Domů Profil prodejce Vercini
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Klopotovice, ČR
  • 48 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (13) 100%
Nadšenci: 215
Aktivita: aktivní
Prodáno: 48
Registrace: 18.7.2010
Město: Klopotovice
Stát: ČR

Vercini

/ Prodávající

Vítám Vás ve svém obchůdku.

Jmenuji se Veronika a mám neustálou potřebu tvořit. Možná díky tomu, že jsem Vodnář, možná z jiného důvodu, jsem vyzkoušela mnoho zajímavých technik a mnoho jich jistě ještě vyzkouším. Můj obchůdek se proto neustále rozrůstá o nové kategorie;o)

 

Šperky šité z korálků:
- tady jsou ukryté šperky šité z drobného rokajlu nebo tvořené korálkovou výšivkou. K šití používám převážně jablonecký rokajl a japonský TOHO rokajl.

    

Sutaškové kouzlení:
- je kategorie šperků vytvořených za pomocí textilních prýmků neboli sutašek. Je to opět časově náročná technika a tomu také odpovídají ceny.

Drátované šperky:
- zde najdete převážně šperky vyrobené časově náročnou technikou wire-wrapping. Tvořím většinou z osteofixu a nerezu, postříbřeného drátu a nedávno do mého šuplíku zavítala také mosaz.

Fimo:
- občas si také ráda hraju z plastelínou jako je fimo nebo cernit. Je to zase jiný druh tvoření, u kterého se dobře odpočívá.

Ketlované, navlékané:
- tato kategorie je spíše na doplnění mé tvorby. Najdete v ní jednoduché šperky jako ketlované náušnice, náramky z paměťového drátu, jednoduché korálkové náhrdelníky a organzové brože.

   

Jsem členem klubů: Fler Beadweaving Team a Wire - wrapping.

Cokoliv by se Vám líbilo, ale nemělo to tu správnou barvu nebo správnou délku, můžu upravit podle Vašeho přání. Stačí jen poslat zprávu vnitřní poštou.

Doufám, že se Vám u mě líbilo a těším se na Vaše objednávky :o)

Venku už je zima a tak se přesunuly také Flerjarmarky. Po zimní měsíce nás můžete najít na Vánočních trzích v pavilonu A výstaviště Flóra nebo v prostorách galerie Moritz.

Já se na vás budu těšit:

19. a 20.11. v galerii Moritz

17. a 18.12. na Vánoční Flóře

20.12. v galerii Moritz

od 9 - 19 hod.

 

Způsob dopravy
Zboží posílám doporučeně v bublinkové obálce nebo krabičce do tří pracovních dnů po obdržení platby. Také je možnost zakoupit ke šperkům dárkové balení.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Vercini

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--