Profil uživatele
vagabondlady
Prodávající
Ostrava
Registrace: 9.4.2012

Svatební trylkování

Nová svatební kolekce: Chci s Tebou jít životem

Svatební kolekce: Chci s Tebou jít životem

 

ANKETA

Bylo velice těžké vybrat vítěze, všechny odpovědi mě velmi potěšily a moc mi pomohly v další tvorbě.

Vítězkou je dáma, která napsala: Je to originální doplněk v době, kdy lidé chodí občas oblékaní tak nějak ve stádě.Je to roztomilé, ženské, hleďavé a lidé se otáčí. Paní Tereza Horníčková

Novinka: Vagabondlady má konečně i něco pro muže!!!

BOW TIES

Chcete být každým coulem gentleman? Muž, který se neohledí, ze kterého vyzařuje inteligence a chuť vystoupit z davu? Styl nás reprezentuje, vyjadřujeme skrze něj spoustu o sobě aniž otevřeme ústa.

Zvolte originalitu a eleganci, jež nikdy nevyjde z módy!

V nabídce bude brzy i možnost zakoupit tzv. PAIRS- motýlek pro muže a k tomu ve stejné barvě a ze stejného materiálu brož pro ženu v originálním dárkovém balení.

 

 

Má stálá tvorba: aranžování květin do čelenek či věnečků však volně pokračuje. Zkušeností mám dostatek, technologii jsem již vypracovala a nápady jsou stále nové a nové, co víc si přát. Asi víc času, abych to vše mohla realizovat :).

Pokud by si někdo z vystavené nabídky nevybral, mohu samozřejmě vyrobit šperky na přání zákazníka, zajímám se také o období art nouveau (secese v 1.republice), a tance ve stylu ATS, tribal fusion, belly dance, charleston, swing či elektro swing aj. Vše se vlastně točí kolem toho jednoho a samého: flitry, kytky, perličky, třpyt a nádhera :). 

 

Měla jsem tu čest a byla jsem oslovena k použití mých výrobků do článku zde na Fleru :) https://www.fler.cz/magazin/zoubek-k-zoubku-a-krasna-marnivost-1663#comments

A nyní něco o mne :)

Jsem tvořivý jedinec již od svých útlých let. Jak se postupem času mění vše kolem mne, měním se samozřejmě i já a s tím ruku v ruce moje nálady, dovednosti, schopnosti a umělecké chutě. A tak se přesouvá i má láska od kubismu, krychličk, kostiček, ostrých úhlů k secesi a všemu malebnému, milému, veselému, hravému, barevnému.

Moje tvůrčí záliby a zájmy byly a vždy budou různorodé. Ráda maluji, kreslím, tvořím z hlíny, miluji recyklaci a fenomén DIY, krerý mne přímo uhranul :)

V posledních letech jsem se zaměřovala především na tvorbu náušnic. Sama ráda nosím výrazné náušnice, a to je důvod, proč se o ně dělím i s ostatními. Nezůstalo však jen u náušnic, pustila jsem se do broží, náhrdelníků, pásků aj.

Čemu se věnuji nejvíce v současné době, to jsou zipy. Čím déle s nimi pracuji, tím jsem jimi více a více nadšená a okouzlená. Co všechno se dá z nich vytvořit, je skoro až neuvěřitelné. Nejvíce se mi líbí kovové, hlavně díky jejich třpytu. Své přednosti však mají také zipy plastové, které jsou lehké a nabízejí větší škálu barev. 

 

 

Mým dalším dlouhodobým koníčkem je tanec, specifický tanec : Tribal fusion belly dance, ke kterému si dělám veškeré kostýmy a šperky. A poslední dobou jsem samozřejmě nemohla odolat a dala se do výroby šperků i ze zipů.

 

Každý zip, od použitých po nové, má svou roli. Náhrdelníky z kovových zipů mi přijdou hodně slavnostní, večerní, ale záleží samozřejmě také na tvaru, který z nich udělám. Já jsem z těch, kteří si rádi na sebe berou svou vlastní tvorbu a zkrášlují se jí. Nejen, že vyrábím to, co se mi líbí a co mne baví, ale vždy výrobek také odzkouším.

Ať se Vám líbí ;).

Způsob dopravy
Zasílá pouze doporučeně.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
685910
29.12.2017 Přeji vše NEJ do nového roku a spoustu nápadů a tvůrčích chvil!!!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.