Profil uživatele
U Štěstí dam
Prodávající
Příbor
Registrace: 11.3.2012

Přijďte za námi:

3.12. Vánoční trh v Artičoku, Hradec Hrálové

4.12. Vánoční originál v Kavárně Vila, Kopřivnice

10.-11.12. Dyzajn Market, u Národního divadla, Praha

14.12. Adventní nakupování v menze, Ostrava

17.12. Nekonvenční předvánoční jarmark v Cooltouru, Ostrava

17.-18.12. Dyzajn Market, u Národního divadla, Praha


Vítejte u nás!

Kdo jsme

Jsme ze severní Moravy, z Příbora a jsme rodina. Alenka navrhuje a šije. Zdeňka vymýšlí, píše, balí a posílá. Dan fotí a ovládá internetové záležitosti. U Štěstí dam už je tu několik let a poslední dobou nás nejvíce baví šít pánské šle. Děláme je látkové, ne z gumy. Kovové komponenty máme z Česka a kožená poutka pro nás vyrábí Danka ze Štramberka. Ručně je barví, šije klasickou technikou sedlářského stehu a je to na nich vidět. Naše výrobky dělají radost nám a myslíme si, že i našim zákazníkům. Momentálně nabízíme desítky různých látkových šlí, takže si dárek nebo šle na electro swingový večírek u nás určitě najdete.

Kromě šlí stále vyrábíme různé drobné doplňky okolo krku. Límečky jsou inspirované snímatelnými límečky, které nosily ještě naše babičky. Kravatky jsme viděli na anglických školních uniformách. Střihy různých mašlí mašliček jsme vypiplali k dokonalosti. Naše pánské motýlky jsou na pásku, nejsou vázací. Někomu to vadí, někomu to naopak vyhovuje. Nám se to líbí. Máme taky manžetové knoflíky a ozdoby do klopy, abyste mohli mít všechny doplňky ze stejné látky. Nebo jiné? To už necháme na vás. U nás si určitě vyberete.

AlenkaZdenkaDan

Název pochází z románu známého francouzského spisovatele Émila Zoly z 19. století. „U Štěstí dam“ byl nádherný obchodní dům, kde si mohly dámy koupit něco pro radost.

Kupte si u nás něco krásného!

Límečky Šle a motýlky

LímečkyDětské šle

 KravatkyLímečky

 

KravatkyŠle a motýlky

Údržba

Aby Vám naše výrobky vydržely co nejdéle, tak je, prosím, perte jenom kdyý opravdu musíte. Perte pouze šetrně a ručně na co nejnižší teplotu. Ideálně před vypráním odejměte kovové součásti, které by mohly zrezivět. Žehlete opatrně na velmi nízkou teplotu.

Naše doplňky si nasazujte vždy až po aplikaci parfémů, laků na vlasy a jiné kosmetiky, která by mohla povrch našich výrobků poškodit.

MašleŠle a motýlky

Fler banner: https://www.fler.cz/user/162570

  

Způsob dopravy
Přepravu výrobků k Vám domů pro nás zajišťuje Česká pošta. Vše posíláme jako doporučené zásilky po přijetí platby na náš účet. Také je možné si připlatit za službu EMS, u které máte dopravu druhý den po odeslání.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
570061
20.11.2016 Nezahálíme ani před Vánocemi. Příští týden se můžete těšit na další novinky!
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.