Domů Profil prodejce Věnina silver
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Praha 8, ČR
  • 567 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (390) 100%
Nadšenci: 1587
Aktivita: aktivní
Prodáno: 567
Registrace: 25.4.2009
Město: Praha 8
Stát: ČR

Věnina silver

/ Prodávající
Novinky
919795
7.12.2020 Haló, haló přátelé, právě představuji novou kolekci Naši miláčci. Miniaturní hlavičky všech mazlíčků na které si vzpomenete.

  Zde můžete nahlédnout, jak vznikají všechny moje poklady: Pod pokličkou stříbrodějů

 

 

Přeji hezký den,

 

Ráda bych oslovila vás dámy a pánové, kteří máte rádi originalitu a hezké a kvalitně zpracované šperky.

Šperky a krášlením se profesionálně zabývám víc než 20 let. Dávám si záležet na kvalitě, zpracování a komfort nošení. Pokud je to možné snažím se vše zaletovat, zaoblit, zafasovat a lepit pouze na nýty. Kvalitních galerií houfně ubývá a nemám odvahu si otevřít vlastní. Vlastně ano, právě Vám otvírám tu svoji. Vítejte...

Mám 15 letého šikovného syna ADAMA, který je pro mne velkou inspirací: některé z jeho moc pěkných obrázků přenáším na své šperky.

Každý šperk je originál. V mnoha případech jsou motivy stejné, ale pojetí je pokaždé nové a originální. Ke každému kousku přistupuji se stejnou láskou a péčí, jako by byl první na světě. U malosérií je vždy napsáno v kolika kusech byl vyhotoven. Jedná se o lité kusy na které byla zhotovena forma.

Prohlížejte, zkoumejte, ptejte se a neváhejte nakupovat. Pokud by byl zájem i o zlaté šperky není problém, ale z hlediska financí je to pouze záležitost zakázková. Všechno moje zboží je řádně označeno dle puncovního zákona a je dodáváno s dokladem o koupi s 2letou zárukou. Zde jsou uznávané české puncovní značky.

 

**********************************************************

 

1. ročník Setkávání pod věží si můžete připomenout touto  reportáží fler TV

***********************************************************

Aby byla má galerie trošku obsáhlejší, zde je několik ukázek co se na Fler nedostalo:

Zlaté náušnice z růžového a bílého zlata s diamanty

Zlaté náušnice z růžového a bílého zlata s diamanty

Přívěšek z bílého paladiového zlata s černými diamanty.

 

Pokud máte jakákoliv tajná přání, jsem je schopná splnit, dříve či poději..ze zlata i stříbra. Někdy to trošku trvá, ale i když zrovna na Vaší zakázce nepracuji...myslím na ní...potom je promyšlenější a udělá větší radost :oD

Budu také velice ráda, pokud mi napíšete Vaše hodnocení, pokud se Vám již zakoupené šperky líbí a já tak vím, že dělám radost a má moje práce smysl:)

Děkuji za pozornost Věnina

Na puncovním úřadě jsem registrována a používám výrobní značku  

1. Úvodní ustanovení

1.1 Zde uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Věnina silver (Věnceslava Kolomazníková, IČO: 63O 6OO 43). Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s těmito obchodními podmínkami.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1 Potvrzení objednávky provede prodávající, nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.2 Kupní smlouva vzniká přijmutím částky za zboží na účet prodávajícího.

2.3 O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Zrušení kupní smlouvy a vrácení zboží

3.1 Kupující může do 14 dnů od doručení zboží v souladu s Občanským zákoníkem bez udání důvodu od smlouvy odstoupit a zboží vrátit.

3.2 Zboží musí být vráceno nepoškozené, kompletní a bez zjevných vad způsobených užíváním, a to ve vhodném obalu (ideálně v originálním), který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Pokud zboží nebude splňovat tyto požadavky, není možné nárokovat vrácení plné kupní ceny.

3.3 Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat prodávajícího.

3.4 Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.

3.5 Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

3.6 Body 3.1 až 3.5 neplatí pro zboží vyrobené na zakázku - v souladu se zákonem zboží vyrobené na zakázku zpět nepřijímám, pouze lze po dohodě upravit.

4. Reklamace

4.1 Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud dodá kazové zboží, tak má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy. 

4.2  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3 Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystaven daňový doklad, který zároveň slouží jako záruční list.

4.4 Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1 Zboží je odesíláno Českou poštou jako cenné psaní s vysokým pojištěním.  Případné poškození během přepravy je nutno řešit s příslušným pracovníkem České pošty a to do dvou pracovních dnů od převzetí zásilky. Osobní převzetí je možné  po dohodě v Praze Karlíně, nebo dle dohody.

5.2 Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, nebo kurýrem, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1 Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či jinak zneužity.

 Obchodní podmínky jsou platné od 1.1.2014

Způsob dopravy
Česká pošta, CP v bezpečnostní gumové obálce. Baleno v papírových krabičkách s certifikátem ke každému autorskému šperku.

V Praze můžeme zajít na kafíčko, připravuji nový ateliér.

Pro Slovensko je zřízen účet u banky FIO v Eurech, platba je bez poplatků, jako vnitrostátní platba.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Věnina silver

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--