Domů Profil prodejce Vensy
Petra Pařízková
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Praha 5, ČR
  • 496 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (226) 100%
Nadšenci: 586
Aktivita: aktivní
Prodáno: 496
Registrace: 2.4.2008
Město: Praha 5
Stát: ČR

Vensy

/ Prodávající
Novinky
1095149
26.2.2024 27.2. až 2.3. nebudou z důvodu dovolené odesílány objednávky,děkuji za pochopení!

Dovolte, abych Vás provedla svou galerií šperků a různých dalších drobností pro potěchu oka i případný užitek.

Jmenuji se Petra, narodila jsem se v Praze, kde stále žiji svůj život typického Pražáka se sklonem k útěkům na venkov.

V roce 1992 jsem ukončila studia na vysoké škole a od té doby jsem pracovala v několika firmách v odděleních reklamy a marketingu. Šperkům se věnuji přibližně 11 let. Od svých prvních korálkářských pokusů jsem postupně prošla celou řadou  odborných kurzů zaměřených na různé šperkařské techniky, z nichž jsem si nakonec nejvíce oblíbila práci s mědí a stříbrem, kterému se v současné době věnuji nejvíce.  Abych se v tomto oboru co nejvíce zdokonalila, rozhodla jsem se po letech opět vrátit do školních lavic a rozšířit si své šperkařské obzory na zlatnickém učilišti.

V současné době můžete moje výrobky pod značkou Vensy potkat nejen zde na Fleru, ale např. i  v galerii v Písku a já touto cestou  jejím majitelům  ještě jednou děkuji za milou spolupráci. 

Stříbro (hlavně stříbro 925/1000) doplňuji nejčastěji minerály ať už v jejich upravené či surové podobě a nevyhýbám se ani dřevu či jiným přírodninám. Ráda také tvořím ze stříbra modelovacího (konečným produktem je  šperk o ryzosti  Ag 999/1000).

Svoji činnost vykonávám jako živnostník, pro práci s drahými kovy jsem řádně registrovaná na Puncovním úřadě, všechny stříbrné šperky jsou označeny ryzostní značkou a výrobní (z moci Puncovního úřadu mě k užívání svěřenou) značkou

image

a nad 3 g váhy stříbra též státním puncem.

 

Přehled českých a slovenských puncovních značek:   (jde o základní značky, které jsou v současné používány Puncovním úřadem k označování zboží, ať už vyrobeného nebo dovezeného, které má odpovídající ryzost a stav)

   
   
   
   

O dalších platných puncovních značkách (které jsou u nás z různých, např. historických důvodů i nadále platné), je možno se informovat na oficiálních stránkách Puncovního úřadu www.puncovniurad.cz

 

Způsob dopravy
Zboží odesílám po území ČR prostřednictvím Zásilkovny, Balíkovny nebo PPL, na Slovenskou pouze PPL,do ostatních zemí nezasílám.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Vensy

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--