Domů Profil prodejce vagabondlady
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Moravská Ostrava a Přívoz, ČR
  • 1127 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (202) 100%
Nadšenci: 718
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1127
Registrace: 9.4.2012
Město: Moravská Ostrava a Přívoz
Stát: ČR

vagabondlady

/ Prodávající
Novinky
910358
1.11.2020 Zdravím všechny příznovce Fleru, dlouho jsem se bez Vás neobešla :). Obchůdek jsem znovu otevřela a pomalu budu přidávat zboží.
Mějte krásnou NEDĚLI ;). Vaše VGB

Již na jaře jsem měla to potěšení se objevit v Fler magu a odpovědět na zásadní otázky týkající se mého tvoření. Tady jsou:)

Minimalismus

Tajemství jara roku 2020 jsme pro změnu objevovali při focení v parku

 

 

 

 

 

 

Má stálá tvorba: aranžování květin do čelenek či věnečků volně pokračuje. Zkušeností mám dostatek, technologii jsem již vypracovala a nápady jsou stále nové a nové, co víc si přát. Asi víc času, abych to vše mohla realizovat :).

Pokud by si někdo z vystavené nabídky nevybral, mohu samozřejmě vyrobit šperky na přání zákazníka, zajímám se také o období art nouveau (secese v 1.republice), a tance ve stylu ATS, tribal fusion, belly dance, charleston, swing či elektro swing aj. Vše se vlastně točí kolem toho jednoho a samého: flitry, kytky, perličky, třpyt a nádhera :). 

 Měla jsem tu čest a byla jsem oslovena k použití mých výrobků do článku zde na Fleru :) https://www.fler.cz/magazin/zoubek-k-zoubku-a-krasna-marnivost-1663#comments

Vagabondlady má také i něco pro muže!!!

BOW TIES

Chcete být každým coulem gentleman? Muž, který se neohledí, ze kterého vyzařuje inteligence a chuť vystoupit z davu? Styl nás reprezentuje, vyjadřujeme skrze něj spoustu o sobě aniž otevřeme ústa.

Zvolte originalitu a eleganci, jež nikdy nevyjde z módy!

A nyní něco o mne :)

Jsem tvořivý jedinec již od svých útlých let. Jak se postupem času mění vše kolem mne, měním se samozřejmě i já a s tím ruku v ruce moje nálady, dovednosti, schopnosti a umělecké chutě. A tak se přesouvá i má láska od kubismu, krychličk, kostiček, ostrých úhlů k secesi a všemu malebnému, milému, veselému, hravému, barevnému.

Moje tvůrčí záliby a zájmy byly a vždy budou různorodé. Ráda maluji, kreslím, tvořím z hlíny, miluji recyklaci a fenomén DIY, krerý mne přímo uhranul :)

V posledních letech jsem se zaměřovala především na tvorbu náušnic. Sama ráda nosím výrazné náušnice, a to je důvod, proč se o ně dělím i s ostatními. Nezůstalo však jen u náušnic, pustila jsem se do broží, náhrdelníků, pásků aj.

Čemu se věnuji nejvíce v současné době, to jsou zipy. Čím déle s nimi pracuji, tím jsem jimi více a více nadšená a okouzlená. Co všechno se dá z nich vytvořit, je skoro až neuvěřitelné. Nejvíce se mi líbí kovové, hlavně díky jejich třpytu. Své přednosti však mají také zipy plastové, které jsou lehké a nabízejí větší škálu barev. 

 

 

 

 

 

 Mým dalším dlouhodobým koníčkem je tanec, specifický tanec : Tribal fusion belly dance, ke kterému si dělám veškeré kostýmy a šperky. A poslední dobou jsem samozřejmě nemohla odolat a dala se do výroby šperků i ze zipů.

 Každý zip, od použitých po nové, má svou roli. Náhrdelníky z kovových zipů mi přijdou hodně slavnostní, večerní, ale záleží samozřejmě také na tvaru, který z nich udělám. Já jsem z těch, kteří si rádi na sebe berou svou vlastní tvorbu a zkrášlují se jí. Nejen, že vyrábím to, co se mi líbí a co mne baví, ale vždy výrobek také odzkouším.

Ať se Vám líbí ;).

 Balení zboží
Jelikož jsem fanda recyklace a mám ráda šetrné zacházení s materiály, posílám veškeré zboží v použitých, ale zcela funkčních obalech.

Způsob dopravy
Poštovné je dle hmotnosti, velikosti zboží a ceny zásilky, od 65 - 115kč, v zahraničí samozřejmě více, dle sazebníku České pošty. Jednou z mých největších priorit je chovat se ekologicky, ráda recykluji vše možné i nemožné, a tak balím balíčky do různých krabiček, krabic, papírů aj., faktury také netisknu, dávám jen na požádání. Doufám, že se na mne za to nebudete zlobit, věřím, že my Fleráci to máme všichni podobné.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od vagabondlady

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--