zboží zasílám po jeho uhrazení bankovním převodem doporučeně, kvalitně zabalené. Elektronické pohlednice odesílám vnitřní poštou.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od U Pižly

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--