Domů Profil prodejce Ušito v Beskydech
Vladislava Pohludková
 • aktivní prodejce od r. 2015
  Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
 • Frýdek-Místek, ČR
 • 68 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (32) 100%
Nadšenci: 161
Aktivita: aktivní
Prodáno: 68
Registrace: 5.10.2015
Město: Frýdek-Místek
Stát: ČR

Ušito v Beskydech

/ Prodávající
Novinky
952870
6.6.2021 Vloženy nové sukýnky, kolové i úpletové.. přijdte se k nám podívat! :-) Krásný zbytek neděle všem! :-) https://www.fler.cz/shop/...

Vítám Vás v mém obchůdku s kvalitně šitými oděvy, já jsem Vlaďka a ráda Vás tady vidím. :-)

Vyrábím a tvořím pod značkou Big&Chic a Tsunami (druhý prodejní profil).

Základem mi byl obor dámská krejčí, takže s materiály, technologickými postupy a jejich zpracováním, mám odborné zkušenosti.

Moje dílna se nachází v malé obci v podhůří Beskyd, kde s láskou a péčí tvořím od roku 2013 všechny své výrobky. Od roku 2014 mají všechny mé výrobky certifikaci „Beskydy originální produkt“.

V dílně Vás také ráda uvítám. Můžete si vše prohlédnout naživo, vyzkoušet a nebo se domluvit na osobním odběru. Pokud rádi čtete, pak článek jak jsem budovala dílnu, najdete zde.

IMG_20200508_183757

 

 Jak v mé skromné dílničce probíhá příprava? 

 • Tvoření je proces, který začíná buď nápadem a následným výběrem látek, a nebo naopak. Když vidím látku, musí na mě zašeptat nebo zakřičet a vnuknout mi nápad.
 • Při výrobě se s výrobky mazlím, pečlivě vybírám vzory (protože ne každý vzor se hodí ke každému střihu). Výrobek, který právě tvořím poctivě tříbím, vybírám každou nit, zip, kování, kombinaci barev a to proto, že na každém detailu záleží.
 • Vyrábím originální a neopakovatelné kusy. Mé výrobky jsou synonymem kvality zpracování a originality. Pokud si nevyberete z nabídky, nebojte se mi napsat o výrobek na míru dle Vašich přání. S trochou nadsázky: „Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů“ :-)
 • Veškeré textilní výrobky vyrábím sama, a to od výběru materiálu, přes střih až po finální výrobek a následnou fotografii – což v tomto případě je někdy dost znát. :-)
 • Kladu důraz na detail a kvalitu, protože v detailu je krása a kvalita materiálů je pro celkovou kvalitu a design výrobku neodmyslitelná. 

OPRAVDU O MNĚ:

Jsem silný ročník 76, mám jednu krásnou dceru, která mi s léty přerostla přes hlavu a taky už vylétla z hnízda. Spolu tvoříme silnou dvojku, ona vyrostla do výšky a já spíše do šířky. Což mě v šití přivedlo k plussize velikostem, sama mám vel.52 a tak dobře rozumím neduhům konfekčních oděvů. Žiji v rodném domku se svými rodiči, o které se starám. Šití, z nutnosti i pro zábavu, prokládám zvelebováním zahrady a drobnými rekonstrukcemi a vždycky mě potěší, když zase něco zvládnu já sama, sama ženská. 

O ZNAČCE:

Big&Chic - dámské oděvy i nadměrných velikostí. Pod značkou najdete především kolové, půlkolové sukně a šaty s širokou sukní, na které se nyní specializuji. Ušít lze ale vše – mikiny, trička, tuniky, cardigany atd. Vše vyrábím s láskou ke křivkám.

Tabulku velikostí najdete v druhé záložce … 

 Big Chic - o mně

 

Na mém druhém profilu "Tsunami handmade" najdete kabelky, tašky, nákupní tašky, obaly na knihy atd.

Doufám, že se budete rádi vracet a vždy zde najdete něco, co Vás zaujme. :-)

Přeji Vám hezký den, večer či noc a „stay tuned“ (zůstaňte naladěni)...

 ... Vaše Tsun (Vlaďka)

 

image

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Ušito v Beskydech

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--