Profil uživatele
Vercini
Prodávající
Klopotovice
Registrace: 18.7.2010

Vítám Vás ve svém obchůdku.

Jmenuji se Veronika a mám neustálou potřebu tvořit. Možná díky tomu, že jsem Vodnář, možná z jiného důvodu, jsem vyzkoušela mnoho zajímavých technik a mnoho jich jistě ještě vyzkouším. Můj obchůdek se proto neustále rozrůstá o nové kategorie;o)

Drátované šperky:
- zde najdete převážně šperky vyrobené časově náročnou technikou wire-wrapping. Tvořím většinou z osteofixu a nerezu, postříbřeného drátu a nedávno do mého šuplíku zavítala také mosaz.

Šperky šité z korálků:
- tady jsou ukryté šperky šité z drobného rokajlu nebo tvořené korálkovou výšivkou. K šití používám převážně jablonecký rokajl a japonský TOHO rokajl.

    

Sutaškové kouzlení:
- je kategorie šperků vytvořených za pomocí textilních prýmků neboli sutašek. Je to opět časově náročná technika a tomu také odpovídají ceny.

Fimo:
- občas si také ráda hraju z plastelínou jako je fimo nebo cernit. Je to zase jiný druh tvoření, u kterého se dobře odpočívá.

Ketlované, navlékané:
- tato kategorie je spíše na doplnění mé tvorby. Najdete v ní jednoduché šperky jako ketlované náušnice, náramky z paměťového drátu, jednoduché korálkové náhrdelníky a organzové brože.

   

Jsem členem klubů: Fler Beadweaving Team a Wire - wrapping.

Cokoliv by se Vám líbilo, ale nemělo to tu správnou barvu nebo správnou délku, můžu upravit podle Vašeho přání. Stačí jen poslat zprávu vnitřní poštou.

Na fleru můžete najít také můj druhý profil, kde prodávám nepotřebný materiál, který už nevyužiji. Pokud si objednáte z obou profilů, platíte jen jedno poštovné.

Doufám, že se Vám u mě líbilo a těším se na Vaše objednávky :o)

Venku už je zima a tak se přesunuly také Flerjarmarky. Po zimní měsíce nás můžete najít na Vánočních trzích v pavilonu A výstaviště Flóra nebo v prostorách galerie Moritz.

Já se na vás budu těšit:

19. a 20.11. v galerii Moritz

17. a 18.12. na Vánoční Flóře

20.12. v galerii Moritz

od 9 - 19 hod.

 

Způsob dopravy
Zboží posílám doporučeně v bublinkové obálce nebo krabičce do tří pracovních dnů po obdržení platby. Také je možnost zakoupit ke šperkům dárkové balení.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými

obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Vercini prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/vercini. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo (v případě ztráty zásilky) po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu.

Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u mBank). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučená zásilka, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím