Profil uživatele
Utulmo official
Prodávající
Brno
Registrace: 28.1.2019
Na začátku byla jasná představa o tom, co chci a potřebuji. Ale dost se rozcházela s tím, co jsem našla v obchodech. A touha po nevšedních, originálních a zároveň funkčních doplňcích stojí i za zrodem Utulmo.
 
Nic samozřejmě nevznikne ze dne na den. Nápadů a inspirace jsem měla plnou hlavu, ale chyběly znalosti a zkušenosti. A tak jsem večery trávila zkoušením různých materiálů i výrobních postupů. Ladila jsem techniku a krátila čas. Tak vznikla první kolekce hřejivých dek i třpytivých prstýnků.
 
Utulmo se nám postupně rozrůstá, ale neztrácí nic ze svých hodnot. Stojíme si za kvalitním zpracováním i materiály. Za jednoduchými liniemi i nevšedním vzhledem. Naše doplňky jsou tu, aby podtrhly vaši osobitost. Tak buďte nevšední.
 
PS: Podělte se s námi o vaše zkušenosti s našimi doplňky. Protože zlepšit se můžeme i díky vám.
 
Vaše Utulmo

Vybírat můžete z těchto vzorů Stydlivý úsměv

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím České pošty doporučeně za 135 Kč (prstýnky za 70 Kč) v obálce. K dekám dodávám leták, jak se o výrobek starat.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží od prodejce Utulmo official v internetovém obchodě https://www.fler.cz/utulmo-official Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti kupujícího a prodávajícího.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

K uzavření kupní smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím dojde odesláním objednávky ze strany kupujícího a jejím přijetím ze strany prodávajícího. Objednávka i její přijetí probíhají prostřednictvím systému na stránkách https://www.fler.cz/  Kupní smlouva je uzavřena přijetím objednávky prodávajícím. Uskutečněním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami prodávajícího. 

3. Kupní cena a její úhrada

3.1. Kupní cena je uvedena u každého zboží. Kupní cenou se rozumí cena za konkrétní vystavené zboží a částka za poštovné a balné (dále jen poštovné). Při dohodě, že se budou provádět na zboží úpravy nebo vyrábět extra zboží na přání, může být cena upravena, což bude vždy patrné v objednávce a kupující o tom bude obeznámen.

3.2. Kupující je povinen do 14 dnů od uzavření kupní smlouvy uhradit kupní cenu zboží. Platba probíhá bezhotovostně prostřednictvím bankovního převodu nebo má kupující možnost využít platební bránu (platební karta nebo rychlý bankovní převod). Pokud kupující neuhradí objednávku do 21 dnů od jejího uskutečnění, je prodávající oprávněn od smlouvy odstoupit a objednávku zrušit.

3.3. Prodávající vystaví ke každé objednávce fakturu, která je kupujícímu přístupná v elektronické podobě u jeho objednávky a na vyžádání lze přiložit k objednávce i v tištěné podobě.

4. Dodání zboží

Zboží zasílá prodávající prostřednictvím České pošty jako "Doporučenou zásilku".

5. Odstoupení od smlouvy (vrácení zboží)

5.1. Kupující má právo podle § 1829 občanského zákoníku do 14 dnů ode dne převzetí zboží odstoupit od kupní smlouvy.

5.2. Pokud odstoupí kupující od kupní smlouvy, zašle prodávajícímu bez zbytečného odkladu (nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy) zboží, které od něho obdržel. Zboží nesmí jevit známky užívání či opotřebení. Náklady na vrácení nese kupující.

5.3. Odstoupí-li kupující od smlouvy, prodávající mu vrátí bez zbytečného odkladu všechny prostředky, včetně nákladů na dodání, které od něho na základě smlouvy přijal, do 7 dnů od obdržení vráceného zboží

5.4. V případě, že je zboží vyráběné na zakázku pro konkrétního kupujícího, je kupující oprávněn od smlouvy odstoupit pouze v případě nedodržení dodací lhůty prodávajícím.

6. Prodávající může použít např. tuto nebo podobnou formulaci: „V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát – oddělení ADR Štěpánská 15 120 00 Praha 2, Email: adr@coi.cz, Web: adr.coi.cz 

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 18.10.2019

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím