po dobu prázdnin je pozastaven prodej
Profil uživatele
variola
Martina Kleckerová | prodávající
Ondřejov
Registrace: 18.1.2009

 

Vážení nakupující,

jsem ráda, že se Vám moje kousky líbí a vždycky mě potěší Vaše reakce..ať kladná, tak i záporná, protože nikdo není dokonalý a vždy je co zlepšovat.

Malování není mým hlavním příjmem, i když bych si to moc přála, a tak přes den chodím do práce a maluji převážně po večerech. Proto bych poprosila i o trochu shovívavosti s případným prodloužením dodací doby. Raději objednávejte včas, sice se snažím všem vyhovět a vždy to nějak zkloubit dohromady, ale ne vždy je to reálné. Děkuji.

Na všechny hrnečky lze připsat jakýkoliv text, datum..záleží na Vašem přání. Všechny požadavky k textu mi vždy nezapomeňte napsat do objednávky i v případě předchozí konzultace se mnou. Je toho hodně a nerada bych něco popletla :)

Doufám tedy, že se Vám u mne bude líbit a budete se sem rádi a rády vracet.

 

Momentálně maluji na tyto hrnky:

Jsou to porcelánové hrnky, které jsou kvalitnější než předchozí.

Počítadlo funguje od 26. 2. 2010 ...všem návštěvníkům děkuji a přeji příjemné pokoukání ;)

TOPlist

 

 

Způsob dopravy
Po předchozí domluvě je možné si zboží vyzvednout osobně, ale pouze na mojí adrese. Ve většině případů využívám přepravní společnost IN TIME. V případě poškození zásilky mne prosím neprodleně kontaktujte a nebo reklamaci vyřiďte rovnou při předání zásilky. Doufám, že to nebude potřeba a balíčky dojdou až k Vám nepoškozené a budete spokojeni.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
289351
29.7.2014 Milý zzákazníci, z důvodu dovolené budu zpět v plném provozu až od září. Termín dodání je tedy od dnešního dne až v první polovině září. Děkuji za pochopení a zachování přízně. Martina
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím