PF 2019! :)
Profil uživatele
U Štěstí dam
Prodávající
Příbor
Registrace: 11.3.2012

Vítejte u nás!

Kdo jsme

Jsme ze severní Moravy, z Příbora a jsme rodina. Alenka navrhuje a šije. Zdeňka vymýšlí, píše, balí a posílá. Dan fotí a ovládá internetové záležitosti. U Štěstí dam už je tu několik let a poslední dobou nás nejvíce baví šít pánské šle. Děláme je látkové, ne z gumy. Kovové komponenty máme z Česka a kožená poutka pro nás vyrábí sedláři z okolí. Jsou ručně barvené, ručně šité a je to na nich vidět. Naše výrobky dělají radost nám a myslíme si, že i našim zákazníkům. Momentálně nabízíme desítky různých látkových šlí, takže si dárek nebo šle na electro swingový večírek u nás určitě najdete.

Kromě šlí stále vyrábíme různé drobné doplňky okolo krku. Límečky jsou inspirované snímatelnými límečky, které nosily ještě naše babičky. Kravatky jsme viděli na anglických školních uniformách. Střihy různých mašlí mašliček jsme vypiplali k dokonalosti. Naše pánské motýlky jsou na pásku, nejsou vázací. Někomu to vadí, někomu to naopak vyhovuje. Nám se to líbí. Vázací ale umíme taky stejně jako třeba motýlky ze dřeva. Dřevěné motýlky pro nás ručně vyrábí Dagi V. ze Závišic. Její motýlky pak kombinujeme s páskem ze stejné látky, z jaké máte šle. Máme taky manžetové knoflíky a ozdoby do klopy, abyste mohli mít všechny doplňky ze stejné látky. Nebo jiné? To už necháme na vás. U nás si určitě vyberete.

AlenkaZdenkaDan

Název pochází z románu známého francouzského spisovatele Émila Zoly z 19. století. „U Štěstí dam“ byl nádherný obchodní dům, kde si mohly dámy koupit něco pro radost.

Kupte si u nás něco krásného!

Límečky Šle a motýlky

LímečkyDětské šle

 KravatkyLímečky

 

KravatkyŠle a motýlky

Údržba

Aby Vám naše výrobky vydržely co nejdéle, tak je, prosím, perte jenom když opravdu musíte. Perte pouze šetrně a ručně na co nejnižší teplotu. Ideálně před vypráním odejměte kovové součásti, které by mohly zrezivět. Žehlete opatrně na velmi nízkou teplotu.

Naše doplňky si nasazujte vždy až po aplikaci parfémů, laků na vlasy a jiné kosmetiky, která by mohla povrch našich výrobků poškodit. Před uskladněním rozepněte kovové komponenty.

MašleŠle a motýlky

Fler banner: https://www.fler.cz/user/162570

  

Způsob dopravy
Přepravu výrobků k Vám domů pro nás zajišťují různé společnosti. Rádi využíváme služeb Zásilkovny. Mimo Zásilkovnu používáme také doporučené zásilky České pošty. Také je možné si připlatit za službu EMS, u které máte dopravu druhý den po odeslání. Mimo Českou poštu a Zásilkovnu nabízíme dopravu s pomocí PPL.
Obchodní podmínky

Děkujeme za nákup U Štěstí dam!

Pokud jste si od nás něco koupili a z nějakého důvodu vám to nevyhovuje, tak je možné všechny nebo některé objednané výrobky vrátit do 14 dnů od obdržení zásilky. Vyhrazujeme si však právo odmítnout vrácení zboží, které bylo upraveno podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu (tzv. na přání).

V případě vrácení výrobků, prosím, uveďte číslo vašeho účtu pro navrácení finančních prostředků. Prostředky přijaté od kupujícího vracíme do 14 dnů od obdržení vraceného zboží nebo potvrzení o odeslání vraceného zboží.

Nenošené a nepoužité zboží k vrácení, prosím, odešlete v původním obalu doporučeně na naši adresu.

Osobní údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
774215
19.12.2018 Novinka! Nabízíme kožené motýlky :) https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.