Profil uživatele
VerosHajn
Prodávající
Borohrádek
Registrace: 28.1.2011

 Narodila jsem se do rodiny, kde odjakživa voněla kůže.

 

https://www.fler.cz/magazin/veroshajn-prace-s-kuzi-je-mym-zivotnim-poslanim-1717

 

 

  

 

----------------------------------------------------------------------------------

BYLA JSEM POZVÁNA SPOLU SE SVÝM TATÍNKEM VE ČTVRTEK 24.11. DO POŘADU ČESKÉ TELEVIZE SAMA DOMA, TAK POKUD BUDETE CHTÍT SE NĚCO DOZVĚDĚT O NAŠICH KABELKÁCH, TAK KLIKNĚTE NA NÍŽE UVEDENÝ ODKAZ. Přišli jsme na řadu až v  59. minutě pořadu.

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1148499747-sama-doma/211562220600149/

---------------------------------------------------------------------------------

http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3503758

-----------------------------------------------------------------------------------

Originální autorské kožené kabelky,

zhotovené podle vlastního návrhu

Veronika Janoušková - Hajnová by se s Vámi ráda podělila o kožené kabelky, které spolu se svým tatínkem Pavlem Hajnem vyrábějí.

 

Musím se pochlubit, naše kabelky nosí Libuška Šafránková a Jiřina Jirásková.

 

Rodinná tradice

Jak už bylo v  první větě naznačeno, Veronika se  narodila do rodiny, kde odjakživa voněla kůže. Její pradědeček byl obuvník, dědeček František Hajn se vyučil brašnářem - návrhářem, tenkrát se jim říkalo ozdobníci, Její otec ještě před r. 1989 začal šít kabelky nejprve na zakázku, pro svoje známé, zájem byl však tak velký, že nebyl schopen pokrýt všechny zakázky a byl nucen přijmout lidi.

Fotografie zachycují mého nejmladšího synka, který (možná bude pokračovat v naší firmě) spolu s 92-letým praďedečkem Františkem Hajnem, který byl u zrodu naší rodinné firmy HAJN.

O  Veronice Janouškové - Hajnové

Studovala v roce 1997 návrhářství a design kabelek

V roce 2003vystudovala Institut restaurování a konzervažních technik v Litomyšli, ateliér restaurování a konzervace papíru, knižní vazby a dokumentů u prof. Libora Kodyma. V roce 2006 získala od Ministerstva kultury povolení k restaurování státem chráněných památek z papíru, knih s historickou koženou vazbou a pergamenu.

 

Ocenění
V roce 2009 na 33. ročníku brněnského veletrhu Kabo získala od České obuvnické asociace, časopisu Textilžurnál a veletrhů Brno a.s. cenu Top model za dámskou usňovou kabelku.
V roce 2006 v soutěži při příležitosti 27. mezinárodního veletrhu obuvi a koženého zboží - Kabo získala od České obuvnické asociace, časopisu Textilžurnál a veletrhů Brno a.s. cenu Top quality award za celousňovou dámskou kabelku, za vynikající dosaženou kvalitu ve zpracování, použitých materiálech a komfortu.
V roce 2006 v soutěži při příležitosti 27. mezinárodního veletrhu obuvi a koženého zboží - Kabo získala od České obuvnické asociace, časopisu Textilžurnál a veletrhů Brno a.s. cenu Top model za dámskou kabelku.
V roce 2005 v soutěži při příležitosti 26. mezinárodního veletrhu obuvi a koženého zboží - Kabo získala firma Hajn od České obuvnické asociace, časopisu Textilžurnál a veletrhů Brno a.s. cenu Top model za dámskou kabelku.
V roce 2004 na 23. ročníku brněnského veletrhu Kabo získala od České obuvnické asociace cenu Top model za dámskou kabelku k dennímu nošení.
V roce 2003 u příležitosti mezinárodního veletrhu obuvi a koženého zboží - Kabo zvítězila v soutěži a získala od redakce odborného časopisu Kožařství mimořádné ocenění Top model za dámskou kabelku.

 

V současné době je na mateřské dovolené, jinak působí jako návrhářka v rodinné firmě Hajn.

Velice ráda se také zabývá grafickými technikami, s kterými přišla do styku v prvním semestru na Institutu restaurování.

Jako odreagování vede v Borohrádku výtvarný kroužek.

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, pojištěný balík,
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
714194
10.4.2018 Dnes jsem vložila nové kožené opasky, Spony na opascích se mohou různě kombinovat. Nádherné jsou metalické odstíny kůže. Každý pátek nové zboží.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím