Domů Profil prodejce origo
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 20 hodin.
  • Frýdek-Místek, ČR
  • 453 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (60) 100%
Nadšenci: 180
Aktivita: aktivní
Prodáno: 453
Registrace: 26.1.2013
Město: Frýdek-Místek
Stát: ČR
Důležitá informace: Dočasně nedodávám náušnice o průměru 14mm, vybírejte, prosím, z nabídky motivů o průměru obrázku 18mm. Děkuji za pochopení:-)

origo

/ Prodávající
Novinky
438256
25.10.2015 Vkládám další náušnice-nové motivy, nový styl, nové nápady...ať se líbí:-)

Pěkně vítám u origa:-)

Proč zrovna origo?

... po mnoha letech působení v oblasti fotografie a designu a pár letech zde na Fleru jsem se mimo jiné pustila do výroby motivů pro tvorbu z křišťálové pryskyřice. Práce i zájem zákazníků mě těšil, ale... neustále ve mne dřímala touha "dovést výrobek do úplného konce", tedy nabídnout hotové náušnice, přívěsky, prstýnky....

Následovalo studování návodů pro tvorbu z křištálové pryskyřice a zklamání. V bytě 2+1, se dvěma dětmi, které jsou neustále všude, psem a kocourem, přičemž zejména kocour je snad ještě více než všude a při skutečnosti, že bytem neustále někdo pobíhá, zakopává a strhává k zemi vše, co je zrovna v cestě, ochmatává, ojídá a nenechavě zkoumá všemi člověčími i zvířecími smysly vše co přijde pod nos či pod čumák, se práce s pryskyřicí stala nereálnou metou, tudíž jsem nápady na nějaký čas uzavřela do šuplíčku.

Hlavou mi bleskl nápad spolupracovat s někým, kdo umí zacházet s pryskyřicí, má k tomu podmínky, ale naopak postrádá nápady a motivy. Hodila jsem dotaz do diskuse a zvědavě čekala, co bude... Jasno bylo okamžitě:-) Tímto děkuji uživatelce Kilala, která mi ochotně vysvětlila techniku tvorby pomocí epoxy stickers, o které jsem do té doby neměla ponětí a poradila mi taktéž uživatelku Findings a její obchod se spooooustou materiálu, kde jsem okamžitě objednala a za několik dní se mohla pustit do tvorby. A tímto se dostávám k vysvětlení názvu svého krámku: Origo proto, že veškeré motivy, které používám pro tvorbu, také sama vymýšlím, kreslím či dávám dohromady v grafickém programu Adobe Illustrator, fraktály vznikají z náhlých nápadů či metodou pokus-omyl v programech Fractal Forge či Apophysis, zpravidla je ještě doupravuji v Adobe Photoshopu, kresby vytvářím pomocí tabletu Bamboo, který mi v rámci podpory mé tvorby pořídila drahá polovička a fotografie vznikají na procházkách a výletech a dále taktéž doupravuji v Adobe Photoshopu, přičemž se snažím o tvorbu v duchu nápaditosti a originality. Zda se mi to daří, posuďte, prosím, sami.

A v neposlední řadě díky mým dětem, které se rády samy zabaví a já tak nemusím mít výčitky, když ve mne zrovna vyklíčí nový nápad a já s pocitem naprosté bezodkladnosti usedám k počítači a začínám čmárat... Občas je sice mé tvoření vykoupeno materiálními újmami, jako například, když jsem dostala "zaručeně boží" nápad po dokončení předvánočního úklidu, s pocitem nadšení jsem zasedla k počítači, přičemž ratolesti za mými zády v obýváku naklizeném do pravého úhlu čutaly fotbal a jedinou nepřesnou ranou sestřelily skleněný květináč a porcelánový svícen, což obhájily nevinnými slovy:"Ale maminko, my jsme to měli nerozhodně, tak jsme museli kopat penalty..." No, dokud nejde o život, jde o ... (však víte:-)

Přeji, ať se vám u mne líbí.

Co dostanete? Šperky se zaručeně autorskými motivy vytištěnými na vysoce kvalitním fotografickém papíru a vsazenými do hypoalergenního kovu. K náušnicím s afroháčky samozřejmě dodávám kvalitní silikonové zarážky.

Jak a kdy obdržíte vybrané zboží? Šperky balím do plastových zavíracích pytlíčků a zasílám prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku. Na poštu chodím zpravidla jednou až dvakrát týdně. V případě prodlevy z mé strany (nemoc, dovolená...), prosím o strpení - samozřejmě Vám napíšu vnitřní poštou a vložím informaci také k profilu.

Chybí vám u mne něco? Postrádáte něco v mé nabídce? Chybí vám konkrétní typ motivů? Máte raději abstraktní obrázky? Retro? Vtipné motivy? Napiště mi! Uvítám jakýkoli podnět k tvorbě a ráda vyjdu vstříc.

Zpětná vazba... Nakoupili jste u mne? Budu ráda, věnujete-li pár minut hodnocení. Pomůže to mně i dalším zákazníkům při orientaci (co zlepšit, s čím jste spokojení, jaké cesty se držet a čeho se naopak vyvarovat...)

Na Fleru provozuji i další profil, který bych nazvala "všehochuť", a kde naleznete: bižuterii, brože z plsti a filcu, svíčky z parafínu a palmového vosku, autorské fotografie, grafiku, fraktály... Taktéž se zde o mne a mé tvorbě dozvíte podrobnější informace doplněné na závěr fotografiemi z mého života. Druhý profil byl dříve taktéž pracovní, nyní již čistě nákupní:-)

www.fler.cz/pizla09

www.fler.cz/fotografika

Veškeré výrobky jsou tvořeny s láskou, v nekuřáckém prostředí plném zvířecích alergenů:-)))

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku, na poštu chodím 1x týdně.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od origo

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--